Şimdi Ara

netflix..... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
62
Favori
88.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sioux

Şimdi diyelim bir film arıyoruz bulamadık vpn değiştirdik çıktık bi daha girdik yok

Vpn değiştirdik çıktık bi daha girdik yok

Bi daha değiştirdik bulduk bu sefer veya bulamadık. Böyle saçmalık olmaz zamanı bol adam işi. yazarım google a hemen bulurum istediğim filmi.

Bir de altyazı yoksa onu bulucan dönüştürücen senkronunu ayarlıcaksın felan fistan. Ayrıca filmlerde iyi bi sıkıştırma da kullanılmıyor değerlerden gördüğüm kadarıyla HD bir filmden 6-7 GB AKK alıyor gidiyor. UHD olursa 10-15'i çok çok rahat geçer bir filmde. Para verip bir de VPN niye kullansın insan orası da farklı konu, sen yasal kullanmak için alıyorsun bir de VPN kullanıp ülkene açık olamyan ürünleri kullanmak istiyorsun. He ingilizce izliyorum dersen olabilir. Türkçe dublaj konusuna da hiç girmezler bile diye düşünüyorum. Hele çocuk içeriklerinde dublaj olmassa hiçbir işe yaramaz o içerikler.Böyle bi rüzgar oldu işine yaramayacak olan bile alıyor, işlerine gelir böylesi adamların. İleride yerelleştirme artarsa düşünülür ama bu seferde AKN ve internet hızı sorun teşkil eder. Yine de legal olsun ingilizce de önemli değil derlerse, bir de ortak girerlerse alınabilir.

• sioux kullanıcısına yanıt
    o da bir seçenek tabii.Ama imkanım varsa her zaman yasal yolları tercih etmişimdir.diğitürk için mesela uyducu çok arkadaşım var bedava izletelim sana diye çok söylediler ama itibar etmedim.House of cards dizisini yasal izleyebileceksem maceraya ne gerek var.Kanunen zaten parayla izleyemiyorsan kimse sana neden korsan izledin diye soramaz.Ama legal edinme imkanı varken korsan kullanır ve tespit edilirsen her türlü sorarlar
  • netflix olayına uzagım ama bu bana ilahi bir işaret gibi

sanki bi dahaki ay 2 seneelik digimon taahutum bitiyor ve digimonlardan uzaklaşarak kaçmayı düşünürken

sanırım alternatifimi buldum

ortak üyelik olaak grup kurunda refanslı adamlarla beraber üyelik alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

Lg webos icin gelmis..

hocam lg geldi de internetimiz sınırlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EDIT:
    Kefelon nasıl sürekli HD izleneceğini anlatmış;
    profilinize girdikten sonra your account kısmında playback settings var orda da high seçerseniz sadece hd oynatır düşük kalite göstermez.

HD seçilmiyor film izlerken.
    Sadece "Allow HD" seçeneği var, yani hızın iyiyse HD izliyorsunuz.
    Youtube gibi HD seçip yüklenmesini bekleme şansı yok.
    Evde Fiber internetle deneyeceğim bir de, ama hayal kırıklığı oldu benim için.
     netflix.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 8 Ocak 2016; 14:19:03 >

• Adamların Türkiye twitter hesabı askıya alınmış dün akşam aktifti hayırdır?

Ekeleme: Adam trollemiş ya kladlkanldlad çok iyiydi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilberto35 -- 8 Ocak 2016; 11:09:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

kardesim bravo hatta helal sana

Teşekkür ederim.

You're welcome

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hızla olmaz sorunsuz bir şekilde izlemek için akksi yüksek hızı yüksek fiber almak lazım o da çok masraflı.Spotify amerikada 9.99$ avrupada 9.99€ tr de 9.99 ₺ hizmet veriyor.Netflixte böyle olursa çoğu kişi kullanır.
  • Fiyatın bence düzenlenmesi gerek, daha uygun olabilir. Tamam enpara da var, hoş güzel nimet ama kardeşim AKK denen bir bela varken gidip de 35-40 TL yatırmak içimden gelmiyor.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Illa beklemek gerekiyor sanirim zorrentin artilari oyunumu oynarken arkada ne indiriyorsa indirsin

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Aynen adamlar mühendis mimar doktor ama ingilizce sıfır, nasıl bir mantık çözemedim. Herkesin orta seviye üstü ingilizce bilmesi şart heryerde karşınıza çıkar. Ben yurtdışına çıkmıyorum işim olmaz diyenler çok yanlış yolda.

İngilizce altyazı bence kafi netflix için

Edit : Ama suç Türkiye de ki eğitim sisteminde, o burun kıvırdığımız Asya ülkeleri çatır çatır konuşuyor ingilizceyi bizim eğitim sistemimizde ingilizce yok gibi bir şey!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 8 Ocak 2016; 11:41:42 >
  • İçerik ile ilgili bir bilgilendirme yapıldı mı peki? Vpn çözüm değil, hem uğraşamam hem de yavaşlatıyor. Us ile tr içeriği inanılmaz derecede farklı. Resmen aşşağlama gibi olmuş.

• İlgili kurum ve bakanlıklara şikayet etmek lazım bu firmayı.

Türkiye'de niye dövizle ürün satıyor?

Adam gibi 11 EURO dediği ürünü 11TL'ye satacaklarsa satsınlar, yoksa alanlar da en az onlar kadar suçlu.
  • StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    Bütün konuyu okudum en katıldığım yorum bu oldu.

Adamlar Türkiye piyasasına ticari amaçla giriyor. Önce hakettiğimiz hizmeti sağlasınlar Türkçe alt yazı veya Dublaj ve Türkçe dil destekleyen Site ondan sonra bizde onlara hakettiğini verelim. Şahsen benim beklentim bunlar. Herkesin farklı beklentisi vardır muhakkak.

Çoğu kişiye şuan Türkiye için zaten yetersiz durumdaymış beklemeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanercskn -- 8 Ocak 2016; 11:46:02 >
  • Philips televizyonlarda smart tv ye girip app indirme uygulamasına girin. Oradan ülkeyi İngiltere yapınca netflix uygulaması çıkıyor. Onu ekleyip ülkeyi geri Türkiyeye çevirip sorunsuz biçimde uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Millet sherlocku türkçe zor anlıyor ingilizce nasıl anlasın. Herkes ingilizce öğrenmek için dizi izlemiyor şunu bi kafanıza sokun. Ki bir diziyi ingilizce izlemek için orta seviye ingilizce yetmez.

Edit:ek olarak bu siteye bu haliyle 30 lira verenler afedersiniz ama kerizdir.yuksek derecede İngilizce bilenleri ve ingilizceyi pekiştirmek isteyenleri tenzih ediyorum. Site önce türkçe olacak sonra altyazı desteği gelecek ancak öyle üye olurum. Ki bunlarda yakın zamanda gelir. Fiyatında değişeceğini düşünüyorum. Ben bu paraya vereceksem bunlarında olmasını isterim. Yoksa altyazı indirip diziye eklemeyi bizde biliyoruz.bunda bide altyaziyi da dönüştürmek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 8 Ocak 2016; 11:54:03 >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    http://tvgo.xfinity.com/ incele istersen .. ispanya ligi + nba + netflix'in tüm icerigi var ..

ben de encard'i girip 1 ay deneyecektim ama bu sistemi de bir incelemek lazım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 8 Ocak 2016; 12:08:56 >
  • Twitter hesabı askıya alınmış neyin habercisi bu adamlar altyazı çalışmalarına başladık falan diyorlardı.

• Netflix in Türkiye ye girişi bile önemlidir, sistem ücret yavaş yavaş oturur, hemen yerden yere vurmaya gerek yok, o zaman gidip oturun dünya çapında böyle bir platform kendiniz yapın, hem kullanın hem de dünyaya satın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 8 Ocak 2016; 12:30:39 >
  • Twitter hesabı fake miş . Onun için askıya almış twitter .

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.