Şimdi Ara

Nereden izliyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dizimag kapandıktan sonra dizilerinizi nerden izliyorsunuz?

• Kapanmadan önce de izlediğim gibi, torrent yoluyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Kapanmadan önce de izlediğim gibi, torrent yoluyla.

+1 ama bolum sonunda dizimagde bolum yorumlarini okuyordum o konuda biraz uzuldum kapanmasina ama pekde etkilemedi beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardan izlemiyorum tabletten izliyorum geçende torrente ipad iphone a yönlendir diye bir şey gördüm ama tam olarak ne onuda bilmiyorum şu an idizifilm diye bir uygulama kullanıyorum ama aradığım eski dizilere ulaşamadım oradan internette baktığım sitelerde de silinmiş gösteriyor

• İşin kötü yanı kapandığından beri dizilerimi izlemiyorum hangi bölümde olduğundan haberdar değilim. Fragmanlara da bakmaya üşeniyorum.
  • Aktif olarak 2 dizi takip ediyordum onlarda da nerde kaldığımı hatırlamıyorum kötü oldu kapatılması.
  • Ben de hatırlayamıyorum hangi dizide kaçıncı bölümde kaldığımı, kötü oldu gerçekten...
  • GERİ DÖN DİZİMAG
  • Arkadaşlar sağlam torrent sitesi bir türlü bulamadım ya.Birisi yardımcı olabilir mi acaba pm yoluyla ?

Birde Dizimag gibi dizileri iyi takip eden ve üyeler için hangi bölümde kaldığını takip eden sistemi olan bir site biliyor musunuz ?
  • Maalesef bende hatirlamiyorum, hangi dizide kacinci bolumde kaldigimi, takip edebilicegimiz site varmi arkadaslar.

• episodecalendar'dan dizilerinizi takip edin. Ben bunca sene dizimag kullanmadım üstelik 30 küsür dizi takip ediyorum. Bu site beni yarı yolda bırakmadı. Dizileri de torrent yoluyla izledim hep hd sunumla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

episodecalendar'dan dizilerinizi takip edin. Ben bunca sene dizimag kullanmadım üstelik 30 küsür dizi takip ediyorum. Bu site beni yarı yolda bırakmadı. Dizileri de torrent yoluyla izledim hep hd sunumla.

android için de tv show favs diye bir program var gayet güzel.

ama yine de dizileri takip ederken birden çok izliyorsanız her seferinde indirmek altyazı bilmemne öyle ya da böyle vaktimi alıyor ve üşeniyorum bazen gerçekten zaman kısıtlı oluyor. o yüzden bu konuda en iyisi dizimagti aç izle kapat sırayla geliyordu, yazık oldu.
    eğer bir diziye 0dan başlıyorsam sezonları zorrentten çekiyorum fakat her hafta yenisi gelen dizileriwww.dizist.com takip ediyorum ben şu an fena değil tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 23 Aralık 2013; 21:51:32 >

• brk-bjk B kullanıcısına yanıt
    aha onu bilmiyordum. eyw
  • quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

aha onu bilmiyordum. eyw

Rica ederim

• Torrent'e yeni başlamış herkese önerdiğim gibi dizi için tek adreshttp://eztv.it/ kullanın, illa kaldığım bölümü bilmem gerek dersenizhttp://www.pogdesign.co.uk/cat/ kullanın, istediğiniz dizi sayfasına girin ve sadece bir tik atın kaldığınız bölüme.
  • https://www.izlenesi.com

Kaliteli ver reklamsız tavsiyem
  • Netflix
  • Ben dizileri her zaman dizijob.com'dan izliyorum. En azından reklam yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.