Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
0
Favori
33.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1024x768 2x anti aliasing full detay 50 fps yapar mı ??
  • inşallah benim radeon 9200SE + 512MB Ram birazda OC ile oynatır
  • bence o/c ile de olsa zor gibi ama soruma cevap werirmisin yaw??
  • OC ile falan olmaz.. oynanmaz o oyun o kartla

armagan senin soruna gelince bu nasıl bi soru oyunu biz mi yazdık ta yada oyun çıktı mı da cevaplıycaz sorunu.
    ama ben sana söyliyim yapmıycak 50 FPS, oyun NFSU 2 ye göre daha detaylı görünüyor çünkü
  • 128 bitlik kartla oynanır....
  • 128 bitlikte baba gibi oynanır...
  • fıstık gibi oyun valla öp de başına koy
  • peki 800x600 2x antialiasing ile 50 fps yaparmı??
  •  Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

Porsche Cayman S

bu oyun için kavga çıkar abi
  • bu oyunun demosu ne zaman çıkacak bari o çıksada onunla tatmin olmaya çalışsak
  • quote:

Orjinalden alıntı: turgut_tus

bu oyunun demosu ne zaman çıkacak bari o çıksada onunla tatmin olmaya çalışsak

demo kesmez,kasım'ı iple çekiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: armagaan

peki 800x600 2x antialiasing ile 50 fps yaparmı??

abi sen 50 fps ye modlanmışsın

baba maalesef o sistemde nfs most wanted oyununa ''full detail'' diye bi kelime etme bence

la biz bile 6600 gt p4 3.2 1gb ram le full detay 30 fps alırmıyız diye kara kara düşünüyoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

quote:

Orjinalden alıntı: armagaan

peki 800x600 2x antialiasing ile 50 fps yaparmı??

abi sen 50 fps ye modlanmışsın

baba maalesef o sistemde nfs most wanted oyununa ''full detail'' diye bi kelime etme bence

la biz bile 6600 gt p4 3.2 1gb ram le full detay 30 fps alırmıyız diye kara kara düşünüyoz

hobaa ben zıçtım o zaman amd2.5 1gbram ati9800pro var işlemciden kaybediyorum

• ya beyler demosu ne zaman çıkcak bu oyunun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    yoksa kasıma kadar taş bile çatlar
  • abi bakın bence benim sistemle ben 50 fps werdiririm bu oyuna biz o ram denen meretleri bo*u bo*una mı aldık anakartta slot kalmadı be ayrıca 9800pro gayet yeterli bir kart bence kaybedersem bi tek işlemciden kaybederim o kadar kalanları fazlasıyla yeterli bence
  • bak hala anlamıyon oyunlar önce ekran kartına bakar!

sen şimdi o sisteme 10 gb ram de koysan etkisi olacakmı sanıyosun
  • +11111
  • Busted videosunda da görüldügü gibi oyun tamamiyle gündüz saatinde geçiyor olacak(bu oyunun genelinde de devam edebilir) yollar,gökyüzü,güneş,araçlar ve diger detaylar(evler,agaçlar,trafik ışıkları) diger versionlara göre kat kat daha fazla detay içeriyor,bu video da oyunun hem oynanabilirligini görebiliyoruz hemde oyundaki detaylari en net sekilde görebildigimiz video,ben sistemimden şüpheliyim vallahi bilemiyorum şuan bir karamsarlık içerisindeyim,oyun cıksın görelim olmadı yeni kart alıcam
  • selam ben yeniyim....most wanted olayını ben de bekliyorum.ve gerçekten çok sabırsızım...bu arada benim ekran kartım. 256 mb fx 5500 ve 512 mb ram var...herhalde yeter dimi....çünkü nfs underground 1'i en son özelliklerde ve 2'yi de hemen hemen aynı şekilde hiç kasmadan oynuyorum....most wanted için extra gerekmez dimi
  • bu arada tam araç listesini biliyor musunuz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.