Şimdi Ara

netflix..... (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grup kuracak varsa dahil olurum. 4k paketine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Evet var. Hepsinde İngilizce var ne hikmetse arapçada var.
  • Beyler family guy, friends, south park vs arayınca çıkmıyor neden böyle Türkiye'ye özel mi bu durum internetet haberleri var yabancı kaynaklarda friends falan eklendi diye.
    Edit: Ben de pakete abone olabilirim ortak arayanlar için söylüyorum çok hoşuma gitti netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 15 Temmuz 2016; 20:56:05 >
  • Yukarıdaki arkadaşın topladığı grup tarzında ben de bir grup tertip edebilirim.

Üyelik Tipi: 4K
    katılımcı: 4 Kişi
    Katılım Süresi: 6 ay
    Katılım Ücreti: 10 ₺ x 6 ay= 60 ₺ kişi başı.
    Bu şartlarla katılmak isteyen varsa pm atabilir.

İlk 6 ayın sonunda devam etmek isteyen arkadaşlarla, 6 aylık olmak şeklinde sürekli uzatabiliriz. 6 ay sonunda gruptan çıkmak isteyen olursa, yenisini alırız.

1 - Evrekas.
    2-
    3-
    4-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 15 Temmuz 2016; 21:23:40 >
  • 2. Hamzaberk

• 3.yaya39

• 4.yondaime

• quote:

Orijinalden alıntı: anicanvurgun

Tamamdır grup tamamlandı.
    @anicanvurgun
    @drberk2
    @DrAdkA10
    @*planet*

@DrAdkA10 kardeş bize dmden hesap bilgilerini at ödemeleri yapalım

Arkadaşlarla kurulan üyeliği gayet güzel kullanıyorum hiç bir sorun yok, hatta b kdara kullanacağımı düşünmezdim, müthiş bir sistem yapmışlar, ilgimi çeken dizilerin ve filmlerin çoğu altyazılı ya da tr dublajlı, esas bomba akk nedeniyle hızım sınırlandığı halde 2160p izleyebiliyorum,ne bufferring ne takılma bekleme olmuyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir forum kullanıcısı olan , kalıcı üyeliğe varım diyen 3 adet arkadaş arıyorum.
    Üyeliği aylık olarak yapcaz .
    İlk ödemeleri 1 Ağustosta yapcaz ve her ayın 1 inde ödemeleri alarak yolumuza devam edeceğiz.
    İlk ay ücretsiz olacağı için ,abonelik başlangıcı ayın 1 i den önce halledebilirsek 10 günlük bir opsiyonumuz olacak böylelikle gruptan ayrılan olursa yenisini rahatlıkla bulabiliriz(aylık ödemeli olacağı için)

Katılım Süresi: 1 ay
    Katılım Ücreti: 10 TL / Kişi
    İlk ödeme tarihi:1 Ağustos ve devamında her ayın 1 i

Katılmak isteyen arkadaşlar cep numarasını pm atsın ,whatsapptan grup kurar iletişime devam ederiz

• arkadasşlar netflix'in olayı ne internetten izlemek varken ? Sistemi de türkiye'de pek oturmamış diye duydum.
  • Şuan güzel mi netflix her dizi film bulunabiliyor mu? Bir film sinemaya çıktıktan ne süre sonra netflixe düşüyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swapper

Uzun süredir forum kullanıcısı olan , kalıcı üyeliğe varım diyen 3 adet arkadaş arıyorum.
    İlk ödemeleri 1 Ağustosta yapcaz ve her ayın 1 inde ödemeleri alarak yolumuza devam edeceğiz.
    İlk ay ücretsiz olacağı için ,abonelik başlangıcı ayın 1 i den önce halledebilirsek 10 günlük bir opsiyonumuz olacak böylelikle gruptan ayrılan olursa yenisini rahatlıkla bulabiliriz(aylık ödemeli olacağı için)

Katılmak isteyen arkadaşlar cep numarasını pm atsın ,whatsapptan grup kurar iletişime devam ederiz

Son 1 kişi kaldı arkadaşlar 3 kişi olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

arkadasşlar netflix'in olayı ne internetten izlemek varken ? Sistemi de türkiye'de pek oturmamış diye duydum.

Reklamsız, yüksek kalitede altyazılı veya dublajlı film ve dizileri telefon bilgisayar apple tv chromecast Playstation gibi cihazlardan izleyebiliyorsun.
    Bilgisayar başında takılalanlar için torrent vs yetebilir tabi ama tv karşısında arkadaşla hadi aç film izleyelim dediğinde dur torrent indireyim yok bu link ölmüş altyazı yükleyelim olayı film izleme keyfini azaltıyor.bu noktada netflix gibi platformlar devreye giriyor ☺

• obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    yoo hocam popcorntime de tv aktarma secenegi var ustelik 1080 p secenegide var filmleri ordan izliyorum.Dizileri pcden izliyorum ben daha cabuk cikiyo pc ye.sagolun bana gore degil sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • obiwanpazzini kullanıcısına yanıt
    tek farkı birinin legal diğerinin illegal olması

netflixde türkçe dublaj ve altyazı var mı şuan?
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    türkçe içerik baya arttı listeye burdan bakabilirsiniz
    http://unogs.com/search/?q=-!1900,2016-!0,5-!0,10-!Any-!Any-!Any-!Turkish&cl=432&st=adv&ob=Relevance&p=1
  • Üyelik Tipi: 4K
    Katılım Süresi: 6 ay
    Katılım Ücreti: 10 ₺ x 6 ay= 60 ₺ kişi başı.
    Bu şartlarla katılmak isteyen varsa pm atabilir.

İlk 6 ayın sonunda devam etmek isteyen arkadaşlarla, 6 aylık olmak şeklinde sürekli uzatabiliriz. 6 ay sonunda gruptan çıkmak isteyen olursa, yenisini alırız.

1 - TheBearGrylls
    2-
    3-
    4-
  • quote:

quote:

Uzun süredir forum kullanıcısı olan , kalıcı üyeliğe varım diyen 3 adet arkadaş arıyorum.

Son 1 kişi kaldı arkadaşlar 3 kişi olduk.

4 kişilik grubumuz tamamlandı

• Arkadaşlar aylık 5 TL - 6 Ay boyunca 4k üyelik üsteyen özel mesaj atsın SON 2 kişi lazım.

Liste : AYLIK 5 TL ENPARA İNDİRİMİ İLE

Grubun kurucusu "milyondabir" dir.

1)milyondabir
    2)mezar35
    3)xyolcu
    4)maxplanck

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplify -- 20 Temmuz 2016; 22:17:33 >
  • 4k aylık netflix varsa girerim (legal)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.