Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam selamlar, yeni NFS oyunundan hiç haber var mı, geliştiriliyor mu, takip ediyor musunuz? NFS ile ilgili tüm haberleri sizden alıyorduk...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Ben bildiğim kadarıyla söyliyim size oyun yapılıyordu ama bf2042'nin yapımı yetişmediği için nfs'de çalışan hemen hemen herkesi o oyuna geçirdiler tatil dönemi bitti hepsi nfs yapmaya geri dönmüştür büyük olasılık kaldıkları yerden devam ediyorlardır ama çıkışı baya ileri atılmıştır bu bf işleri çok bozdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Criterion yapıyor Kasım 2022 de çıkacaktır yüksek ihtimal.

• oyunun temeli bu şekilde, ne gibi bir nfs çıkacak bilmiyorum çok fazla beklentiniz olmasın

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | 不明_02youtube
    Update:gz privated Community Drive Screenshot:https://drive.google.com/file/d/1z0Pm4bSlUTg-iGo3_m3rWD_EKcM0iAYx/view?usp=sharing Community Drive(by gz):https://drive.google.com/drive/folders/1FZsb61KnFjwO2uXVoCteOx2-8YaHxWAf
    https://www.youtube.com/watch?v=wl36PPtdwUw
  • 50 tl ye pc heat hesabı alınır

• bu Ea denen firma spor ve yaris oyunlari yapmasin...ip atlamaca,ebe-sobe,seksek falan gibi kategorilere yönelsin Allah rızası için diyorum..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt

Neden ı zaman 20 yıldır nasılsın oynuyoruz. Başka firma daha iyisini yaptım ea yine çekiyor kendine. Ne forza ne diğerleri yerini tutmuyor bunun. Simülasyon sıkıcı geliyor millete yine nfs ye kayıyor

• Hocam simülasyon olmasa bile NFS oyunlarında bir sıkıntı var.

Mesela NFS Shift ve Racedriver GRID aynı dönemin oyunları. Grafik olsun, araç modellemesi olsun, içerik olsun Shift Grid'e 5 basar.

Ama işte Shift'in bir sorunu var, kontroller net değil. Abartısız söylüyorum ETS 2 tadında kontrolleri var. Çevik ve atik bir RX8 değil de 40 ton basarı olan Mp4 Actros kullanıyor gibiyim. Bu sorun Most Wanted 2012'de de vardı Hot Pursuit 2010'da da vardı, NFS 2015'te de vardı.

Oyun ayarları ve configlerle boğuşup bir şeye benzetmeye çalışıyorum ama olmuyor.

Kontroller düzgün olsa Pro Street, Shift, Shift 2 falan hep bitirmek istediğim oyunlar.

Son oyunlarını henüz oynamak nasip olmadı (Steam'da var, oynayacak imkanım yok) ama onlarda da var benzer kontrol sorunu.

Sonra o "beğenmediğim" GRID'e geçiyorum. "Yahu Codemasters işte ya hissettiriyor kendini" diyorum. Her şey o kadar doğal, o kadar sağduyularıma hitap ediyor ki, klavye ile oynadığım halde arabayı iğne deliğinden geçirebiliyorum. Shift'te dar yerlerde mümkün değil bir yerlere çarpmadan süremiyorum.

Daha cılız grafiklerine, daha boş içeriğine rağmen GRID oynamak Shift oynamaktan daha keyifli geliyor.

• bahsettiğiniz oyunlar eskide kaldı ama nfs oynanış tarzı nitrolu yarış oyunu olarak simülasyondan farklı. ben rivals i beğenmiştim turbo ve shock wave vardı. şimdikilerde yok. en son payback i bitirdim. rivals ve payback nfs ye yakışır ürünlerdi. heat geldiğinden beri mutsuzum. hava yağmurlu grafikler bir tuhaf geliyor. 2k da oynuyorum grafik ayarlarım da bozuldu. düzelmiyor. orijinalini satan varsa uyguna alırım

• Kelepir...

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
  • KuvvetMira27 kullanıcısına yanıt
    gecen temmuzda da primela bedava verdıler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında kürekli versiyonunu oynamasaydım alırdım. Ne ucuzlamış arkadaş. Yüzde %95 indirim nedir :)

Darısı diğer oyunların başına..

• Normalde prime üyeliğim var sadece 12-13 Temmuz tarihleri arasında olduğunu bilemediğim için kaçırdım Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |  

• Arkadaşlar PS4 ile oynuyorum ancak tuşları değiştiremiyorum. Bilen biri aydınlatırsa sevinirim

• 350 beygir araç yaptım 300 km hıza çıkıyorum ama gece yarışlarında polisler öyle agresif ki sanarsın 1 milyon beygir, öyle bir yüksek hıza çıkıp bize yetişiyorlar ki ne doğallık kalıyor ne bir şey, yakalanmam için ellerinden geleni yapıyorlar, 410 bin birim para kaybettim arkadaş, en son lastiklerim patladı, benzinliklten geçtim ama arıza düzelmedi, çok para kazanırsak, kaybedelim diye elinden geçeni yapıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EA Games şu NFS serisinde aptal gece yarışları ve polis kovalamacaları olayını bir kenara bırakıp AC, GT gibi yapımlara yönelse eze eze tepeye oturacak. Ama kalkıp çizgi film grafikleriyle Unbound çıkarıyor. Saçma yapay zeka ile uğraşmaktansa AC yada GT için güzel bir mod bulup şarkımı açıp kendimi egsoz sesine kaptırırım daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.