Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.752
Cevap
89
Favori
213.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termostat devreye girip çıktıkça röle atma sesi gelmeye başladı sürekli. Sizdede öyle mi
  • Mustaka89 kullanıcısına yanıt

Bende aldigim gundem bu yana boyle.

• NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM
  • Bende biraz önce hepsiburadadan 890 tl ile sipariş verdim. Ev yalıtımlı yerden ısıtma inşallah pişman etmez. Bu arada ios kullanmıyoruz android te sıkıntı olmaz değilmi app vs. Aynı desteği alıyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberh

Bende biraz önce hepsiburadadan 890 tl ile sipariş verdim. Ev yalıtımlı yerden ısıtma inşallah pişman etmez. Bu arada ios kullanmıyoruz android te sıkıntı olmaz değilmi app vs. Aynı desteği alıyormu.

Android'de sıkıntı yok sadece sesli asistanla işlem yapamıyorsunuz.

• Hafta içi gündüz 8 akşam 5 arası evde kimse olmuyor. Sizce bu saat dilimlerinde dereceyi kaça ayarlarsam tasarruf ederim.
  • Arkadaşlar ısıtma algoritmasını ve kutupsalligi ne seçtiniz.
    Bende aldığımdan beri röle devreye girerken ve çıkarken çıt diye ses geliyor eğer bunu kasteddiysen
  • Benim termostat ogrendikten sonra daha cok sapitti

23.8 - 24.5 arasinda dolasip duruyor. Ben de yazacagim destek icin.

Bunu yeni farketmen ilginç hocam, acaba yokmuydu sende. Hani oturduğun odada duymaman imkansız
  • kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Dikkatimi şimdi çekti büyük ihtimalle hocam çünkü bazen ses çıkarmıyor

Termostattan gelen yan komutu ve sön komutu esnasında çıkan çıt sesini diyorsan ben yannodadan duyuyorum hacı ve eskiden beri vardı :) hala ogrenemedi bu arada :D

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    Abi senin programın fazla iniş çıkışlı değil sanırım diyecem ama benim de bu sene öğrenmesi 30 günü bulmuştu inşallah yine öyle olmaz bugün 9.gün bekliyorum :)
  • O değilde Hepsiburada dan kim kapıştı termostatları 😂
  • Grafik baya düzeldi benim. Gece artık 21.5 değil 22 ye çektim. Bu sayede artık sabah kombiyi %100 çalıştırmıyor. Daha dengeli bir grafik oluştu. Ama yine de gece sıcaklığı biraz daha düşürüp hiç kombi çalıştırmasamda sabah mı çalıştırmaya başlasam tam emin olamadım. Hangisinin daha ekonomik olduğunu anlamak için biraz daha deneme yanılma yapacağım. Bunun dışında güneşin çıktığı saatleri de tespit edip set sıcaklığımı buna göre revize ettim. Bu sayede gereksiz yere kombiyi çalıştırmıyorum. Bunu biraz daha optimize edeceğim ekonomi kasmak adına.

Genele baktığımızda cihaz kesinlikle güncellemeden sonra tasarruf açısından çok daha tutarlı bir şekilde çalışmaya başladı. Önceden gereksiz yere evi soğutup sonra tekrardan ısıtmaya çalışıyordu. Yok yere kombiyi uzun süre ateşliyordu. Şimdi ufak dokunuşlarla sıcaklığı dengeli bir şekilde koruyor. Hem bu şekilde konforda çok daha fazla artmış oluyor.

• Dün termostatın seri numarasını istediler ama şimdiye kadar bir hareket yok. Bakalım ne olacak.

• İphone a röleyi bir türlü tanıtamadım ustalar yardımcı olabilir mi acaba

• yeni kullanıcılar merak ettiğiniz tüm sorularuın cevapları eski yazılarda var bundan 1 hafta öncesinden gelirseniz bütün sorularınızın cevaplarını alırsınız

tekrar aynı şeyleri yazıp çizmenin pek bir anlamı yok ;)

• 26 gündür öğrenemedi cihaz, sanıyorum güncelleme olmadan da öğrenemeyecek. 210/72 versiyonda.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.