Şimdi Ara

Need for Speed No Limits uygulama marketlerindeki yerini aldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir yarış attım sadece. O da ilk bölümdü, yarış da sayılmaz. Fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 4 Ekim 2015; 1:14:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Oyun mukemmel olmus, 27 level oldum, son turnuvada ilk 500 deyim. Gercekten begendim, surekli yapacak birseyler var.

Hocam ben 5. Leveldeydim birden oyunu sıfırladı tekrar başladım az öncede 3. Yarışta 250 ro istiyor ama araba 248 rp . İlk yarışı da yapamıyorum parca versin ki eksiği tamamlayayım. Ne yapabilirim ?

Oyun tam anlamiyla 15 levelde aciliyor. 15 e kadarda zaten cok kolay. Android kullaniyorsan menude bir goohle play tusu gorebilirsin ondan hesabini sec 5 levellik adamin geri gelir.
    3 secit yaris grubu var

Underground=hikaye modu, xp ve para verir. Dahada onemlisi kritik parca ve arac blueprontlerinin verildigi cogu yarisi tekrar oynamana izin verir. Genelde bu sayede arac aciyor ve level atlattiriyorsun.

Car series=belli araclae icin olan yaris organizasyonlari, UG kadar para vermez ama ayni xp yi verir. Birde yaris zorlugu alacagin xp yi belirler. Easy de 60 70 verirken xtreme de 100 verir.

Tournoment= xp vermez, az bir miktar para verir. Digerlerine oranla cok zordur, hakikaten zordur ve elo tabanli siralamalar olur. Yarislar ve turnuvalar sana kupa kazandirir. Ayrica 15 tier lik bir lig havuzu vardir. Kendine has bir marketi vardir.

Son olarak da daily challenge lar az miktar xp ve altin verir. Kolaydir almak o yuzden challenge kasmama gerek yok zaten hepsini yapiyorsun otomatik farketmeden sadece claim demen yeterli.

Bir yol bulamazsan bastan basla, zaten 1 gunde 12 15 vs olursun. Su an 30 oldum , tum yarislae xtreme, global turnuva siralamasi 700. Rakipler Amg, bmw m4 supra kullaniyor ben hala inat Golf GTI 512 RP

Nasıl baştan başlayacam hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

RR ve most wanted indirin oyunun çok eksikleri var açtığım ana konu altında oyun hakkında düşüncelerimi yazdım.Özet olarak bekleneni karşılamayan bir oyun olmuş

Real Racing 3 gerçekten çok iyiydi ama telefona rom güncellemesi gelince bütün ilerlemem kayboldu cloud hesabından da geri yükleme olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar denedim, hala most wanted veya asphalt 8 den iyi değil. Malesef yüklemeye değmez

• biri grafikler icin fena degil demis allah askina oyle grafik mi olur yaw. sanki ilkkez oyun yaoan geliştirici gibi yol kenarlari piksel piksel.grafik konusunda hic basarili olamamis

• Grafikler cop. 1 gb ınıza yazik etmeyin

• Ya bi de cok bilenler var ya; grafik cihaza gore optimize oluyo, s6 ma iniyo süper incek sizin telefon çöp falan demiş biri. "Beyni yok fikri var" bu işte...

• Onlineda botlarmı var alayı yeniliyo

• Boşuna yüklemeyin.Öde ve oyna sistemi var.Yakıt bitince oynayamıyorsunuz.İlaveten paranız olsa bile kartlarla, araca istediğiniz donanımın açık olması gerekiyor vs.
    Kısacası olmamış.
  • Kesinlikle bir MW etmez. MW'de ki araçların oturaklığını bu oyunda bulamadım son sürat viraja girmeler mi desem frensiz gidiş mi desem herşey var.

Sonuç olmamış bu oyun.

• Modifiye için kullanılan puanı nasıl kazanıyoruz bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?

Oyun diğer arkadaşlarında söylediği gibi Most Wanted kadar grafikleri güzel değil o kadar da kötü sayılmaz. Güzel olan yanı araç üzerinde kişiselleştirmeye yönelik birçok uygulama var bu yanı güzel.

• MW de online varmı?
  • Telefonum 16gb olduğu için 1 tane yarış oyunu kurmak zorundayım. Şimdi kurdum ben beğendim açıkçası. RR3, MW veya A8'den kötü mü cidden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Need For Speed 2015 betasindan sonra bu oyuna sardim, güzel oyun.

• Hem iPhone'numda hem Zte Nubia Z7 Max'ımda var, şöyle söyleyeyim birbirleriyle alakaları yok, Android'de çok düşük çözünürlükte ve kenar düzeltme yok gibi birşey, herşey tırtıklı. iOS'ta ise gayet başarılı (ışık, gölgelendirme, çözünürlük, netlik vs.)
    Zaten Play Store yorumları iğrenç olduğu, App Store yorumları harika olduğu yönünde..
  • arkadaşlar oyuna kötü diyenler bir zahmet oturup oyun yapsınlarda oynayalım

rr3 bende 2 senedir oynuyorum rr3 similasyondur.... nl arcade bir oyun.... ikisini bir karşılaştıramazsınız....

oyunu androidde oynamayın en iyisinden en kötüsüne olmuyorrr androidde olmuyor...

plusta veya air 2 de açın grafiklere bakın?

oyun çok güzel... tabi kafdan paralı satılmadığı için kasmanız gerekiyor... yoksa nasıl para kazanacaklar....

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Hem iPhone'numda hem Zte Nubia Z7 Max'ımda var, şöyle söyleyeyim birbirleriyle alakaları yok, Android'de çok düşük çözünürlükte ve kenar düzeltme yok gibi birşey, herşey tırtıklı. iOS'ta ise gayet başarılı (ışık, gölgelendirme, çözünürlük, netlik vs.)
    Zaten Play Store yorumları iğrenç olduğu, App Store yorumları harika olduğu yönünde..

Bende neden App store ile dh yorumları benzer değil diyordum. Ben de oyunun grafiklerini beğendim iphone 5s'te

• arkadaslar oyunu hala oynayanınız var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.