Şimdi Ara

Need For Speed Rivals kart performanslarınız (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Detonator-58

quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

sen gtx660ti bitti diyen arkadasa ne kullandıgını sor gtx660ti gibi f/p kartımı var piyasada suan bf4te ultra+4xmsaa da ortalama 64 fps ile oynuyorum bu listedede 2000 liralık kartta 60 fps vermiş 600 liralık gtx660ti 60 fps vermiş benim su forumda en uyuz oldugum kişi tarzı kullanmadıgı bir ürüne kullanmıs gibi yorum yazan kişiler böyle tipleri prangaya vurmak lazım

ne 660ti miş be ben imzamda ki sistem 1200mhz gtx770 ile o değerleri alıyorum

İmzanda 770 göremiyorum aranıyor yazıyor.

Aradan 8 ay geçmiş daha eklememiş.

• Baran18 kullanıcısına yanıt
    Ben oyunda hiçbir optimizasyon sorunuyla karşılaşmadım.Maşallah yağ gibi akıyor bende.Son zamanlarda çıkan FPS konusunda en stabil NFS oyunu diyebilirim.Özellikle Most Wanted 2012 faciasından sonra. (Ayarlar 1080P@60Hz FULL GRAFİK)
  • Oyun hoşuma gitmediği için hiç dikkat etmemiştim akıcı mı değil mi diye illa yayınla diyen olursa da yayınlarız ama korsan var tabi ki
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Hocam ben r7 250 ile oynadım ultra 20 fps r7 260x aldım gene 20 fps bariz sorunlu bir oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxx187

quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

sen gtx660ti bitti diyen arkadasa ne kullandıgını sor gtx660ti gibi f/p kartımı var piyasada suan bf4te ultra+4xmsaa da ortalama 64 fps ile oynuyorum bu listedede 2000 liralık kartta 60 fps vermiş 600 liralık gtx660ti 60 fps vermiş benim su forumda en uyuz oldugum kişi tarzı kullanmadıgı bir ürüne kullanmıs gibi yorum yazan kişiler böyle tipleri prangaya vurmak lazım

ne 660ti miş be ben imzamda ki sistem 1200mhz gtx770 ile o değerleri alıyorum

İmzanda 770 göremiyorum aranıyor yazıyor.

Aradan 8 ay geçmiş daha eklememiş.

aynısını ben yazmak için iniyodum aşşağıya doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

merhaba.
    q6600 3ghz
    4gb ram 800mhz
    1gb hd7700 (1000/4500)

oyun performansı kotu.1080p cozunurlukte hersey en dusukte gpu kullanımı takrıbı %65-70 cıvarı vram kullanımı 800mb sevıyelerınde fakat yer yer frps 20 nın altına dusmekte.ıslemcı kullanımı cekırdeklerde %80 ı gecmekte.acaba ıslemcı dar bogazmı yapmakta?
    zıra en dusuk cozunurlukte yıne test yaptıgımda frps degerlerı yıne aynı.ıslemcı kullanımı yıne %80 ın uzerınde seyretmekte,yer yer 50 ye dusuyor.ayrıca gpu kulanımı %37-40 cıvarı oynuyor.vram kullanımı 800mb altında
    bu sekılde crysıs 3 te sorun yasamamıstım.fakat rıvals de cıddı sıkıntı var

ayrıca bu ekran kartı ıcın guncel hangı ıslemcıyı onerırsınız?

1gb 7770 olabilir mi kart?aslinda o islemcinin yetmesi lazim o karta 3 ghz halinde yani bir oyunda sorun oldu diye islemciyi degistirmeyin bence.evet bu oyun islemciyi cok kullaniyor olabilir %80 uzerine cikabilir ama yine de islemci degistirmek yerine islemciye oc yapabilirsiniz mesela 3.6'ya kadar gitmesi lazim.karta surucu olarak ne kuruyorsunuz bilmiyorum ama 13.12 uygun olabilir ya da 14.6rc2 bulursaniz o da olur.karttan degil zaten sorun muhtemelen islemcide ama oyun sorunlu olabilir ve su 30 fps limitini acarsaniz faydasi olabilir.

• Arkadaşlar bu oyuna yaklaşık 70mb boyutunda bir update geldi onun sayesinde oyun sabit 30'da çalışabiliyor. Deneyin bir de öyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir videosunu kaydetmiştim, mis gibi akıyor oyun, 1080p kayıt
    http://www.youtube.com/watch?v=wCl8xad3kvY

Not: Plakam da güzeldir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konfigürasyonborusu -- 29 Ağustos 2014; 16:49:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.