Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.524
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • infected_mushroom yardımların ıcın cok tesekkur ederım..

arkadaşlar Türkler olarak Kanal 10'da Buluşalım..

Oyunun içinde 10. kanala bağlanmak için sohbet kutucuğuna /join 10 yazmanız ve Entera basmanız yeterli.

sohbet kutucuguna: /join boşluk bırakarak 10 yazın yeterli.
  • Ben nasıl race ve pro motor paketlerini elde ede bilirim. Sadece street var. Bazı kişiler bunların yarışlarda hediye olarak geldiğini söylüyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueIon -- 17 Kasım 2010; 16:12:59 >
  • Evet Arkadaslar Turkler Kanal 10 Europa Serverinda Bulusalim Turklerin Mekani Orasi Olsun Artik..
  • selamın aleykum

öncelikle 25 level bir driverım var.

audi S5

Luncher

mazda 3 araçlarım var

uzun süredir oynuyorum bu oyunu. fakat hiç bir zaman bu oyunun resmi sitesine login olamadım.

her login olmaya çalıştıgımda

http://tinypic.com/r/23ssrac/7

bu hatayı alıyorum. daha demın yeni account actım onda rahat rahat login oluyorum. ama bu accountum login olmuyor. ne yapmam lazım ? support servis de çalışmıyor sanırım.

bu accountum yerine başka accountta acmam oynamam daha iyi yani. yardımlarınızı bekliyo
    rum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alatay -- 17 Kasım 2010; 22:37:25 >
  • şuan oyuna loginde olamıyorum.

http://i56.tinypic.com/6pp54p.jpg

bu hata nedir lütfen yardım edin. çözüm vs. bulabilirmiyiz. 26 level kasmak kolay değil ):
  • ya kafayı yicem şu yeni paketten sonra sürekli oyun hata verip atıyor yokmu bu sorunu yaşayan ilk yarışı bitiriyorum 2. yarışta atıyor çıldırıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Twelve -- 17 Kasım 2010; 23:59:27 >
  • ya arkadaşlar deli olacam sürekli atıyor oyundan neden böle oldu şmdi bu
  • yardım edecek yok mu ya

müşteri hizmetlerine tıklıyorum orası ana sayfaya yonlendırıyor. 26 lvl araç gidecek yeni account mu alacagım illa yukarda yazıyor problemlerim bilgisi olanlar lutfen yardım etsınler mubarek bayram
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

yardım edecek yok mu ya

müşteri hizmetlerine tıklıyorum orası ana sayfaya yonlendırıyor. 26 lvl araç gidecek yeni account mu alacagım illa yukarda yazıyor problemlerim bilgisi olanlar lutfen yardım etsınler mubarek bayram

undefined error ya da service is unable gibi hatalar görmüştüm ama bunu ilk kez görüyorum. ingilizcen varsa ea nfs world forumuna girip hatayı nasıl raporlayıp ileteceğin belirtiliyor, yardımcı olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 18 Kasım 2010; 14:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORSAN_TR

ya kafayı yicem şu yeni paketten sonra sürekli oyun hata verip atıyor yokmu bu sorunu yaşayan ilk yarışı bitiriyorum 2. yarışta atıyor çıldırıcam

banada bi yardım

• bende oyun açılmıyor bile log in düğmesi hala kapalı, join channel olayı olmuyor diye biliyorum illa buluşmak istiyorsanız arkadaş listenize ekleyin sonra stadyum (resim çektirme) yerinde oyun kurup davet edin
  • 15. LEVEL VE 160BİN DOLAR PARAM VAR. ARABA ALAMIYORUM. BOOST MU SATIN ALMAM LAZIM?
  • quote:

quote:

ya kafayı yicem şu yeni paketten sonra sürekli oyun hata verip atıyor yokmu bu sorunu yaşayan ilk yarışı bitiriyorum 2. yarışta atıyor çıldırıcam

banada bi yardım

SUAN OYUN 621 MB LIK Bİ GÜNCELLEME YAPIYOR. ACABA BENDE DE PROBLEM OLACAKMI YAW

• quote:

Orijinalden alıntı: GurkanLee

15. LEVEL VE 160BİN DOLAR PARAM VAR. ARABA ALAMIYORUM. BOOST MU SATIN ALMAM LAZIM?

arabanın rengini değiştir
  • Bwm almadık simdi 1500 000 para var polıs iyi para ve rep veriyordu onuda kaldırdılar polıse carpıcam polıs arabası yok oluyor carptımmı polıs arabaları yok oldugu ıcın gorev hemen bitiyor of of oyunu güzellestirceklerine maf etmisler araba hasar alıyor hasar artıkça tamir ücreti artıyor 40 level olanlar hep level 32 oldugu yerde yarısıyorlar baska yerde yarisci bulmak zor

tier 1 tier 2 tier 3 ne güzel pistler var ama oynuyacak kimse olmayınca hep level 32 pistinde yarismak sıkıcı Bwm almam icin
    500 000 para nasıl yapıcam yarislardan aldıgım para arabanın tamırıne gider böyle oyunmu olur yaw sliyorum oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 18 Kasım 2010; 23:22:59 >
  • beyler bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var..

16. level deyim. mitsubishi evo aldım bazı parcalarını yeniledim fakat araba tam bir kalas viraj donmuyor.

3 kurusluk mazda bile daha iyi gidiyor. 130 000 verdik bosa mı gitti..

yardımcı olursanız sevinirim..
  • içine etmişler oyunun yarışın ortasında oyun kilitleniyor donuyor sonra atıyor

varmı bunun çözümü varmı benim gibi hatayla karşılaşan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.h.a. -- 19 Kasım 2010; 0:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.h.a.

içine etmişler oyunun yarışın ortasında oyun kilitleniyor donuyor sonra atıyor

varmı bunun çözümü varmı benim gibi hatayla karşılaşan

herkeste var aynı sorun açık ara farkla gidip oyundan attıgı cok oldu beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 19 Kasım 2010; 0:37:56 >

• ben oyunu yazın indirmiştim ozamanlar beta falandı sanırım 5-10 dk oynayıp bırakmıştım.dün tekrar oynamak istedim tekrar indirdim ve başladım.şuan itibariyle 13.seviyeye geldim 130bin dolar para yaptım yarın 16.seviyeye gelip 160bin dolarıda yaptıgımda subaru imprezaya çökmüş olacağım . bu arada bende de yarışın ortasında birden donuyor ve çalışmayı durdurdu diyor anlamadım gitti bir sürü 1.liğim,2.liğim bu yüzden gitti
  • Yeni Patch ile Daha Fazla Oyunda Durdum :) 5 Yariş Falan Attim Tekrar Kapat Hatasi Eskiden 2 3 Arasi Degisiyordu :)
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.