Şimdi Ara

nerde kaldı bu jasperlar!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende jesper bekleyenlerdenim ama bu gidişle falcon alacam gibi
  • Ağustos'a kadar Almanya'da Jasper Elite'ler SATURN de satışa çıkar umarım veya başka bir mağzada
  • şimdi almanyadan jasper arcade cihaz yollayacak akrabalar var fakat bu kargo ve gümrük olayında bilgisizim.mesela ups ile yollansa almanya-malatya arası kargo tahmini ne tutar.gümrük ne kadar alırlar birde bu gümrük ücretini almanyadan yollayanmı yoksa burda teslim alanmı ödüyor.bu konuda daha önce tecrübe yaşayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • ingiltere de jasper elite veya jasper pro lar satıştamıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackmagicman

ingiltere de jasper elite veya jasper pro lar satıştamıdır.

Buradaki yorumlara bakarak öğrenebilirsiniz ;)

http://www.360drives.com/list?v_hdmi=2&v_board=5&v_country=UK&v_perpage=50&sort=dateadded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goyus -- 14 Şubat 2009; 3:31:22 >
  • polonyadan evet 150€ ya alıp 150€ + 50 dolar kendim kar koyup satıcam merak etmeyin 300€ satcak değiliz ki 1 tane getiricektim onuda marmali arkadaşa getiricem galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadheerjahn

quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

Kazık atmak, kazıklamak övünülesi bir şey oldu , utanma arlanmada kalmadı artık. Hıhı evet TİCARET bu tabi..

Neyden utanacakmışım anlamadım? Ben tüccar değilim bireysel olarak getirteceğim. ürün + kargo masrafı+gümrük masrafı+ ggidiyor komisyonunu hesaba katarak bir fiyat verdim. Daha iyisini yapabiliyorsan buyur sen yap.

valla şunu söyliyim burda bu konsolu satan insanların ne gümrük ödediğine nede konsol başına 50 sterlin kargo ödediğine inanan kaç kişi vardır merak ediyorum. ikincisi adam sizden alacak ürün + kargo masrafı+gümrük masrafı+ gg komisyonunu+gg kargosu+sizin karınızı ödeyecek. kendi başına yurt dışından getirtse "en kötü ihtimal" ürün + kargo masrafı+gümrük masrafını öder.

• Öyle alacak olduktan sonra dediğiniz gibi ürün + kargo + gümrük ödenir sahip olunur. Yurtdışından Jasper getirten var mı aramızda?
  • arkadaslar almayandan yilbasinda 60gb premium modelinden aldim jasper cikti yakinda urunu satabilirim gears of war 2 yi bitirdim yatiyor kosede:)
  • ben amerikadan getirdim 2 tane 1 tane kendime 1 tanede sattım başka arkadaşa şimdi polonyadan getiricem 1 adet
  • jasper ın gerçekten 3K dan kurtuluş olduğunun bir garantisi varmı?
  • tabiki yok ama olma sansi daha az
  • Artık bende de Jasper var Orjinal PAL Elite sistemimi satıp Jasper aldım. Umarım 3K sorunundan uzak bir modeldir
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Artık bende de Jasper var Orjinal PAL Elite sistemimi satıp Jasper aldım. Umarım 3K sorunundan uzak bir modeldir

dmek çıktı jasper eliteler.Hayırlı olsun hocam
  • quote:

Artık bende de Jasper var Orjinal PAL Elite sistemimi satıp Jasper aldım. Umarım 3K sorunundan uzak bir modeldir

Türkiye'den mi aldınız hocam?
  • bazı arakadaşlar anlama kıtlığı yaşıyor galiba TR de yok alanlarda gidip kendileri yurtdışından alıyor eldeki falconlar bitmeden jasperlar gelmiycek buraya ve bu krizde stokların azalmasıda çok zor çok beklersiniz gibi

• arkadaslar ben bugün konustum adam daha makina gelmez kolay kolay fln dedi bende jasperları bekliyordum acaba fiyatı aynımı 600-750 arasımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

quote:

dmek çıktı jasper eliteler.Hayırlı olsun hocam

Teşekkürler. Kasım 2008 tarihli cihazlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

quote:

Türkiye'den mi aldınız hocam?

Hayır, Londra'dan aldım. Türkiye'de bulmak çok zor.
  • Nerde kaldı bu JASPER'lar diyen arkadaşlar için buyrun;

http://forum.donanimhaber.com/m_29964787/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.