Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
216
Favori
292.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 Aralık pazartesi itibariyle deneme üyeliği aldım.

Konu takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

American horror story türkiye içeriklerinde olacak diye bir yazı paylaşılmıştı.

Son durumu bilen var mı.?
    o iş patladı

netflix türkiye arka arkaya bir kaç gizemli fotoğraf paylaşıp #geliyor etiketiyle paylaştı. Bir kaç kişide oley american horror story geliyor diye oltaya düştü ama baya kişi arasında da yayıldı ooo ahs geliyor diye.

sonra ortaya çıktı ki netflix yeni orjinal filmi bird box'un fotoğraflarıymış o filmi kastediyorlarmış geliyor geliyor diye.

zaten türkiye'de yayın hakları fx'te . Gelse gelse blutv'ye gelir the walking dead ve legion gibi , fx onlarla anlaşmış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

başla hocam güzel dizi. Amazon'a bu ay sonu itibariyle ara vereceğim bende. Netflix yeterli bu sıralar

Alıntıları Göster
    Bu ikinci ayın sonu benim de Amazon'u kapatma düşüncem var. O yüzden izlediklerim bitireceğim.

BluTV açacağım galiba sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    İçeriğin 1 ay içerisinde silinme durumu var ise web sayfasında ayrıntılar sayfasında İzlenebilirlik Durumu bildirimi görünür. İzlemek istediklerinizin bildirimi var mı yok mu kontrol edebilirsiniz.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    BluTV üzerinden FX kanalı da izleniyor. Onu da eklemişler Canlı TV kısmına.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet hocam , sadece dekoderli digitürk üyeleri için beinconnect kullanabiliyoruz.

netflix blutv gibi sadece internet aboneliğinden dizi ve film yayınladıkları platformları digitürk play diye geçiyor ama onda ki dizi ve filmlerde dandik ve beinconnect'e göre çok daha az.

Alıntıları Göster
    evet playde hiçbir şey yok. Beinconnect ana sayfada 15 gün ücretsiz dene, abonelik şartı yok reklamı var digitürkplaye yönlendiriyor demek ki
  • FX şuanda hangi platform üzerinden izlenmekte.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

FX şuanda hangi platform üzerinden izlenmekte.?
    Digitürk hariç tüm platformlar yayınlıyor hocam blutv'de canlı yayın bölümü var orada da var.
  • Mr Digital M kullanıcısına yanıt
    Dsmart da var diye hatırlıyordum da ben göremedim sanırım.

• quote:

Dsmart da var diye hatırlıyordum da ben göremedim sanırım.
    evet var 15 nolu kanalda sanırım. Go üzerinden de izleniyordu D Smart da değişmediyse
    AHS güncel sezon ve bölümler var mıdır acaba orda.?

• quote:

AHS güncel sezon ve bölümler var mıdır acaba orda.?
    Go'da mı ? Ben D Smartı iptal ettim hocam ama D Smart Go'da olacağına hiç ihtimal vermiyorum bir dizinin iki üç bölümünü yayınlayıp tamam bu kadar yeter diyorlar gerisi gelmiyor Tatsız bir uygulama. Ama Tivibu Go da sanırım tekrar izle özelliği ile son sezonun bölümleri vardı. Ama arşiv olarak bir yerde yok sanırım.
  • quote:

evet playde hiçbir şey yok. Beinconnect ana sayfada 15 gün ücretsiz dene, abonelik şartı yok reklamı var digitürkplaye yönlendiriyor demek ki

Alıntıları Göster
    deneme 15 günlük abonelik şartı yok.

15 gün süre bitince digitürk "abi gelip kuralım mı evinize uydu dekoder aylık 30 tl ye vesaire " diye aramaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Bu ikinci ayın sonu benim de Amazon'u kapatma düşüncem var. O yüzden izlediklerim bitireceğim.

BluTV açacağım galiba sonra.

Alıntıları Göster
    şuan da hepsiburada da 3 ve 6 aylık kupon var daha indirimli oluyor hocam bilgin olsun. Babylon Berlin ve izlemediysen The Handmaids Tale tavsiye
    Evet kampanyadan sizden doğru haberim olmuştu ama Şubat'a askerlik çıkma ihtimali olduğu için Aralık sonu Amazon'u kapatıp Ocak'ta Blu'yu 1 aylık açmayı planlıyorum. The Handmaid's Tale'ı Blu'dan izlemiştim. Babylon Berlin için açacağım öncelikli olarak, zaman olursa bir iki dizi daha bakalım.

15 günlük denemeden sonra telefon ediyorlarsa hiç bulaşmayalım Digiturk play'e falan, gerek de yok bence zaten

TV platformlarını zaten kullanmıyorum da

Konuyu misafirler doldurmuş, popülere mi çıkıyor konu. yuh 33 misafir. forumun bu köşeleri keşfediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 11 Aralık 2018; 0:20:58 >
  • Arkadaşlar Türkçe dublaj veya altyazı olmayan içeriklere nasıl erişebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Arkadaşlar Türkçe dublaj veya altyazı olmayan içeriklere nasıl erişebiliriz?
    VPN çözümleriyle ulaşabilirsiniz.

• quote:

şuan da hepsiburada da 3 ve 6 aylık kupon var daha indirimli oluyor hocam bilgin olsun. Babylon Berlin ve izlemediysen The Handmaids Tale tavsiye

Blu tv bende düşünüyorum ama çok sorunlu olduğunu söylüyorlar okuyorum o yüzden istediğim yayınlar olmasına rağmen elim hep geri gitti, siz memnun musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

Blu tv bende düşünüyorum ama çok sorunlu olduğunu söylüyorlar okuyorum o yüzden istediğim yayınlar olmasına rağmen elim hep geri gitti, siz memnun musunuz

Alıntıları Göster
    Ben bir sorunla karşılaşmadım hocam. Kaldığım yerden başlatmıyor, sürekli yeni giriş yapmak gerekiyor diyorlar ama ben böyle sorunlar ile karşılaşmadım. Bence tek eksiği çevrimdışı özelliği olmaması ama onun da çalışmaları devam ediyor diyorlar. İçerikleri kaliteli genelde hocam tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Evet kampanyadan sizden doğru haberim olmuştu ama Şubat'a askerlik çıkma ihtimali olduğu için Aralık sonu Amazon'u kapatıp Ocak'ta Blu'yu 1 aylık açmayı planlıyorum. The Handmaid's Tale'ı Blu'dan izlemiştim. Babylon Berlin için açacağım öncelikli olarak, zaman olursa bir iki dizi daha bakalım.

15 günlük denemeden sonra telefon ediyorlarsa hiç bulaşmayalım Digiturk play'e falan, gerek de yok bence zaten

TV platformlarını zaten kullanmıyorum da

Konuyu misafirler doldurmuş, popülere mi çıkıyor konu. yuh 33 misafir. forumun bu köşeleri keşfediliyor
    Kendi orijinal içeriklerden de Bartu Ben muhteşem hocam

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.