Şimdi Ara

netflix..... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • premium üye oldum kaliteli gerçekten enpara sağolsun ücretin yarısını karşılıyor bence harika bişi bu
  • Blacklist izliyorum şuan TR altyazı ile ama bana sorarsanız ingilizce geliştirmek için ingilizce altyazılı izlemek gerek.Benim hedefim oydu ve öyle yapacağım
  • Digiplay var bunu da alsam herhalde net kotası biter. Deneyemedim de.
  • Ahlaksızlığa bak ya.

Sanki elektronik parça alıyorsun da, dolar ile getirip satıyorlar. ABD'de en pahalısı 11$ burada niye 11TL değil?

Eskiden teleon gibi kan emiciler az beddua almadı, hepsi battı gitti yok oldu.

10 sene sonra da bu IP TV'lerin sonu gelir nasıl olsa.

Tivibu'da ilk çıktığında söz 1TL olacağız aylık demişti, şimdi çatır çutur geçiriyor.

Bu halka müstahak almaya devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

adamlar hala torrent var diyor sorsan müslümanım ben kesinlikle kul hakkına girmem der.suç kesinlikle sizde değil sizi ayda 30 tl veremeyecek kadar fakir bırakanlarda

Youtube'de hd klibi sarınca yüklemeyen, bir klibi izlerken işkence çektiren internete aylık 60TL alan ve 2016 yılında 50GB kota koyan TTNET kul hakkı yemiyor, bu halk yiyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananebesanane

quote:

adamlar hala torrent var diyor sorsan müslümanım ben kesinlikle kul hakkına girmem der.suç kesinlikle sizde değil sizi ayda 30 tl veremeyecek kadar fakir bırakanlarda

Youtube'de hd klibi sarınca yüklemeyen, bir klibi izlerken işkence çektiren internete aylık 60TL alan ve 2016 yılında 50GB kota koyan TTNET kul hakkı yemiyor, bu halk yiyor değil mi?

yapıcak bir şey yok
  • quote:

quote:

ahahahahahahahhahahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

yapıcak bir şey yok

Evet kimsenin yapabileceği bir şey yok, Torrent'i kimse bırakmaz yani.

• 4K kaç dizi var şuan deneyim edenler ?
  • şu 4 kişi gireriz diyen arkadaşlardan daha çok kişiye bölmeyecek ve hesabı banlatmayacak bir arkadaş düzenleyecekse ben de 4. olmaya razıyım yada enpara ile alıcam artık ..

P.m ile bilgilendirebiliseniz çok mutlu olurum .
  • Bence fiyatlar gayet iyi. Türkçe alt yazı desteği de artacaktır. Düşünülebilir Enpara ile.
  • 9 Euro üstelik hd özelliği yok ne anladım ben bu işten korsana sevk ediyorlar.

• Spotify Avrupa'da 9,99 €, burada 9,99 TL. Netfilx de böyle yapmaz ise zor müşteri bulur.
  • Yap abi spotify gibi tarife senide yasal kullanalım.Adamlar dışarıda 10 euro olmasına rağmen burada 10 lira yapmış sen niye yapmıyorsun.Ki benim öğrenci evinde akk'nin 1 hafta bittiğini düşünürsek hiç sıcak fırsat gibi durmuyor
  • Enpara ile aylık 5 TL'ye geliyor işte, toplanın alın. Ne saçmalıyor bu millet yok pahalı yok korsan iyidir falan.
  • Fiyatlar iyi ama akk çok sıkıntı.Bu yüzden almam sanırım.
  • enpara martta son ve uzatılmayacak.kesin bilgi....
  • Şu cebinde ayda 5 lirası olmayan torrent diyen adamlar konudan bi çıkabilir mi kalabalık olmasın

Deneme üyeliğinde 4k yayın var mı?

Bende Enpara var 3 kişi arıyorum dönüş tarihlerinde 5 lira atabilecek. 1 ay. Premium deneyelim bakalım olmadı iptal ederiz

1. sioux
    2.
    3.
    4.

• en üst pakette 4K yayın var bu arada, arkadaş yazmamış.
  • Abi 50 GB AKK sacmaligi varken niye boyle bir sey alip bir de masrafa girelim ya?
    Ben Netflix'te o pazar uzmaninin yerinde olsam Turkiye'ye filan girmezdim. Altyapi yok ki sen nasil kaliteli hizmet vereceksin?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.