Şimdi Ara

netflix..... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara.com ’lulara Netflix ile internetten dizi ve film izleme keyfi %50 indirimli!
    Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Netflix'i “Oyun, Müzik ve Eğlenceye %50 indirim“ kampanyamıza dahil ettik!

https://twitter.com/Enparacom/status/685074031884800000
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Evdeki sistem: plazma pio 5090 + pio 921 avr + himedia q5 + receiver + dell 3521 lap top + ps4 + 50 mb fiber

Şimdi ben bu kanala üye olsam nasıl bir yöntem ile yüksek çözünürlük lü filmleri izleyeceğim. Nasıl bir bağlantı -link kurmalıyım.

Teşekkürler.

Kendi soruma kendim cevap buldum. http://onedio.com/haber/yeni-baslayanlar-icin-netflix-654546

Netflix benzer servislerin aksine uygulama üzerinden çalışıyor. Bu uygulama çok geniş cihaz yelpazesine sahip. Televizyon, mobil cihaz ve bilgisayar üzerinden izlemenize olanak sunuyor.

Televizyon üzerinden izlemeniz için şunlardan birine sahip olmanız gerekli Smart TV, PlayStation 3/4, Xbox One/360, Chromecast, AppleTV veya Blu-ray oynatıcı.

Netflix’e uyumlu mobil cihazlar iOS telefon ve tabletler, Android telefon ve tabletler, Windows telefon ve tabletler.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Enpara.com ’lulara Netflix ile internetten dizi ve film izleme keyfi %50 indirimli!
    Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Netflix'i “Oyun, Müzik ve Eğlenceye %50 indirim“ kampanyamıza dahil ettik!

https://twitter.com/Enparacom/status/685074031884800000

Oha süpermiş , cok iyi oldu bu
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma allahini seversen digiturkteki dizilerden hangisi izlenebilecek duzeyde, filmleri saymiyorum bile ayda bir iki tane izlenebilecek film disinda, uzerine sacma sapan yayin destegi hd olmayani direk cop zaten aldigima bin pismanim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi netflix ortak paylaşım konusu açabilir mi premium a Enpara ile ortak girelim.

• Birisi netflix ortak paylaşım konusu açabilir mi premium a Enpara ile ortak girelim.
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma allahini seversen digiturkteki dizilerden hangisi izlenebilecek duzeyde, filmleri saymiyorum bile ayda bir iki tane izlenebilecek film disinda, uzerine sacma sapan yayin destegi hd olmayani direk cop zaten aldigima bin pismanim

• Altyazı geldiği an iTunes ölür
  • Altyazı geldiği an iTunes ölür

• o değil de kimsede demiyor ingilizce öğrenirim.öğrenmeliyim....

neyse bence daha erken danaya pardon netflixe girmek için.....
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Mükemmel demiyorum zaten. Demek istediğim spora düşkün bir toplum olduğumuz halde bile insanlar gereksiz buluyor bu tarz şeyleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortak alacak arkadaşlar beni dahil edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Orijinalden alıntı: _wolff_

quote:

Orijinalden alıntı: Closer

spotify o bu şu derken aylık maaşı artık bunlara da bağlamaya başladık he. Eskiden bi uygulamayı alır sonrasında kafamız rahattı.. Bu da yeni adet oldu...

Herşeyin bedavası varken niye bunları kullanıyor insanlar anlamıyorum. Spotifyda bulamadığım müziği youtubeda buluyorum mesela.

hocam bende senin gibi düşünüyodum da arkadşın üyeliğinden 1 ay boyunca faydalanınca sonra anladım öyle olmadığını. Hem kalite farkı var. Hem de istediğin şarkıyı anında bulabiliyosun. Hazır listelerden müzik keşfedebiliyosun. Benim için en önemli özllik o. Tabi biz arkadşlarla ortak kullanıyoruz ona çok fazla para gitmiyo biraz da o kısmı var tabi.

Aynen spotify başka bir dünya yeni çıkan birçok albüm yüksek kaliteli ve offline modunda dinlenebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Zorr.-Ne.tt (kelimeyi yazmamak için iyice saçmaladık) günden güne sıkıştırılıyor, kaynakları daralıyor. Böyle günlerde (lisans ödeyememenin de verdiği iç sıkıntısıyla birlikte) Netflix hizmeti lazımdı, geldiği iyi oldu. Lakin altyazı dahi olmazsa çöpün dibi olur.

şimdiye kadar, daha bir kere zorrent (abartmayalım sayin admin, bu isim yeter işte ) , bu tarz sitelerde bişey ararken sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum
    ayrıca, android box ile zorrent'ten de film indirip izlenebilir, tvye bağlarsın, altyazısını indirip

• Animasyon filmlerde türkçe dublaj desteği var bir çoğunda sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Zorr.-Ne.tt (kelimeyi yazmamak için iyice saçmaladık) günden güne sıkıştırılıyor, kaynakları daralıyor. Böyle günlerde (lisans ödeyememenin de verdiği iç sıkıntısıyla birlikte) Netflix hizmeti lazımdı, geldiği iyi oldu. Lakin altyazı dahi olmazsa çöpün dibi olur.

şimdiye kadar, daha bir kere zorrent (abartmayalım sayin admin, bu isim yeter işte ) , bu tarz sitelerde bişey ararken sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum
    ayrıca, android box ile zorrent'ten de film indirip izlenebilir, tvye bağlarsın, altyazısını indirip

O tarz sitelerde sıkıntı çekmiyorsan bu konuda işin yok bence. Biz de senin kadar biliyoruz o siteleri kullanmayı altyazı bulup eklemeyi. Telif hakları ödenmiş filmlerden, dizilerden bahsediyoruz burada. Ben mesela spotify kullanmaktan büyük keyif alıyorum, her ay spotify'a para ödememin sebebi de kaçak indirip dinlemeyi bilmemem değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: aroaro

quote:

quote:

O tarz sitelerde sıkıntı çekmiyorsan bu konuda işin yok bence. Biz de senin kadar biliyoruz o siteleri kullanmayı altyazı bulup eklemeyi. Telif hakları ödenmiş filmlerden, dizilerden bahsediyoruz burada. Ben mesela spotify kullanmaktan büyük keyif alıyorum, her ay spotify'a para ödememin sebebi de kaçak indirip dinlemeyi bilmemem değil.

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

PM'den hangi zorrent sitesini kullandığınız yazar mısınız merak ettim?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.