Şimdi Ara

Nerde Eskiler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2005-2006-2007 bu sitenin miladıdır,şu ko bölümü sayesinde

Nice üyeler kazandı şu forum burası sayesinde
  • 2005 te knight online için üye olmuştum 10 sene geçmiş tabi 10 sene içinde 3 kere mi 4 kere mi ne nick değiştirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar Can'lar :)
  • 2005 yilinda temmuz ayinda internetten oyun ararken dh de knight online topiginin cok populer olmasi ile ilgimi cekip oyuna baslayip ve 10 yil gecti ara ara birakmama ragmen suan pvp bir serverda oynamaktayim...
  • sol elinde +8 maulla size kafa tutan human warrior bendim çaktırmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Bende oyuna 2 arkadaşımla tekrar başladık. Oyun ilk çıktığında oyanamaya başlamamıştım. Oyunda adam bulmak imkansızda 1 party de en fazla 6 kişi olurdu lycan keserdik bütün gün. 15 20 türk gerisi yabancıydı. Sonra oyun popüler oldu güncellemelerle açıklar bulundu, serverlar çoğaldı. Her serverda oynamışlığım vardır en son cypher da kasıyorduk. Cz de Human kralı kesmemizle oyun bitmişti bizim için. İşte şimdi tekrar başladık.

Oyunu kendine çeken en önemli şey, emekti. Emek harcamadan bir şey yapamazdın. Dün açtığım hesap şimdi 65 lvl oldu. 30 40gb çeksem charı da dizerim. Toplasan 5 günde char base te kasmaya hazır olucak. Şimdi ne anladım ben bu oyundan. Haftasonları pc kapanmazdı. Uyanınca boş slota çökülürdü. Warrior partyler egemendi oyunda. Şimdi her şey çok kolay.

Bakalım oyun sarmassa eskisi gibi düzgünde bi clan denk gelmesse aldığım eşyaları geri satar bir daha ko oynamam.

Forumdaki eski nickim " koxp " tu.

• Daha ölmedik
  • bu sevda bitmez
  • Eskılerden alkoc ve beterrr
    Burada takılırdı
    Bide lj vardı çok havalıydı hep ego akardı her postundan Ada'mın charı bile yoktu ama sanki o koyu kodlamıltı
    Bide ilkokula giden bi çocuk vardı charı yoktu çok postu var ve güvenilir diye sağlam charlarA pokelık yapıodu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam le beraber tekrar gelmeyi dusunuyorum :) Bu oyun hakkinda haberleri ne zaman gorsem hep gozlerim doluyor icim bir garip oluyor :(
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.