Şimdi Ara

Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
10
Favori
22.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hala arkadaşın hesabını kullanıyorum. Telefon , bilgisayar ve TV de çalışıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşını hiç mi düşünmüyorsun, resmi duyuru yapılmış yarın öbür gün geriye dönük olarak alacakları için icra başlatsalar ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix Android tv den sorunsuz izlemek için proton vpn yükleyip Hollanda ya bağlanınca sorunsuz izleniyor. Ne kadar daha vpn işe yarar bilmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yani bunu sende bulabilirsin yani çoğu sistem zaten netflix kaldırıyo

• arkadaşlar ortada net bi bilgi yok zaten yani olsa google da duyurulur onun için sıkıntı bir durum olmadığını düşünüyorum.

• Arkadaşlar bizim grup üyelerine de mesaj geliyor. Herhangi bir cezai işlemi falan var mı ?

• Dun netflix giremiyodum bugun duzelmis aynisi yasayan varmi. Eski duzenemi donmus.

• TV harici problem olmuyor sanırım yada adamlar iptal ettiler. şuan grubumdaki 2 arkadaş girebiliyor.

@efecan_yel net bilgi var, Netflix mail atmıştı. Söylenti değil.

• Malesef aynı internete bağlanmadıkca artık kullanilmiyor

• biz hala kullanıyoruz farklı şehirlerde tv mobil farklı bilgisayar falan 3 kişi kullanılıyor.

• Bunlar tamamını engelleyemedi heralde bizimkiler de 4 farklı tv 4 farklı şehir kullanmaya devam ediyor 2 haftadır.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Peki ne zaman olucak

• efecan_yel kullanıcısına yanıt

hiç bir bilmoyum arkadaşın TV sini mail ile onayladım şimdilik kullanıyor ama hiç bir şeyin garantisi yok.

• Arada bir kod istiyor girip devam edebiliyorsun. Onun dışında 4 şehirde 4 kullanıcı kullanmaya devam ediyoruz. Ama nereye kadar gider bilmem.

• Bir hesap girdiğinde diğerlerini atıyor, bir başkası girdiğinde yine diğerleri sistemden atılıyor. Yıldırma politikası mı başladı?

• AytacA. kullanıcısına yanıt

biz sonlandırdık aboneliği. uğraştığına değmez. birçok netflix içeriği zaten ücretsiz sitelere anında yükleniyor.

• AytacA. kullanıcısına yanıt
    Hane değiştir değil seyahat ediyorum seçmen lazım, sonra kod girip izlemeye devam ediyorsun. Atmaması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Oradaki kod seçeneğini tükettik galiba öyle bir uyarı veriyor..

• netflix sağolsun sonunda saçma sapan içeriklere para yığma derdinden kurtardı bizi 2 senedir devam eden grubum vardı tadı kaçtı bu kodlar yüzünden ligler de başladı sağlam bi iptv çekip yoluma devam edeceğim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.