Şimdi Ara

NEO İLE MTV ÖDEMELERINDE 25 TL CHİP PARA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
19
Favori
5.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neodaki çip parayı axsese aktarabiliyormuyuz arkadaşlar.Varmı blgisi olan?
  • voyager_71 V kullanıcısına yanıt
    Evet, müşteri hizmetleri ile yapabilirsiniz.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    1 ağustos son 1 indr odeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

Neodaki çip parayı axsese aktarabiliyormuyuz arkadaşlar.Varmı blgisi olan?

Mh aktarıyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben sadece axess kullanıyorum ama akbank direkt'e girince vadesiz hesabım görünüyor uygulamada. Ama hiç kullanılmadı bu hesap şimdi para yüklesek işletim ücreti keser mi ? Eğer ki kesmezse ben de neo kart yok şimdi bu hesaba nasıl para yükleyip nasıl çekeceğim yardımcı olur musunuz. Ayrıca kart annemin üzerine baştan belirteyim.

Ekleme: ayrıca ben bu vergi ödemesini kampanyaya katılıp akbank direkt üzerinden yatırsam chip para yatar mı acaba ? Deneyen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokcesel -- 6 Temmuz 2016; 3:01:49 >
  • Bu sabah ödemeye çalıştım hata verdi.

• Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi NEO kartın olmadan yapamazsın, sadece GiB.gov.tr üzerinden ödeme yaparsan chip para kazanabilirsin, müşteri hizmetlerini arayıp yeni kart talebinde bulun 3-4 gün sonra yenisi ücretsiz gelir, ödemeyi bu şekilde yaparsın @Gokcesel

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bu araçlarınız nedir merak ettim 30 tl 60 tl gibi vergisi olan? 1950 li modeller felan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Ya hocam bu araçlarınız nedir merak ettim 30 tl 60 tl gibi vergisi olan? 1950 li modeller felan mı

98 model Peugeot 106

10 yıldan sonra vergiler baya düşüyor şaka maka aslında. Yıllık 118 lira vergi bizim aracın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim motosikletin vergisi 50 tl. Yarısı akbanktan sağolsun.

• metinvurgun M kullanıcısına yanıt
    Odemeyi illa gib'den mi yapmamız gerekiyor chip kazanmak icin ? Akbank direkt üzerinden ödersem gelir mi acaba ? Eğer Akbank direkt üzerinden ödersem karta ihtiyacım kalmayacak kolaylık olmus olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokcesel

Odemeyi illa gib'den mi yapmamız gerekiyor chip kazanmak icin ? Akbank direkt üzerinden ödersem gelir mi acaba ? Eğer Akbank direkt üzerinden ödersem karta ihtiyacım kalmayacak kolaylık olmus olurdu

Gib üzerinden neo kart

• gib'in telefon uygulaması üzerinden ödeme yaptım anıda 25 tl chip para yükledi güzel kampanya tşkler NEO

• Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Bende kartın arkasındaki numaralar silinmiş aradım vermediler numaraları illa kartı yenilemek gerekiyormuş.mh deki bayan akbank direkt üzerinden de kampanyaya katılabilirsiniz dedi
    Bende oradan odedim ama chippara yatmadı henüz
    Düzeltme: gib.gov.tr ve gib mobil uygulama haricindeki diğer kanallardan katılım olmuyor gitti 25 chippara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 6 Temmuz 2016; 18:04:55 >
  • Gib uzerinden neo ile odeyince chip para nereye yukleniyor? Bagli olan kredi kartina mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hogokce kullanıcısına yanıt
    Hadi ya tuh üzüldüm.. Abi ayar oluyorum boyle bilgisiz mh danışmanına olmuyorsa olmuyor de neden yanlış yönlendiriyorsun ?

Canınız sag olsun hocam.

• dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Neo ya yüklenir

• Neo ile gib.gov.tr üzerinden bugün ödeme yapar yapmaz telefona sms geldi. 25 tl chip para hesabınıza yüklenmiştir. Son kullanma tarihi 13.07.2016 dır yazıyor. 1 hafta çok kısa bir süre. Bu neo kartın chip parası carrefour dışında nerelerde geçiyor? Hangi benzin istasyonunda geçerli acaba gaz alalım bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Neo ile gib.gov.tr üzerinden bugün ödeme yapar yapmaz telefona sms geldi. 25 tl chip para hesabınıza yüklenmiştir. Son kullanma tarihi 13.07.2016 dır yazıyor. 1 hafta çok kısa bir süre. Bu neo kartın chip parası carrefour dışında nerelerde geçiyor? Hangi benzin istasyonunda geçerli acaba gaz alalım bari.

Çoğu opetlerde şok markette. Lcw de..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.