Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.256
Cevap
72
Favori
137.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 209
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 162
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 94
  • Favoriye Eklediklerim 74
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kayıboyu11 (465 mesaj) Mustaka89 (410 mesaj) huzey (316 mesaj) erolalper (222 mesaj) İmkansız (202 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1500 mesaj) Mobil (1377 mesaj) Tablet (57 mesaj) Mini (63 mesaj) Uygulama (1176 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1834 Mesaj

Telefonumdaki wifi ayarlarını elle yazıp dns leri tavsiye edildiği gibi yazınca bağlandı ve o gündür kullanıyorum, ama benim cihaz ağ kurulumunu hiç tamamlamıyordu elle yapabilirsiniz isterseniz diye en son uyarı çıkıyordu

Nest netatmonunda önünde belki ama kablolu ve Türkiye konum desteği yok diye biliyorum yoksa hayalimdeki cihazdır kendisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıboyu11 -- 26 Mart 2021; 22:54:4 >
    |
    |
    macerhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    58 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba Netatmo termostat almak isteyen varsa kendi cihazımı merkezi sistemli bir daireye geçeceğimiz için satacağım almak isteyen arkadaşlarım pm den ulaşabilirler kutusu tüm aparatları eksiksiz duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    Netatmo bir harika kaçırmadan alın,
    |
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

bendeki cihaz set değerinden 0,2 derece düşünce devreye giriyor, ileri modda çalışıyor, bunun ayarı var mıydı?

• Yüzbaşı
    456 Mesaj

Düzelir merak etme, havalardan,
    |
    |
    dream_04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1834 Mesaj
    Homekit olmayan cihazlarada güncelleme gelmiş, 223-75
    |
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    2-3 gundur yine kopma sorunlari olmaya basladi, gecen sene nisanda da ayni sorunlar olmustu baska yasayan var mi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj

Bende bir sıkıntı yok çok şükür güncelleme geldi denmiş ondan kaynaklanabilir mi acaba ?

|
    |
  • Binbaşı
    1740 Mesaj
    Elimdeki HomeKit uyumlu olanı satıyorum uygun fiyata vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YunusPhp -- 20 Nisan 2021; 22:35:40 >
    |
    |
  • Yarbay
    8096 Mesaj
    ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 7 Mayıs 2021; 14:29:41 >
  • Onbaşı
    24 Mesaj

DM attim hocam

|
    |
    İmkansız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    54 Mesaj

bir kaç yorumda aylık tüketimn excel dökümü vardı acaba excel dökümü nasıl alabililrm

|
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj

selamlar.

şimdi yaz geldiği için netatmoyu direkt fişten çekip çıkartıyor muyuz, yoksa yaz modu vs gibi bir ayarı var mıdır?

uzun süre kullanmayacağız, eğer arıza yaparsa ya da bir karışıklık olup kombiyi boşuna yakarsa diye fişten çekmeyi düşündüm ama belki farklı bir ayar vardı.

siz nasıl kullanıyorsunuz yaz aylarında?

• Binbaşı
    1172 Mesaj

Geçen yaz donma moduna aldım hiç bi sorun çıkarmadı.
    |
    |
    sc355 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sc355

selamlar.

şimdi yaz geldiği için netatmoyu direkt fişten çekip çıkartıyor muyuz, yoksa yaz modu vs gibi bir ayarı var mıdır?

uzun süre kullanmayacağız, eğer arıza yaparsa ya da bir karışıklık olup kombiyi boşuna yakarsa diye fişten çekmeyi düşündüm ama belki farklı bir ayar vardı.

siz nasıl kullanıyorsunuz yaz aylarında?

düşük dereceye de alabilirsiniz off konumada getirebilirsiniz. Ben off konuma alıyorum

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b9/01/aa/b901aadd35d12580cdad02593e6bdd85.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |

• Yarbay
    8096 Mesaj
    Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 9 Mayıs 2021; 22:0:49 >
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.