Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pro Streetten sonra NFS serisi benim için bitti.

EA'ten tek bir isteğim var. Underground, Underground 2 ve Most Wanted'ı bire bir PC versiyonuyla aynı olacak şekilde mobil platforma çıkarsın.

Başkada bir isteğim yok EA'den
  • temmuzu yarıladık haber yok ortada ..
  • EA DICE ekibinden Ben Walke açıklama yaptı.

-> Polis ve Yarışçı temalı bir Need for Speed üzerinde çalışıyoruz. Yeni oyunumuzda alışılmışın "biraz" dışına çıkacağız. Need for Speed`in 25. yılına özel bir geri dönüş yapacağız.
    Sonra görüşürüz.
    Ben Walke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 18 Temmuz 2019; 13:28:27 >
  • ps4 te nfs nin 3 oyununuda denedim payback harici digerleri cok kötüydü umarim sürüş ayari paybackteki gibi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Underground 2 gibi efsane bi oyunun ardından payback birazda olsa fena değildi. Bakalım bu nasıl olucak

• Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

en düşük ortalamalı nfs:payback,aşağı yukarı bence puanlar mantıklı gibi.
    son 10 yılın en iyisi need for speed :hot pursuit(2010) bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 18 Temmuz 2019; 21:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendwarior3

en düşük ortalamalı nfs:payback,aşağı yukarı bence puanlar mantıklı gibi.
    son 10 yılın en iyisi need for speed :hot pursuit(2010) bence.
    Son güzel oyunu da oydu hocam Most Wanted ve Underground'lardan sonra. Artık iyi bir NFS oyunu istiyoruz nolur EA

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    “Alışılmışın dışında” derken neyi kastetmiş? Polis ve Yarışçı temalı deyince aklıma Hot Pursuit geldi.

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Tahminimce sokak yarışları ve polislerin yanında, FH4'e benzer bir oynanış, gerçekçi harita ve açık dünya sunacaklar.

Elinden bal damlıyor dostum. Umarım öyle olur. Alışılmışın dışı dediği başka ne olabilir ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alışılmış dışında Need for Speed'in yapabileceği tek şey FH4'ü örnek almak. Yukarıda yazdıklarımın yanına Forza gibi daha fazla araç çeşitliliği gelir.

Mikro ödemeleri EA yine koyar, Ghost'un azıcık aklı varsa Forza'nın çark sistemi gibi yapar. Forza'da çark açmaya çoğu kişi bayılıyor. İçinden araç, para çıkan çarklar mikro ödeme isyanını da bitirebilir.

Yeni Need for Speed'in başarılı olmasının tek yolu FH4'ten ilham alması. 2000'in başlarında nasıl diğer yapımcılara ilham NFS olduysa, şimdi olan ilham kaynağı Forza.

Her kelimesine katılıyorum. NFS kesinlikle Forza Horizon gibi olmalı. Bu adamlar görmüyor mu FH'nın başarısını ve ne kadar çok beğenildiğini? Bakalım Ghost Games'de bu kapasite var mı.

• Oyunu saklıyorlar hâlâ, bu sene gerçekten "işte NFS bu!" diyebileceğimiz bir oyun bekliyorum.

Umarım dediğin gibi olur hocam ama bu seneki NFS’den çokta bir beklentim yok.

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Bu senede batırırlarsa artık kimsenin beklentisinin kalacağını düşünmüyorum. Batırılırsa da Ghost Studio`nun Black Box gibi kapatılması lazım.
  • Nfs 2015 de fena degildi bence hala oynuyorum ara sıra.
  • Nfs Underground dan sonrası tad vermedi bana malisef.

• Forza Horizon serisi yaris severleri oyle tatmin etti ki, ben dahil cogu kisi baska serileri hic dusunmuyor artik.. Oyun tanitildiginda goz ucuyla bakarim, deger seyler varsa alirim ciktigi zaman. Yine fos cikarsa cok muhim degil, Horizon’a devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.