Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit Ön İnceleme (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
41.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

Anladık anladık merak etme,anladık anlamasınada anlamadığımız şey ne önemi var ki...yani burdaki başlığa yorum yazmak isteyen birine hayır buraya yazamazsın demenin mantığını anlayamadık... böyle bişe demeye hakkı kimsenin yok,varsa öyle biri oda yöneticilerdir,onlarda bişe demedi gördüğün gibi,varsa bi düzensiz bişe,yönetici gelir arkadaş bu video başlığı,kilitleyip sabitliyorum bu konuyu,şurdan devam et der
    İsteyen buraya yazabilir ama yanlış olan şey bu başlığın ana başlık gibi kullanılıyor olması. Burada PC sürümü ile ilgili, PS3 sürümü ile ilgili ve Xbox 360 sürümü ile ilgili mesajlar birbirine karışıyor. Bu başlığa özellikle PS3 sürümü ile ilgili mesajların yazıldığını görüyorum. Ancak bu başlığa yazılması gereken şeyler oyunun ön incelemesi ile ilgili yorumlardır. Oyun güzel olmuş, oyunu beğenmedim, oyunda şu kadar süre yaptım türü mesajlar değil.

adamım farkındayım bi dengesizlik var,şuanda bu konu Xbox bölümünde 3 farklı başlıkta konuşuluyor,evet bi düzen lazım ama buraya yazma demekte yanlış

• hangi konuda devam edilecek ona göre oraya yığayım polis işide kanser bir olay zaten 1.18 kaldı. full çıksada dalsak hemen off offf
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

hangi konuda devam edilecek ona göre oraya yığayım polis işide kanser bir olay zaten 1.18 kaldı. full çıksada dalsak hemen off offf

ha gayret hocam,3.30 u görmüşün ben 3.27 yaptım ama kendi rekorumu yakalayamadım tekrar,bende inemiyorum 3.30 un altına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 29 Ekim 2010; 12:00:09 >
  • Yahu nereye yazacağımı şaşırdım...

müziği kapatın,arabayı durdurup L3 e basın motor duruyor,tekrar basınca çalışıyor,ve tüm araçların orjinale uygun marş sesi var,gerçeken hoş olmuş özellikle ford polis arabasında emniyet kemer sinyali sesi bile geliyor..

birde eğer arabayı çok vurursanız ekran soluyor ve araçtan duman gelmeye başlıyor
  • beyler demoyu 2 kere indirdim ps3 te bir hata ile karşılaştım;
    demoya giriyorum starta basıyoum ardından ekranda yazılar çıkıyo sonrada tanıtım videosu.bu arada videoyu geçemiyorum.video bitince beni ps3 ün menüsüne atıyor.demoyu oynamak bu hata yüzünden nasip olması.bunu bir çözümü varmıdır
  • merakla bekliyorum iyi bir araba yarışı oynamayalı baya oldu.
  • Bu oyun xbox için malüm yerlere ne zaman gelir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Bu oyun xbox için malüm yerlere ne zaman gelir arkadaşlar

dur bakalım daha var
  • varmı yarışmak isteyen
  • aldım ve oynadım harika bir oyun, özellikle atmosfer harika, bi de arabaların tadını çıkarabilmeniz için el frenini ve nitroyu doğru kullanmanız şart, ve doğru yerlere koyun tuş takımını. el freni, sekme tuşu nitro sağ cntrl mesela. yollar harika. arabaların yol tutuşu müthiş ve bir çok parkur eski hot pursuit mekanının yeniden düzenlenmiş halleri. nostalji sevenleri de kaçırmıyorlar.
  • need for speed hot pursıt bu sefer iyi iş cıkarmıs gt5 ıle karsılastıranlar zaten oyundan anlamyor ıkısı farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

aldım ve oynadım harika bir oyun, özellikle atmosfer harika, bi de arabaların tadını çıkarabilmeniz için el frenini ve nitroyu doğru kullanmanız şart, ve doğru yerlere koyun tuş takımını. el freni, sekme tuşu nitro sağ cntrl mesela. yollar harika. arabaların yol tutuşu müthiş ve bir çok parkur eski hot pursuit mekanının yeniden düzenlenmiş halleri. nostalji sevenleri de kaçırmıyorlar.

tavsiyem varsa eğer gamepadle xbox gamepad emulatr kullanarak,ya da bu gamepadin kendisiyle oynamaktr :) tadından yenmez oluyor,en azından benim için öyle.anlatsam bitiremem... :)
  • Benim icin forumlarin en buyuk dezavantaji hemen hemen cogu yorumu okumama ragmen, (- lan ben simdi oyunu alim mi almim mi? ) bu soru kafaya yerlesiyor ve cik cikabilirsen isin icinden.
    Arcade ve similasyon muhabbetine hic girmeden yada surus zevki, gercekcilik gibi konularida gecelelim. Z5500 de sirf motor sesi duymak ve biraz vakit gecirmek icin alinir mi alinmaz mi? hadi burdan buyrun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 7 Kasım 2011; 16:42:16 >
  • ben de oynadım oyunuaçıkçası çok sevdim ama biraz ilerledikten sonra yarışacak bölüm kalmadı şimdi nolacak polis görevinde daha 14 lvl im yeni bölüm açılmıyo bu kadarmı yani daha ileri gidemeyecekmiyim
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.