Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.752
Cevap
89
Favori
213.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıda bahsettiğim olay gerçekten canımı sıkmaya başladı. Set değer 21 ve 20.8 olmadan çalış komutu vermiyor ve 21i geçse bile durmuyor. 21.1de filan duruyor sonra sıcaklık neredeyse yarım derece daha artıyor. 1.5 senedir kullanıyorum böyle bir durum olmamıştı. Sistemden son 2 haftanın yani problem yasadigim surenin verilerini sildim yine aynı. Isıtma olarak da ileri seçili kontrol ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erolalper E kullanıcısına yanıt
    Çalışma dk sı kaç 2 mi 3 mü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Çalışma dk sı kaç 2 mi 3 mü
    Min çalışma süresi 2dk. Demin tekrar baktım hedef sıcaklık 21. 20.8de çalışıyor ve tam 21.2de kesiyor. Sanki 0.2 hassasiyetle çalış demişim gibi. Oysa ki ileri algoritma seçili.

Üstat o zaman tek çözüm sıfırlamak yeniden öğrenme yaptır yoksa uğraşırsın ama bu aralar bende de sapıttı ip gibi olan çizelge testere oldu, havalar dengesiz ondan olabilir, yukarıda foto attım bak istersen

Öğrenme aşamasında iken hassasiyeti kaç kullanıyordunuz 0.2 olmasın hocam :))

• Yok hocam. 0.1 kullanıyordum ama öğreneli çok oldu. Ne bilim gece boyunca da 3 sefer çalışmış yine aynı mantıkla.

Sezon bsşınds sıfırlar başlarsınız düzelir büyük ihtimal, destek bölümünde sorun yaşamaya başlarsanız sıfırlayıp yeniden öğrenmesini bekleyin diye okumuştum

• Yani öyle olacak gibi görünüyor da tam tasarruf yapılacak döneme denk geldi. Desteğe mesaj attım bakalım ne diyecekler.

Bende mesaj attım hangimize önce cevap gelirse paylaşalım hocam

• Merhaba arkadaşlar,
    bilenler bilir. ben geçen ay yurtdışından amazon.de sitesinden netatmo hava istasyonu almıştım. türkiye fiyatı çok uçuk fiyatlarda biliyorsunuz. ben de onu yanlış hatırlamıyorsam(geçmiş sayfalarda var fiyatı) 1200 kusur a almıştım.
    hevesimi aldığımdan dolayı satmayı düşünüyorum. cihazda kozmetik vb. hiçbir kusur bulunmamaktadır. yeni gibidir. kutusu kullanma kılavuzu vardır. 1100 tl ye verebilirim. yer denizli
  • enginpalabiyik E kullanıcısına yanıt
    Çabuk hevesinizi aldınız. :) aslında fiyatta birşeyler yaparsanız ben alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 28 Mart 2020; 17:2:39 >
  • Bu mesajı beklemeden yeniden kuracağım ben. Roleyi resetlememiz yetiyordu dimi ve sonra tekrar kurulum yapmamız. Termostati resetlememiz gibi bişey var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Çabuk hevesinizi aldınız. :) aslında fiyatta birşeyler yaparsanız ben alabilirim
    maalesef birşey yapamam...fiyat uygun zaten..
  • 1 haftadir bende de sacmaladi. Hava sicakligi farklarindan midir nedir bilmiyorum ama ben de ciddi dalgalanma var. 23.8 de kazani yakiyor. 24.4 bile goruyor bir sure sonra. Set 24

• Son 24 saattir yagmur durmaksizin yagiyor. Gunesi gormedik hic bugun. Gunes gorup ev isinsa anlayacagim. Bu gectigimiz hafta ici gunduzleri cok sicakti. Gece 10 gibi filan calismaya baslayip sabah 9 da duruyordu kombi.
    NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM

• teqali kullanıcısına yanıt
    Kazan sicakligini düşürün daha stabil çalışacaktır. Eğer yoğuşmalı kombiyse dış hava sensörü takmanizi öneririm

• Piller de sorun olabilir yeni alkaline piller ile değiştirip denemekte fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: myctapha

Kazan sicakligini düşürün daha stabil çalışacaktır. Eğer yoğuşmalı kombiyse dış hava sensörü takmanizi öneririm
    45 de hocam. Aslinda uzun sure calistirmasa sorun olmayacak da. Hava iyi oldugundan cok sorun yasamiyoruz ama hava sicakligi degisikliklerine adapte edebilmeliydi

Hocam büyük ihtimalle son güncellemeden hepimizde aynı olması normal değil ben istanbuldayım acayip sapıttı

Öğrenme modunda yapması lazım yapmıyorsa bir terslik var yoksa netatmo yapmaz böyle şey

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.