Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
0
Favori
33.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • underground 2 ninde yol kaplamaları iğrençti bu oyununda yol kaplamalarının ondan pek bi farkı yok.grafik süper ama yola gelince iğğrenç be abi.
  • 512 mb ram geforce fx6600 ekran kartı intel celeron 2 işlemci ile oynanırmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

underground 2 ninde yol kaplamaları iğrençti bu oyununda yol kaplamalarının ondan pek bi farkı yok.grafik süper ama yola gelince iğğrenç be abi.

dostum imzana yarıldım
  • ne kadar iyimsersiniz. hele şu san andreas GF2 ile taş gibi de çalıştı diyen zihniyet beni öldürüyo
    ööle oyun oynamak istiyosanız PlayStation2 alın 350 milyona aynı şey.. PC de oyun oynamak için 256 Bit kart şart bence artık katılıyorum yazan arkadaşa
    1600x1200 FULL DETAY + Anti Aliasing ve A.Filter FULL Açık oynamadıktan sonra görüntüler gerçeklikten uzaklaşıyo ki..
    ne anlamı kaldı öyle oyun oynamanın...

ben hazırlığımı yaptım walla oyun gelsin hele bi FULL keyifle oynamaya hazır benim makina
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

ne kadar iyimsersiniz. hele şu san andreas GF2 ile taş gibi de çalıştı diyen zihniyet beni öldürüyo
    ööle oyun oynamak istiyosanız PlayStation2 alın 350 milyona aynı şey.. PC de oyun oynamak için 256 Bit kart şart bence artık katılıyorum yazan arkadaşa
    1600x1200 FULL DETAY + Anti Aliasing ve A.Filter FULL Açık oynamadıktan sonra görüntüler gerçeklikten uzaklaşıyo ki..

ben hazırlığımı yaptım walla oyun gelsin hele bi FULL keyifle oynamaya hazır benim makina

herkes high qualityde oyun oynamak ister tabii ama herkesin bütçesi bu kadar yüksek maliyetli bir pc alabilecek kadar iyi olmayabilir.şahsen bende amd2.5 2x512twimmos ati 9800pro var bu sistemin ne kadar performans vereceginden dahi şüphelerim var?

•  Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

aman abi ss'lere baksana
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

aman abi ss'lere baksana

Wow...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 5 Eylül 2005, 13:35:33 >
  • resmi görünce böyle oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 7 Eylül 2005, 0:02:11 >
  • quote:

ne kadar iyimsersiniz. hele şu san andreas GF2 ile taş gibi de çalıştı diyen zihniyet beni öldürüyo

senin lcd 1600X1200 oluyormu.böyle lcd çıktımı.şaşırdım biraz

• Mutlaka çıkarır RAM Ekran Kartı

quote:

Orjinalden alıntı: mboyaci

oyunun grafikleri boyle olursa umarim bizim sistemler sorun çıkarmadan oynatir..harbiden cok güzel duruyor..oyunda birde polis olunca

• walla şeytan dior al 22" monitör
    AMD FX 57
    NForce4 SLI destekli anakart
    iki tane 7600
    2GB dual ram

ama alamıyorum tamamen duygusal

• quote:

Orjinalden alıntı: mus_efe

walla şeytan dior al 22" monitör
    AMD FX 57
    NForce4 SLI destekli anakart
    iki tane 7600
    2GB dual ram

ama alamıyorum tamamen duygusal

Bu sistemi alabilmek için babanımızın ya da ailemizden birinin fabrikatör falan olması lazım

• müthiş bi resim bu ya
  • hadi bakalım çıksın da
  • kim demiş 256 bit istiyomuş diye ÇOCUK MU KANDIRIYONUZ
  • Ya kartınız 256 bit olsa ne yazar. En fazla 64 bit kullanırsınnız. DAah anakartlar 64 bit yeni oluyo o luks için 256 bitler ilede kullanın diye bi fark göstermez.
  • 256 yı kim kaybetmiş biz bulak yazmayın yaw san andreas için neler diolardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

quote:

herkes high qualityde oyun oynamak ister tabii ama herkesin bütçesi bu kadar yüksek maliyetli bir pc alabilecek kadar iyi olmayabilir.şahsen bende amd2.5 2x512twimmos ati 9800pro var bu sistemin ne kadar performans vereceginden dahi şüphelerim var?

bende PHILIPS 109p4 var yani büyük ihtimalle dünyanın en iyi en kaliteli 19inc monitörü olan cihaz LCD olduğunu nerden çıkardın?? 1600x1200 de 85Hz tazeleme yapabiliyor.

YAZDIKLARINIZA İNANAMIYORUM.
    ne kadar çok cahil insanlar var burda aman allahım. sadece 64bitini kullanabildiğimizi kim söyledi size??? ekran kartı 256bit olduğu zaman veriyolları 4x-6x Anti Aliasing ve 8x-16x Anisotropic Filter gibi detay ve görüntü kalitesi arttıran özellikleri kaldırabilcek genişlikte oluyorlar ve böylece yüksek çözünürlüklerde bu detaylar açıkken kartın veriyolları tıkanmıyor.. 128bit ekran kartının sahip olduğu bant denişliğinin 2 katına sahip oluyorsunuz yani.

çok yüzeysel bilgilerinizle atıp tutmayın böyle insanları yanlış bilgilendirip, yönlendirmeyin.

• ayrıca hiç bi oyun 256bit istemez.. kimse kimseyi kandırmıyor.

256-bit sadece oyunu yüksek çözünürlük ve detayda akıcı oynamak için gerekiyor denilebilir.
    siz oyunu 800x600 çözünürlükte orta detayda ve AA AF kapalı olarak oynamaya oyun oynamak diyosunuz.. o zaman 9550 leriniz ne biliyim 64bit 128bit kartlarınız sizi idare eder tabiki oynarsınız
  • Ya beyler imzzaya nasıl resim ekliyonuz?? Bide o resim gerçekmi???
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.