Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
216
Favori
292.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Hayırdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Microsoft Edge tarayıcıdan girdiğimde yeni aylık ücret 29,99 lira, Chrome tarayıcıda ise 32.99 lira görünüyor. Ben üyeliğimi bugün yeniden başlattığımda ise 27,99 lira kesti.

Love, Death & Robots ve After Life izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlarda bir deneme mi yapıyorlar, test mi yapıyorlar, nabız mı kontrol ediyorlar bişiler yapılıyor ama bilmiyoruz

her an zam gelebilir de gelmeyebilir de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

Arkadaşlar...netflix türkiye versiyonuna yayın hayatında başarılar dilerim ve saygılarımı sunarım...
    Hocam memnun olduğunuzu mu belirttiniz yoksa, platformu bıraktığınızı mı kastettiniz tam anlayamadık..
  • Opera da fiyatlar en düşük olan yer. Gidipte orta pakete 35 tl üyelik bastırsanız netflix zam yapar. Nabız kontrol ediyorlar işte . Uyanık olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96F82C79F

Opera da fiyatlar en düşük olan yer. Gidipte orta pakete 35 tl üyelik bastırsanız netflix zam yapar. Nabız kontrol ediyorlar işte . Uyanık olun
    Forumda bunun konusu varmış zam geldi diye. Opera'da 27,99 yazıyor galiba dediğine göre.

Netflix Türkiye ekibinden log.com.tr'ye yapılan açıklamaya göre firma, farklı fiyat politikalarını test ediyor. Bu nedenle tüm kullanıcılar, farklı fiyatlar ile karşılaşıyor. Zammın tüm kullanıcılar için uygulanıp uygulanmayacağına henüz karar verilmedi.
    Açıklama şu şekilde:

"Üyelerimizin Netflix’e verdiği değeri daha iyi anlamak için dönem dönem farklı fiyat politikaları test ediyoruz. Bu testler herkese açık değil. Ayrıca testlerde görülen fiyatları hiçbir zaman uygulamaya koymayabiliriz. Amacımız, Netflix üyelik ücreti politikasının doğrulundan emin olmak."

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

fiyatlarda bir deneme mi yapıyorlar, test mi yapıyorlar, nabız mı kontrol ediyorlar bişiler yapılıyor ama bilmiyoruz

her an zam gelebilir de gelmeyebilir de .
    Kullanıcıların tepkisi ölçülüyor anlaşılan.

• Ya işte sistemden kontrol ediyorlar kac kişi yeni fiyatlar üzerinden ödeme yapmış kac kişi alternatif yol aramış yâda üyeliğini uzatmamış gibisinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96F82C79F -- 17 Mart 2019; 19:41:30 >
  • ben bu ay temel pakete düşürdüm 16.34 TL kestiler mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

ben bu ay temel pakete düşürdüm 16.34 TL kestiler mesela
    Yanlış hatırlamıyorsam 15,99'du temel paket ücreti. Peki hocam görüntü kalitesi nasıl temel paketin, yeterli mi? Ben sadece 1 hafta kullanabileceğim için temel paket açmayı düşünmüştüm ama görüntü kalitesi tatmin etmez belki diye standart pakete yöneldim yine.

• Ben de geçen ay deneme amaçlı temel paket alayım dedim, almam ile yükseltmem bir oldu. 1080p cihazda Youtube'u 480p izlemek gibi bir şey. Görüntü hiç net gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Yanlış hatırlamıyorsam 15,99'du temel paket ücreti. Peki hocam görüntü kalitesi nasıl temel paketin, yeterli mi? Ben sadece 1 hafta kullanabileceğim için temel paket açmayı düşünmüştüm ama görüntü kalitesi tatmin etmez belki diye standart pakete yöneldim yine.

Alıntıları Göster
    bu saatten sonra sarmaz sd görüntü

millet 4k izliyor yav

• Evet 15.99 yazıyordu ama internet bankacılığından bakınca 16.34 TL kesilmiş gördüm. Temel paket için, eğer cep telefonu ya da pcden izleyeceksen yeter hocam ama tvde direkt belli ediyor kendini. Bir kere daha önceden yapmıştım hemen yükselttim sonra. Ama bu aralar cepten izleyeceğim için açtırdım ben. Çok kötü gelirse yükseltirim sonra dedim. Dene bence olmazsa yükseltirsin hoş geldin bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Digital -- 17 Mart 2019; 22:25:50 >
  • Arkadaşım...thehollow...netflix aboneliğimiz evde devam ediyo platformdan ayrılmadık memnun olduğumuzu belirtmiştim bilginize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 17 Mart 2019; 23:19:25 >
  • Gelibolu ile alakalı filim yokmu çanakkale zaferi ile ilgili ?
  • 1 senedir gelibolu belgeseli var yerli filmler kısmında çok başarılı

• Gelibolu belgeseli vardı,duruyor mu bilmiyorum.
    ama en çok hitler ile ilgili belgesel olması dikkatimi çekti.
  • Planet Earth başta olmak üzere, bir çok BBC belgeseli 31 Mart sonrası kaldırılacakmış.

https://twitter.com/netflixtevar/status/1108258160819658752

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 20 Mart 2019; 9:49:34 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.