Şimdi Ara

nerde kaldı bu jasperlar!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 42
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • goyus (7 mesaj) cturna (6 mesaj) kadheerjahn (4 mesaj) umut**24** (4 mesaj) StaRLusT (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> nerde kaldı bu jasperlar!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    selam arkadaşlar valla geçen hafta jasper alalım diye falconu sattım.şimdide kabak gibi ortada cihazsız kaldım jasperlardan hala haber yokmu acaba ne gelmez cihazlarmış.

|
    |
  • Yüzbaşı
    570 Mesaj
    hollanda'da ocak başı gibi görmüştüm mediamarkte 0845 lot numaralıydı ama sadece elite pack vardı. bilmiyorum galiba jasperdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacoist06NL -- 10 Şubat 2009; 21:05:43 >
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sadece lot numarasına bakmak bence güvenli değil akım değerlerine bakmak daha garantili.
    |
    |
  • Binbaşı
    1577 Mesaj
    ben tekrar 1 adet 5 martta getiricem arkadaşlar :D parayı peşin yollayan makinayı alır Türkiyeye jasper çok zor gelir haberiniz olsn
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iyide arkadaş millet sana nasıl güvenip verecek o kadar parayı, sonuçta güvence veriyormusun ki??
    |
    |
  • Binbaşı
    1163 Mesaj
    daha jasperlar gelmeden elindeki falconu satıyosun.belki jasperlar da çürük çıkacak nerden biliyosun.
    |
    |
  • Haber Editörü
    8635 Mesaj
    Sen ne yaptın yigen yav
    |
    |
  • Yarbay
    3912 Mesaj
    sonunda geldi 60gb pro jasper :D

demolara çullanalım şimdilik
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    7575 Mesaj
    Zephyr leri sattınız Falcon aldınız yapmayın dedik dinlemediniz.. Şimdi Falcon ları satıp Japer alıyorsunuz.. Ne desek yine alcaksınız.. O yüzden siz bilirsiniz..
    |
    |
  • Kıdemli Yarbay
    7346 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tacoist06NL

hollanda'da ocak başı gibi görmüştüm mediamarkte 0845 lot numaralıydı ama sadece elite pack vardı. bilmiyorum galiba jasperdı.

Ocak başı dedin, ben de ocakbaşı anladım. Lahmacun kebap filan
    |
    |
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

Nereye geldi arkadaşım?

Ayrıca arkadaşlar UK'de PAL Jasperlar stoklarda, Türkiye'ye bir türlü getirilmiyor nedeni Falconların tüketilmesi olsa gerek...
    |
    |
  • Yarbay
    4292 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

quote:

Nereye geldi arkadaşım?

Ayrıca arkadaşlar UK'de PAL Jasperlar stoklarda, Türkiye'ye bir türlü getirilmiyor nedeni Falconların tüketilmesi olsa gerek...

Jasper almak isteyenler çoğaldı doğal olarak falconlarda dükkanların elinde patladı
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    7575 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Mikami Teru

quote:

quote:

Nereye geldi arkadaşım?

Jasper almak isteyenler çoğaldı doğal olarak falconlarda dükkanların elinde patladı

daha bugün gözümün önünde 3 tane satıldı.. Hiçte patladığı falan yok.. Gariptir foruma öyle yansıtılıyor..
    |
    |

• Yüzbaşı
    885 Mesaj
    Atiğe geldi mi jasperlar.
    Taze haberleri bekliyoruz arkadaşlar.
    |
    |
  • Yarbay
    4292 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Orjinalden alıntı: Mikami Teru

quote:

quote:

Nereye geldi arkadaşım?

daha bugün gözümün önünde 3 tane satıldı.. Hiçte patladığı falan yok.. Gariptir foruma öyle yansıtılıyor..

Foruma bazı şeyleri yansıtmayı bırakıp Jasper getirseler kapış kapış gidicektir eminim.
    |
    |

• Binbaşı
    1928 Mesaj
    şu satamadıkları falconlara biraz indirim yapsalar
    stokları eritirler belki
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    7575 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: dark-knight

şu satamadıkları falconlara biraz indirim yapsalar
    stokları eritirler belki

Beyler satamadıklarını nereden çıkarıyorsunuz bir söyleseniz?? Bir toptancıda falan mı çalışıyorsunuz ya da bu işle uğraşan bir tandığınız çok zor durumda mı?? Yahu adamların elinde 100-150 civarı Falcon makina varken bunları çöpe atıp Jasper siparişi mi verecekler?? Kaldı ki sadece bu forumda okuyorum yok Falcon lar satılmıyor yok Jasper bekliyor herkes.. Walla piyasada öyle birşey yok herkes gayet güzel alışverişini yapıyor.. Her zaman olduğu gibi forum gene abartıyor bazı şeyleri..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Ya öyle adamlar var ki "Abi PS3 mü alayım X360 mı alayım" diye satıcıya soruyor, satıcı ne tavsiye ederse onu alıyor. Yani o ana kadar ne alması gerektiğine karar vermemiş adam. Orada satıcının tavsiyesiyle alıyor. Wii satsa onu olacak, o derece yani. Şimdi bu adam ne anlar falcon dan, jasper dan. Ve konsol alan insanların büyük çoğunluğu bu seviyede.
    |
    |
  • Yarbay
    4833 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ParacelciuS

Ya öyle adamlar var ki "Abi PS3 mü alayım X360 mı alayım" diye satıcıya soruyor, satıcı ne tavsiye ederse onu alıyor. Yani o ana kadar ne alması gerektiğine karar vermemiş adam. Orada satıcının tavsiyesiyle alıyor. Wii satsa onu olacak, o derece yani. Şimdi bu adam ne anlar falcon dan, jasper dan. Ve konsol alan insanların büyük çoğunluğu bu seviyede.

Gidip ps3 alıp, korsan oyun çalıştırmadığını eve gelince öğrenen adamlar bile var
    |
    |
  • Yarbay
    3872 Mesaj
    gelse bile ilk arcadeler gelecek.proları falan daha baya bi beklicez anlaşılan.hdd eklesek aksesuarları alsak hem zahmetli hem de daha pahalıya gelcek heralde.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.