Şimdi Ara

Netbook önerileri... Lenovo s10 mu? Asus Eee pc 100h mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar netbook almaya karar verdim ve gördüüm araştırdğım kadarıyla piyasadaki en kaliteli netbooklar başlıkta yazdıklarım sanırım. Sizce hangisini almalıyım yada başka bir tavsiyeniz varmı? Şimdiden teşekkürler

• Samsung NC10'da bi bak hocam.Hepsi aynı zaten tek farkları pil süresi ve estetik.
  • saol abi buda diğerleri özelliklerinde. zaten s10un 3 hücreliymiş pili daha az dayanıyo yani. asusunki ve samsungunki 6 hücreli yani 5 er saat gidiyordur heralde.
  • Bence ya 1000h ya da samsung al ikisi bu kouda liderler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 1 Mayıs 2009; 23:13:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: JasoNBuraK

Bence ya 1000h ya da asus al ikisi bu kouda liderler

İkisi de Asus zaten

• Alabilecek durumdaysan Asus N10jc. Bunu alamazsan samsung NC10. Buda olmaz dersen 1000h. Buda pahali gelirse casper minibook-medion akoya-msi wind u100-datron(hepsi aynı makinalar ufak farklar var aralarında) vs. almalısın.
  • aynı özellikte samsung ile asus

ama samsung daha ucuz sanki:

http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=1640&u=Samsung%20NC10-KA01TR
  • http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=NTBSAM00NC101

Samsung'un en iyi fiyatı burda ki az önce sipariş verdim havale ile...
  • lenovoda pci kart yuvasi ve yanlış hatırlamıyosam evde servisi var aynı zamanda 5 dk format süresi... 1000h ta pci kart yuvası varmıydı?
  • 1000h da pciexpress yuvası yok. Lenovo ve asus n10jc de var. Gerçekte bu yuva gereklimi o da tartışılır.
  • samsung tam olarak kac kilo?
    s10 1.1 kilo oyuzden onun fiyatının biraz düşmesini bekliyorum 1,5 kilo alet alcak olsam zaten 1000H alırdım ağır oldugundan almadım bana hafif gerekli eee900 den sonra 1,5 kilo kaldıramam
  • 1.33 kg
  • quote:

Orjinalden alıntı: JasoNBuraK

Bence ya 1000h ya da asus al ikisi bu kouda liderler

• quote:

Orjinalden alıntı: visceroid

1.33 kg

valla oda ilk 2 deki yerini aldı öyleyse ya samsung yada s10 çünkü çok tatlı bi beyazları var yanına wd nin beyaz 320gb lık bide v470 logitech bluetooth mouse aldınmı tadından yenmezler
  • lenovo almalısın bence
  • Bu arada NC10 yer yarılmış da içine düşmüş gibi, net dahil çoğu yerde yok, stoklar bitmiş durumda. Online satış yapan siteler ise coşmuş durumdalar, çoğu sitede 750-800 arası fiyatlarla satılmaya başlamışken hepsi burada 918TL'ye satıyor, evet bu da %10 KDV indirimli fiyatı üstelik! Burada adresini öğrendiğim istanbul bilişim ise bu üründe nedense netten online satış yapmıyor! mecburen pek bilmediğim sadece notebooktan sipariş vermek zorunda kaldım, inşallah sorun çıkmaz.
  • bekle biraz lenovonun fiyatı düştüğü zman onu alırsın.asus öok hantal bir göruntuye sahip.pci slotunun guzelıgı su aldın bir conneck kart aylık 39 liraya her yerden internet. ayrıca lenovonun satıs sorası servisi butun markaları alt eder. ilk 1 ay ıcınde kım sorunlugu notebook değiştiriyokine.lenovo bu konuda en iyi.üstelık pcye format cekme bır işkence değil sadece 10 dk suruyo format işlemi.düşün derim briaz daha 2 aleti yan yan koy agırlıklarına bak ayrıntıları unutma
  • dostum ben aldım s10 gayet memnunum süper alet bence onu al hafif oldugu için öne çıkıyor bence
  • nerden aldınız hocam yahu...s10 u ben bulamadım bi...
  • vatandan aldım dostum 780 liraya galiba dün bitti kampanya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.