Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.753
Cevap
89
Favori
213.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam.. Bu başlık dolup taşmaya başlar yakında. Bizim ev soğumaya başladı, 24'ün altına düşünce ben de start vereceğim.

Bu sene değişiklik olsun diye merdiven boşluğuna almayı düşünüyorum, hem güneş görmüyor, hem peteklerden en uzak nokta. Netatmo'ya restart atmalı mıyım yerini değiştirmeden önce? Yoksa sadece oda ismini değiştirip yeni yerine mi taşıyayım?

Tecrübesi olan var mıdır?

• DarkLea kullanıcısına yanıt
    Soğuk yada sıcak kaynaklardan doğrudan etkilenmeyen yer en iyi yerdir bence, evinizin ısısını en ortalama yansıtan yer olursa biyer çok ısınırken diğer yerlerde çok soğumamış olur tabi evinizi en iyi siz bilirsiniz, yine benim fikrim cihazı sıfırlayıpta hacı yolu bekler gibi ileri seviyenin açılmasını gözlemek zorunda kalmayın, nokta atışı bir kere değiştirin ellemeyin toparlar kendisi,
    Ama beğenmezsem eski yerine alırım derseniz yeni oda ekleyin orada öğrensin istediğinizde eski yerine çekebilirsiniz veriler kaybolmamış olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnternette üç model numaralı ürün var birisi NTH01-DE-EC diğeri NTH-R-FR-EC ve birde NTH01-EN-EU bunların farkları var mı.. DE Almanya FR Fransa galiba..

Amazon Almanya'dan gönderiyor Fr ve De olan versiyonu.. onlardan almak mantıklı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madprospar -- 17 Eylül 2021; 13:42:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En uygun fiyat webdenal Türkiye için galiba.. daha uygun fiyatlı bir site var mı bildiğiniz

• Netatmo NTH-R-FR-EC termostat, bağlı, beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B091GQVW9G/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_R8Q0R5VRSMMGW3DEM6VC?_encoding=UTF8&psc=1

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Bunu bende gördüm, Fransa ürünü bu Amazon germany gönderiyor.. garanti, iade gibi koşullar geçerli olmayabilir yurtdışı olduğu için.. geçenlerde 1300 TL civarı fiyatı varmış Türkiye ürünlerinde beklesem düşer mi yoksa artar mı bilemedim.

• Bende hangisini alsam diye tereddüt ettim, @kayıboyu11 hocam bahsettiğin FR versiyonunu alsak bir problem olur mu acaba?

Global versiyon ve ülkelere özel versiyonlar mı var bilgisi olan varmı?

• deepx D kullanıcısına yanıt
    Hocam fark olacağını sanmıyorum yinede netatmo müşteri hizmetlerine sorulabilir

• deepx D kullanıcısına yanıt
    Yorumların birinde yenilenmiş ürün gönderdiler yazıyor, bunun kodunda buluna R galiba refurbished demek olabilir.. ondan vazgeçtim ben bu üründen.. Türkiye'den bir siteden almak en mantıklısı

• Evet yorumlarda satın alanlar yenilenmiş ürün olduğunu yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıboyu11 -- 20 Eylül 2021; 6:35:36 >
  • Aldım ve bağlantısını yaptım, kombiyi kış moduna aldım petek sıcaklığı en düşükteydi kombide dokunmadım.. şimdi sıcaklığı ayarladım termostattan röle ve kombi devreye girdi ama ısınmıyor.. 22ye ayarlı kombi üstünde o değişmiyor, onu 27ye yükselttim ısıtmaya başladı şimdi..
    Petek sıcaklığını belli bir seviyede ayarlayıp bırakmam mı lazım kombide, sonrasında termostat mı devreye alıp çıkaracak kombiyi

• madprospar M kullanıcısına yanıt
    Hocam neyi aldınız, netatmo ise kombi sıcaklığını yani kazan sıcaklığını en az 55 yapınız ve birdaha dokunmayınız

• Netatmo aldım petek sıcaklığını 55 yapıp bırakacağım o zaman, o kendisi ortam sıcaklığına göre devreye girip çıkacak değil mi

• madprospar M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Aynen öyle 55 yapıp bırakın sonra kenardan izleyin
    İlk zaman dengesiz çalışır soğuk sıcak farkı olur, evi öğrenip ileri seviyeye geçince tadına varırsınız
    Konuyu geriye dönük okursanız fikriniz olur

• Buralar şenlenmeye başlamış yine :) Herkese selamlar, öğrenmelerin hızlı, grafiğin jilet gibi, tasarrufun üst düzeyde yaşandığı bir kış olsun arkadaşlar NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolalper -- 24 Eylül 2021; 14:30:46 >
  • erolalper E kullanıcısına yanıt
    Bu zamlardan sonra :) kan görüyorum vahşet görüyorum abi ben bu sezon

• Gelecek zamlar ile daha da şenlenecek :)

• Kötü günler geride kaldı, şimdi çok daha kötü günler bekliyor bizi :)

• Taktık ama bu seferde kombi yüksek sıcaklıkta basınç yükseldi su saldı hep.. tanka bakacam eve dönünce artık umarım hava basıp çözerim

• Odadaki diğer termostatlar 22.5 gösterirken netatmo 23.2 ye çıktı.. ayarladım el ile 22.5'e ama değişmiyor cihaz üzerinde, ne yapmam lazım

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.