Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
215
Favori
292.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben dün Enpara banka kartımla abone oldum. Illa kredi kartı mi lazimmis ? Ilginç...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark , The Rain tavsiye ederim.Dark Alman yapımı bir dizi.İki dizide amerikan dizisi değil.Tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon Prime video kesinlikle Netflix e rakip bir platform değil.İçeriğini Hulu , MAX ,stars ve HBO , Mobi gibi servisleri Amazon’a entegre olarak pazarlıyor.Tek tek abonelik istiyor.Tek bir uygulamadan tüm saydığım servisleri kullanmış oluyorsunuz.Dizi sezonlarını ücretli satıyorlar.Bir nevi Hulu gibi.Hulu da MAX .stars disney show time ayrı paketler şeklinde satıyor.Türkiyede Amazon bunu yapamıyor çünkü MAX,Hulu,stars,disney + servisi yok.Elindeki içerikle Türkiye’de yayında.Bu yüzden içerik sınırlı.

• Artacaktır. Netflix'in ilk geldiği günü hatırlıyorum, o da benzer durumdaydı.
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Amazon Prime Video kredi kartı olmadanda kabul ediyor.Banka karıtında viza veya MasterCard olması gerekli.Ayrıca online alış veriş ve yurtdışına açık olmalı.Bunu Netflix,BluTV,Mubi,Tidal dahil kabul ediyor.BDDK viza ve MasterCard rakip olarak üretti adını unuttuğum lisansı olan kartlar geçmiyor.Özetle debitcard ( banka kartı viza ve MasterCard destekli ) ve kredi kartı kabul ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 16 Eylül 2020; 14:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Ben dün Enpara banka kartımla abone oldum. Illa kredi kartı mi lazimmis ? Ilginç...
    bankada geçiyormuş hocam.

ilk saatlarde yanlışlık oldu bilgiler arasında
  • Yeni dizi The Queen's Gambit - 23 Ekim

The Haunting of Hill House yönetmeninden The Haunting of Bly Manor
    9 Ekim

The Crown 4. Sezon - 15 Kasım

• Netflix Türkiye içeriklerini türüne göre ve imdb puanlarıyla sıralayıp kıyaslamaya yarayan turflix diye bir site vardı. Bir süredir erişim yok siteye, çok işime yarıyordu. Böyle başka platform bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozz89

Netflix Türkiye içeriklerini türüne göre ve imdb puanlarıyla sıralayıp kıyaslamaya yarayan turflix diye bir site vardı. Bir süredir erişim yok siteye, çok işime yarıyordu. Böyle başka platform bilen var mı?
    maalesef yok

arkadaşın siteyi bir an önce açmasını bende bekliyorum ama günlerdir patlak maalesef

twitter hesabını da kapatmış. sanırım temelli bıraktı bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Eylül 2020; 13:10:11 >
  • modern family son sezon eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozz89

Netflix Türkiye içeriklerini türüne göre ve imdb puanlarıyla sıralayıp kıyaslamaya yarayan turflix diye bir site vardı. Bir süredir erişim yok siteye, çok işime yarıyordu. Böyle başka platform bilen var mı?
    hocam şöyle bir site buldum. turflix'e benziyor. yeni eklenen içerikleri gösteriyor. imdb puanlarına göre filtreleme de mevcut
    https://www.justwatch.com/tr/saglayici/netflix/yeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Eylül 2020; 12:58:30 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    deneyelim bakalım, teşekkürler
  • bekleyen var mı bilmiyorum ama the walking dead 10.sezon, 6 ekim salı günü eklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Ekim 2020; 13:59:54 >

daha güzel bir haber olamazdı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bekleyen var mı bilmiyorum ama the walking dead 10.sezon, 6 ekim salı günü eklenecek.
    Beklenmez mi :)
    Çoktan hatırlatıcı eklemiştim.
    Teşekkürler.

• The Walking Dead 10. Sezon 2.bolumu bitirdim.3. bolume geçince hata verdi. Şuanda 10. Sezon görünmüyor. :S

• Arkadaşlar the walking dead 10.sezon 1 bölüm izledim 2.bölüm ülkenizde desteklenmiyor dedi ve 10.sezon kayboldu bir anda sorun nedir bilen varmı

• haydaa the walking dead 10.sezon nereye kayboldu, bende izliyordum....

Cidden çok tuhaf 1.bölümü izledim bi anda yok oldu sezon umarım sorun geçicidir

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.