Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit Ön İnceleme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
41.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: profxxx

demosu online a bağlı ya tam sürümünde onlinesız olmuyo diye bişe yok dimi arkadaşlar demo beni korkuttu da

hocam demonun sadece online a bağlı olması benide rahatsız etti ama tam sürümde sıkıntı olmaz eğer online için kod uygulaması olursa 109 luk oyun kodu kullanınca 49 a düşüyor beni asıl bu düşündürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

demosu online a bağlı ya tam sürümünde onlinesız olmuyo diye bişe yok dimi arkadaşlar demo beni korkuttu da

hocam demonun sadece online a bağlı olması benide rahatsız etti ama tam sürümde sıkıntı olmaz eğer online için kod uygulaması olursa 109 luk oyun kodu kullanınca 49 a düşüyor beni asıl bu düşündürüyor

yok yok korkmayın olmaz öyle bişe,maksat bakın online a da çok emek verdik onada bi uğrayın diye öyle bişe yapmışlar,tamamen reklam yani
  • Yalnız ben baya beğendim oyunu, hayal kırıklığı olacağını zaten aklıma hiç getirmedim ama Criterion da biliyor bu işi. Vampire Lestat'ın önerisi üzerine denedim, el freniyle viraj almak çok daha rahat. Kareye azıcık basınca araba hafif dönüyor zaten, fazla kaçarsa da NOS'la toparlabiliyoruz.

Şu pek sarmadı dediğim ikinci pistte acayip kestirme yol var, ben bir defa oynadım orayı kestirme falan girmeden, 4 dakika gibi rezil bir süre yaptım.

Daha da denemem herhalde, tam sürüme saklayacağım artık kendimi. Yalnız Autolog autolog diye kafamızı dittiler diye düşünüyordum önceden ama cidden güzel sistem. Yarış öncesi seni kışkırtıyor, PSN listendeki şu eleman 15 saniye önünde falan diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Yalnız ben baya beğendim oyunu, hayal kırıklığı olacağını zaten aklıma hiç getirmedim ama Criterion da biliyor bu işi. Vampire Lestat'ın önerisi üzerine denedim, el freniyle viraj almak çok daha rahat. Kareye azıcık basınca araba hafif dönüyor zaten, fazla kaçarsa da NOS'la toparlabiliyoruz.

Şu pek sarmadı dediğim ikinci pistte acayip kestirme yol var, ben bir defa oynadım orayı kestirme falan girmeden, 4 dakika gibi rezil bir süre yaptım.

Daha da denemem herhalde, tam sürüme saklayacağım artık kendimi. Yalnız Autolog autolog diye kafamızı dittiler diye düşünüyordum önceden ama cidden güzel sistem. Yarış öncesi seni kışkırtıyor, PSN listendeki şu eleman 15 saniye önünde falan diye.

Kavga çıkmasa bari bu autolog yüzünden
  • oyun müthiş olmuş demoyla baya zaman harcadım gerçekten çok keyifli
  • işi gücü boşlicaz gibi oyun çıkınca,çünkü hakkaten saplantı yapıyor
  • şu PSN listesindekilerin zamanını göstermesi olayını niye abartıyosunuzki aynısı shift' te de vardı. yarışların resimlerinin köşesinde kırmızı nokta varsa listeden biri senden daha iyi derece yapmış, yeşil nokta varsa en iyi derece sana ait demekti. ve bu derecelere de bakılabiliyordu. aynı olay yani. büyütülecek birşey yok. ama güzel bi özellik tabi. gaza getiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

işi gücü boşlicaz gibi oyun çıkınca,çünkü hakkaten saplantı yapıyor

kesinlikle hocam bu Autolog sistemi olmasa 2. yarışı tekrar oynamazdım ama daha iyi zamanlama yapabilmek için tekrar tekrar oynadım ilk bölüm müthiş ama
  • bu yarış oyunu yokluğunda üzümün çöpü armutun sapı

demeyin arkadaşlar bazi eksiklikleri elbetteki var fakat

yargısız infaz yapmayın hemen tamam nfs nin son zamanlar

pek parlak bir geçmişi olmadı bu seride biraz daha toparlamışlar gibi

bir şeyleri umarım dahada iyi olucaktır
  • Listemdeki arkdaşlar oynayınca benimde gündüz bölümünü deneme şansım oldu(listemdekilerin hepsini geçtim) Gündüz gözüyle hasarın güzelliği ortaya çıkıyor,tampon falan sallanıyor,sanırım resmi arabaları bu kadar yamultan bi oyun çıkmadı piyasaya henüz,yamultma ustası Criterion en sonunda bunları da yamultmuş

Gıcır gıcır fabrika çıkışı

[sizer=blue]Need for Speed: Hot Pursuit Ön İnceleme

Arkadan gömülen araç ve ben

[sizer=blue]Need for Speed: Hot Pursuit Ön İnceleme

Yani gündüz grafikler hoşuma gitti,manzara falan güzel duruyor,alıştıkça yadırgamıyorum artık oyunu,time olayıda ciddi derecede bağımlılık yapmaya başladı

Bu arada kestirme yol falan dediniz bi dalıyım dedim,kestirmeden çok uzatma gibi bişey o valla ben çıkamadım oradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 29 Ekim 2010; 3:34:32 >
  • burdaki kestirme yollar tuzak
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

bu yarış oyunu yokluğunda üzümün çöpü armutun sapı

Öyle göze batan,kabak gibi sırıtan br eksiği yok bence,biraz çevre grafiği zayıf kalmış onuda haritanın genişliğine bağlıyorum... ama hız ve rekabet duygusunu dibine kadar veriyor,mesela MW genelde rakiplerin açık ara önünde giderdik bunda rakipler pes etmiyor ve fizikler harika..ki daha ne tam ekipmanlı polis rekabetini gördük,ne iklimi nede haritanın devamını... ylnız tek bir beklentim var,o da strateji isteyen ciddi Boss yarışları,ama olmasada çok sorun değil çünkü online olarakta bi çeşit boss mücadelesi yaşanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 29 Ekim 2010; 9:12:26 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

bu yarış oyunu yokluğunda üzümün çöpü armutun sapı

Öyle göze batan,kabak gibi sırıtan br eksiği yok bence,biraz çevre grafiği zayıf kalmış onuda haritanın genişliğine bağlıyorum... ama hız ve rekabet duygusunu dibine kadar veriyor,mesela MW genelde rakiplerin açık önünde giderdik bunda rakiler pes etmiyor ve fizikler harika

evet Hocam yapay zeka burda çok iyi kurgulanmış gerçekten
  • hazır demoyu online a bağlamışken arkadaşlarımızla bir kaç yarış yapabilsek harika olurdu birde çivi tuzaklarının, yoldan çıkarmaların asıl tadı onlineda kendini belli edecek canlı kanlı bir rakibi yoldan çıkarmanın keyfi bambaşka misal split second(devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorum)
    nfs tam sürümde beni yoldan çıkaran araçta bir işaret olacakmı merak ediyorum?

tam sürümü beklerken aşağıdaki oyunada göz atın dostlar

http://www.newgrounds.com/portal/view/550714
  • Criteion süprizi bol bir firmadır,daha bilmediğimiz pek çok süpriz olcak bence... MW ın asıl tadını veren bence o müthiş polis kovalamacasıydı ve o polis rekabetinin daha iyisi bunda olcak gibi
  • Oyunun PS3 sürümü ile ilgili mesajlara şuradan devam edelim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_44089011/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Oyunun PS3 sürümü ile ilgili mesajlara şuradan devam edelim.

sebep? iyiydi böyle.. çift konu ne güzel işte.haremlik selamlık,muhalifler ve destekçiler..iyiyiz biz böyle

edit: yaw bu konu 3. başka bi konuymuş,bulamadım bile,sizin yeriniz tam olarak nere kardeş,tam adres varmı,bi uğrayalım bi ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 29 Ekim 2010; 10:01:09 >
  • quote:

quote:

sebep? iyiydi böyle.. çift konu ne güzel işte.haremlik selamlık,muhalifler ve destekçiler..iyiyiz biz böyle
    Halâ anlamıyor musunuz? Bu başlığa 256 tane mesaj yazıldı diye bu başlık oyunun ana başlığı olamaz. Çünkü BSC oyun hakkında bir "ÖN İNCELEME" yazısı yazmış. Bu başlık bu ön incelemenin başlığı. Ana başlık için lütfen belirttiğim adrese gidiniz!

Ayrıca Xbox 360 için oyunun ana başlığı:http://forum.donanimhaber.com/m_40432738/tm.htm
    PC için oyunun ana başlığı:http://forum.donanimhaber.com/m_40497104/tm.htm
  • quote:

quote:

quote:

Halâ anlamıyor musunuz? Bu başlığa 256 tane mesaj yazıldı diye bu başlık oyunun ana başlığı olamaz. Çünkü BSC oyun hakkında bir "ÖN İNCELEME" yazısı yazmış. Bu başlık bu ön incelemenin başlığı. Ana başlık için lütfen belirttiğim adrese gidiniz!

Ayrıca Xbox 360 için oyunun ana başlığı:http://forum.donanimhaber.com/m_40432738/tm.htm
    PC için oyunun ana başlığı:http://forum.donanimhaber.com/m_40497104/tm.htm

Anladık anladık merak etme,anladık anlamasınada anlamadığımız şey ne önemi var ki...yani burdaki başlığa yorum yazmak isteyen birine hayır buraya yazamazsın demenin mantığını anlayamadık... böyle bişe demeye hakkı kimsenin yok,varsa öyle biri oda yöneticilerdir,onlarda bişe demedi gördüğün gibi,varsa bi düzensiz bişe,yönetici gelir arkadaş bu video başlığı,kilitleyip sabitliyorum bu konuyu,şurdan devam et der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 29 Ekim 2010; 10:14:13 >
  • quote:

Anladık anladık merak etme,anladık anlamasınada anlamadığımız şey ne önemi var ki...yani burdaki başlığa yorum yazmak isteyen birine hayır buraya yazamazsın demenin mantığını anlayamadık... böyle bişe demeye hakkı kimsenin yok,varsa öyle biri oda yöneticilerdir,onlarda bişe demedi gördüğün gibi,varsa bi düzensiz bişe,yönetici gelir arkadaş bu video başlığı,kilitleyip sabitliyorum bu konuyu,şurdan devam et der
    İsteyen buraya yazabilir ama yanlış olan şey bu başlığın ana başlık gibi kullanılıyor olması. Burada PC sürümü ile ilgili, PS3 sürümü ile ilgili ve Xbox 360 sürümü ile ilgili mesajlar birbirine karışıyor. Bu başlığa özellikle PS3 sürümü ile ilgili mesajların yazıldığını görüyorum. Ancak bu başlığa yazılması gereken şeyler oyunun ön incelemesi ile ilgili yorumlardır. Oyun güzel olmuş, oyunu beğenmedim, oyunda şu kadar süre yaptım türü mesajlar değil.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.