Şimdi Ara

Netflix en güncel internet hızları raporunu yayınladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
7.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turktelekom yine her zamanki gibi sonlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu günleri de mi görecektik

• 3 ne abi ya en son Sümerler döneminde 3 kullanılıyordu

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Kendi VPN Sunucum var lakin Netflix ye giriş yapamıyorum. Aşağıdaki uyarıyı veriyor.

“Ooops, bir şeyler ters gitti… Bir engel kaldırıcı veya proxy kullanıyor gibi görünüyorsunuz. Lütfen bu servisleri kapatın ve tekrar deneyin.”

Bu sebeple kendi VPN imi kullanamıyorum.
  • Önceden tv den netflix ı donmadan kasmadan 1080p izlerdim şimdi sd yi zor gösteriyor bide donuyor sürekli...

• Ulke ortalamasi 3mb gibi bir sey, hey masallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde kendi VPN bağlantım üzerinden İnternete çıkıyorum, içerikleri seyrediyorum ama merak ettim az önce Fast testi gerçekleştirdim. TT bayağı hız kesiyormuş. Hatta Almanya üzerinden Ping değerleri de Speedtest'e göre çok daha yüksek çıkıyor.

Netflix en güncel internet hızları raporunu yayınladı / Netflix en güncel internet hızları raporunu yayınladı

• Vpn açıp daha hızlı mı çıkıyor speedtest
  • Gencbeyiin kullanıcısına yanıt
    Hayır. O eklediğim sonuçlar VPN bağlantım üzerinden değil. Mesela bu aşağıya eklediğimi VPN bağlamtım üzerinden gerçekleştirdim.

Netflix en güncel internet hızları raporunu yayınladı
  • Müsaitseniz bana bi vpn ayarlıyalım
  • Kablonet 24 Mbps wireless bağlantı ile TV'den donmadan 4K izliyorum.

• Hepside rezil hızlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 19 Şubat 2019; 17:58:24 >
  • Gencbeyiin kullanıcısına yanıt
    Ben kendim kurdum. Kullandığım VPS Hosting'in adını paylaşamam. Onun dışında WireGuard protokolü kullanıyorum. Windows client'ı olan bir şey arıyorsanız OpenVPN kurma rehberleri var.

Diğer 3. parti VPN hizmetlerinden ne önersem kesin değil. Şu an engellenmiş olmasalar bile aktif olarak dört bir taraftan engellemeye maruz kalıyorlar. IP adresleri Netflix ve diğer sitelerin kara listelerine düşüyor. Bir de bizim ISP engellemeleri de var.
  • Yaklaşık 2 haftadır netflixde hız sorunu yaşıyorum.
    25mb fiber bağlantı ile bazen tek sayı loading yapıyor.

Restart atın bol bol bu ara modemlere öyle biraz düzeliyor.
    15mb gördüm restartdan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Ben ne çektim şu işten hala uğraşıyorum. İşin ilginç yanı ise tv nin kendi test sonucu 20mbps daha sonra netflix uygulamasından yaptığım internet testi 3.5mbps..

Birisi bana bunu açıklasın. Kimse üstlenmiyor bu rezaleti? Tv üreticisi arıyoruz "araştırıyoruz" diyor iss arıyoruz "biz hızınızı kısıtlamıyoruz" diyor. Buyurun ortalama yukarıda. Hızımız kısıtlanmıyorsa neden ülke ortalaması 3.5mbs çıkıyor?

Tvden netflix kullanan arkadaşlarım uygulama içinden 10mbs den daha yüksek hız alabiliyorlar mı merak ediyorum açıkçası.
    Hemen hemen butun hiz testleri sisirmedir hocam. Sisirmeyen tek yer var o da fast.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

Hemen hemen butun hiz testleri sisirmedir hocam. Sisirmeyen tek yer var o da fast.com

Alıntıları Göster
    Tv üzerinden testleri yapıyorum. Seçeneğim yok malesef. yukarıda bahsettiğim gibi. tv nin kendi menüsünde 20 mbs çıkıyor. netflix kendi içinde baktığımda 3.5 mbs. Taş çatlasın 6 çıkıyor. 100 mbps kullandığım günlerde bile netflix testi 10 mbps yi geçmiyor. Fakat tv deki youtube uygulamasını açınca çatır çatır 4k izliyorum. Bu işin peşini bırakmayacağım. Parayla rezil olunan tek ülke burası.

• quote:

Tv üzerinden testleri yapıyorum. Seçeneğim yok malesef. yukarıda bahsettiğim gibi. tv nin kendi menüsünde 20 mbs çıkıyor. netflix kendi içinde baktığımda 3.5 mbs. Taş çatlasın 6 çıkıyor. 100 mbps kullandığım günlerde bile netflix testi 10 mbps yi geçmiyor. Fakat tv deki youtube uygulamasını açınca çatır çatır 4k izliyorum. Bu işin peşini bırakmayacağım. Parayla rezil olunan tek ülke burası.

Alıntıları Göster
    Hocam tv uzerine rabbit uygulamasini kurabiliyorsaniz pmden bana ulasin size yardim edeyim veya youtubedan arastirin sizin derde deva olacak

• Şaşırmadık, Telekom yine boş ama bu kadar pahalıya bu kadar yavaşlık bize özel, yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

Hocam tv uzerine rabbit uygulamasini kurabiliyorsaniz pmden bana ulasin size yardim edeyim veya youtubedan arastirin sizin derde deva olacak

Alıntıları Göster
    Yarın TV servisi geliyor. Bi baksınlar duruma olmadı bu yoldan devam ederiz
  • quote:

Yarın TV servisi geliyor. Bi baksınlar duruma olmadı bu yoldan devam ederiz

Alıntıları Göster
    Tamam hocam, telefonunuzdan veya pcnizden girince hizli calisiyor mu peki?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.