Şimdi Ara

Netbook gibi cep telefonu arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba yakın zamanda cep telefonu satın alacağım.
    fiyat için üst limit belirlemedim. ama arabistandan getirteceğim için sınırları zorlayabilirim :)

cep telefonu alacağım dediğime bakmayın, aslında aradığım özelliklerde bir telefon varmı acaba merak ediyorum.
    öncelikle telefonu internette sorunsuz ve seri bir şekilde surf yapmak için almak istiyorum. internet performansı benim için çok önemli. tabi internet içinde hem 3g hemde wifi destekli bir telefon arıyorum.

ayrıca önem verdiğim bir diğer hususta boyut; cep telefonları sanki cep için yapılmıyor gibiler kalınlar büyükler ve kabalar. kot cebinden çıkartabilmek için baya uğraşmak gerekiyor büyük ebattaki telefonları. bunun için boyut olarak diğerlerine nazaran daha ufak ve ince bir telefon almak istiyorum.

ayrıca telefonun hızlı çalışmasını istiyorum. şuanda n80 kullanıyorum ve telefonun yavaşlığından kanser olacağım. bunun için bastığım gibi menüleri açan. jet bir telefon arıyorum :)

tabi bunların yanında divx oynatma,mp3 çalma,video çekme,fotoğraf çekme,navigasyon desteği de olursa iyi olur.

bilmiyorum bunca aradığımı karşılayabiecek bir model varmı? ama var ise yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklerim.

teşekkürler

• n9000 derdim ama ince dediğin için iphone 3gs
  • iphone istemiyorum fotoğraf çekmesi ve flashınında olmasını istiyorum.
    n900 de süper ama satılmıyor ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi favoriteteam -- 26 Kasım 2009; 20:25:07 >
  • iphone 3gs al dostum sen
  • Su an piyasaya cikan 3 yeni telefon var. Bunlarin 3u de senin istedigin ozelliklere sahip telefonlar.

HTC Touch HD2
    Motorola Droid
    Sony Ericsson Xperia X10

Ben ilkini tercih ederdim; ama hepsini arastir, hepsinin kendine gore artilari var.
  • htc hd2 den şaşmayınız.

http://www.youtube.com/watch?v=HmrXrQUZgwE
  • Yukarıdaki arkadaşlar ikinci ölçütü unutmuş gibiler. Boyutu da önemliyse bence N97 Mini'ye göz atmalısınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.