Şimdi Ara

netflix..... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her türlü FireTV
  • Geç ama güzel oldu, Türkçe altyazı desteğide en kısa zamanda eklenir bence..

Bu arada itunes üzerinden lisanslı film izleme imkanımız var.. Ama Windows'da geçerlimi bilmiyorum..
  • Enpara kampanyasına netflix dahil edilmiş.

https://www.facebook.com/finansbank.enparacom/posts/926886880721330
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Marketteki 5 TL'lik uygulamanın bile APK dosyasını arayan bir milletin ülkesinde ne kadar kazanırlar meçhul ancak benim gibi düzenli olarak film ve dizi izleyenler için bulunmaz nimet.

marketteki 5 TL lik uygulama bizim alım gücümüze göre 5 TL, bizden çok yüksek alım gücüne sahip ABD halkı için belki 1 dolar hocam. Diğer mesajınızı da okudum 2.500 TL lik telefon alıp APK kuranlara haklısınız. Fakat genelleme yapmanız gerçekten olmamıış. 300 TL lik android telefon kullanıyorum 1 tane apk yok işimi görecek 3-5 uygulama var o kadar. Birde benim gibi düzenli dizi-film izleyenler için bulunmaz nimet demişsiniz bende size sormak istiyorum filmlerinizi düzenli olarak sinemada mı izliyorsunuz? hiç öyle olduğunu düşünmüyorum. O yüzden hemen genelleme yapıp halkımızı karalamayın. Netflix'i çok duydum fakat içeriğine bakmadım hiç bir zaman. Ama 2-4 kişilik ortaklıklarla fiyatı güzel seviyeye geliyor ise alınabilir.

Türkiye'de şu zamana kadar Netflix gibi lisanslı bir şekilde film izleme imkanı var mıydı? Sinemada izleyecek durumu olmayanlar mecburen torrent üzerinden film izliyordu. Saçma sapan film sitelerinden izlemektense Netflix'den izlemeyi tercih ederim.

Android konusunda katılmıyorum, durumu olmayan için neyse de 2500 lira para verip S6 alan bile 1 lira uygulama parası vermekten kaçınıyor. Son model Mercedes C180 alıp benzinden şikayet etmek gibi bir şey.

Android konusunda size hak verdiğimi mesajımda yazdım zaten hocam. " 2.500 TL lik telefon alıp APK kuranlara haklısınız."

Ben sinemada izleyecek durumu olmayanlara değil size sormuştum hocam. Benim gibi düzenli film, dizi izleyen birisi dediğiniz için. Sonuçta sizde düne kadar torrent, kaçak sitelerden vs izliyormuşsunuz demek ki. O yüzden hemen öne çıkıp benim gibi senin gibi söylemlere girip elit havası vermenize takıldım ben. Anlatabilmişimdir umarım

Digitürk kullanıyorum, kendi sitesi üzerinden film yayınladıkları için lisanslı bir şekilde seyredebiliyorum. Elit bir havaya girme amacım da yok ancak öyle algılandıysam şahsen sıkıntı yaratmaz. Sahip olup kullandığın kadar bunu nasıl elde ettiğin de önemli.

Torrent sitelerinden girip hırsızlık yapmak daha çirkin bir davranış neticede.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Geç ama güzel oldu, Türkçe altyazı desteğide en kısa zamanda eklenir bence..

Bu arada itunes üzerinden lisanslı film izleme imkanımız var.. Ama Windows'da geçerlimi bilmiyorum..

Çalıştırır mı acaba?

http://www.apple.com/tr/itunes/download/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

yokmuydu türkiyede şimdiye kadar lisanslı bir şekilde film seyreme imkanı?

Benim bildiğim kadarıyla yoktu, sinemaya gitmeyi ayrı tutuyorum.

Apple tv sayılmıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graveety

Saydınız mi?

Sayacak kadar az sayıda olsaydılar keşke.
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Resmen alev almaya başladı. 4 kişi 20 lira kişi başı 5 tl

Bu arada sanırım tl ye de geçiceklermiş. Fiyatlar daha da düşer o zaman herhalde. İçerik zayıf gibi ama 1-2 ay denenebilir en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 7 Ocak 2016; 14:45:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Enpara kampanyasına netflix dahil edilmiş.

https://www.facebook.com/finansbank.enparacom/posts/926886880721330

Enpara ekol resmen. Daha kimsenin doğru dürüst haberi bile yok netflix olayından ama Enpara kampanyaya dahil etti bile.

• quote:

quote:

quote:

yokmuydu türkiyede şimdiye kadar lisanslı bir şekilde film seyreme imkanı?

Benim bildiğim kadarıyla yoktu, sinemaya gitmeyi ayrı tutuyorum.

Apple tv sayılmıyor mu?

Türkiye'de kaç kişinin evinde Apple TV gördünüz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Geç ama güzel oldu, Türkçe altyazı desteğide en kısa zamanda eklenir bence..

Çalıştırır mı acaba?

http://www.apple.com/tr/itunes/download/

Hafif bir araştırma yaptım ama net bir cevap bulamadım sanırım çalıştırmıyor, ben apple tv üzerinden kullanıyorum.

• En para.com’lulara Netflix ile internetten dizi ve film izleme keyfi %50 indirimli!

• referansli 4 kisi ortak girebiliriz. dusununenler pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  netflix.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Ocak 2016; 15:13:15 >
  • Ülkemiz için henüz erken biraz daha zamanı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    "Türkiye'de şu zamana kadar Netflix gibi lisanslı bir şekilde film izleme imkanı var mıydı?"

yazınıza istinaden sordum ben onu.kaç kişinin evinde olduğu değil mevzu,lisanslı seyretme imkanı yok demeniz. lisanslı seyretme imkanı çok uzun zamandır vardı, apple tv bunun en kolay yollarından biri. üstelik kesintisiz,hd veya full hd,türkçe dublajlı filmler ve bütün filmlerde türkçe altyazı imkanı ile. film kiralamak 4 TL veya 5 TL. Enpara ile de yarısı geri geliyor ay sonunda.
  • Canlı Futbol, Basketbol maçları
    Yerli-Yabancı yüzlerce film
    Yerli-Yabancı onlarca dizi içeren

Digiturkplay Premium paketi bile 13 lirayken, bu fiyat politikası ile Netflix'in tutması imkansızdır .

Yine de deneriz tabi :)

• Evdeki sistem: plazma pio 5090 + pio 921 avr + himedia q5 + receiver + dell 3521 lap top + ps4 + 50 mb fiber

Şimdi ben bu kanala üye olsam nasıl bir yöntem ile yüksek çözünürlük lü filmleri izleyeceğim. Nasıl bir bağlantı -link kurmalıyım.

Teşekkürler.
  • Beyler şu durumda İngilizcesi olanlar yararlanıyor galiba, Türkçe altyazı çıkana kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Copied Tweet:
    Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Netflix'i “Oyun, Müzik ve Eğlenceye %50 indirim“ kampanyamıza dahil ettik!
    https://goo.gl/g24RHW
    @Enparacom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 7 Ocak 2016; 16:27:04 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.