Şimdi Ara

Neo’dan MTV Ödemenize 20 TL chip-para! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
23
Favori
19.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizin gibi akbank direkten ten katıldım ve sms ile katılımınız alınmıştır cevabı geldi.akbank direk canlı destek hattından sordum tekrar sms göndermenize gerek yok katılımınızın alındığı sistemde görünüyor dendi.
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam forumdan cevap gelmeyince sms atmadan odedim ve 20 tl kazandigim sms i geldi. Sorun yok bosa sms ucreti vermeyin arkadaslar. Bu arada 7 gun icinde yollar acilmazsa internet uzerinden nerden kullanabiliriz bu 20 tl yi?
  • kaptık 20 tlyi
  • gib.gov.tr üzerinden ödeme sayfasına kadar geliyorum, kart ile ödemeyi seçince saçma sapan bir uyarı veriyor.

Var mıdır bir çözümü ?

Neo’dan MTV Ödemenize 20 TL chip-para!
  • Ben biraz dikkatsiz davrandım fakat allahtan son anda fark ettim, Puanlar yüklemeden 7 gün sonra siliniyor.

Dikkatli olun.

hatırlatayım istedim.
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    Telden gib uygulamasından ödeyin gecen senede öyle oluyordu
  • hotlevel kullanıcısına yanıt
    N11, Hepsiburada.com
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Orada da doğrulama hatası diyor. Ağız tadıyla vergimizi bile ödeyemiyorur.
  • benim neo kartın rakamları silik olduğundan geçen temmuz bu kampanyadan faydalanamadım..Şimdi faydalanmanın bir yolu yok mu arkadaşlar?
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    Temsilciyle görüşün sorun bi pek bi bilgim yol o konuda

ödeyenlerde yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

Yeni neo hesabi actim akbank direkt te kampanyalar bolununde mtv ye katildim. Sms geldi kayit oldunuz diye tekrar sms gondermeye gerek var mi? Birde gib uzerinden hangi linkten odediniz arkadaslar?

hocam akbank ditekt twn neo hesabi acip karti almadan o hesaba para atip ordan mi odedin
  • cagdeg kullanıcısına yanıt
    Bankadan karti cikarip direktten katildim. Gib sitesinden de odeme yaptim
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Ek kart veya asıl yeni kart çıkarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce gib.gov.tr üzerinden 71 tl trafik cezası ödedim mtv kampanyasından 20 tl kazandınız mesajı geldi. trafik cezası olan varsa değerlendirebilirsiniz
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    n11 de kullanamadım puan sorgulama çıkmıyor
  • axess gibisi yok. 20- TL chip işimizi görür
  • uzun zamandır kullanmadığım neo kartım var para aktarsam aidat kesilir mi yada kesmek için gün sonunu bekler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

uzun zamandır kullanmadığım neo kartım var para aktarsam aidat kesilir mi yada kesmek için gün sonunu bekler mi

Kesilmez odeyebilirsin. Icim rahat etsin diyorsan odeme ekranini hazirla para aktarma islemi tamamla hesaba gectiginde odemeyi gerceklestir:d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gib.gov.tr den kyk ödemesine de puan verir mi acaba ?

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Gib gov tr uzerinde yapılan işlemleri baz alıyor olabilir trafik cezasına vermiş bi ihtimal verebilir bence

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.