Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyun mithiş görünüyor grafik olarak gelişme gördüm daha demosunu indirmedim
    BİLGİSAYAR dünyasına hayırlı uğurlu olsun
    oyundan daha çok resim koyarsanız süper olur
    peki oyunda arabalar zarar görüyor mu arkadaşlar
  • Oyunun Most Wanted'dan fazla kasmamasının bence iki nedeni olabilir...
    1. Most Wanted'da parlama efekti çok fazlaydı.. Bu sistemi çok yoruyordu...
    2. Öyle düşünüyorum ki bu oyundaki kaplamalar Most Wanted kadar iyi değil...

quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

Demoyu bir saat önce kurdum.
    Oyun hoşuma gitti.Driftte tekerin otomatik ters tarafa dönmesi drifti kolaylaştırmış.Biraz kötü olmuş bu.
    O Canyon'daki duello biraz zorluyor, yolun kenarlarından uçabiliyorsunuz

1 tane ScreenShot ekleyeyim menüden;
    Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

quote:

Orjinalden alıntı: The Great

6600 GT'ler de durum daha parlak anladığım kadarıyla :) Most Wanted'dan daha mı az sistem ihtiyacı Carbon'un ?

Ekran kartı olarak;Most Wanted’ı full açan bir kart bunu da full açar.Most Wanted’a göre üstün bir ekran kartı istemiyor.X1600 pro ile 1024x768, AA açık, Full detay takılma falan olmadan rahatça oynuyorum.
    Ram olarak ise:Most Wanted’da bazen ufak tefek takılmalar oluyordu bende (Ram 512 maalesef) ama bunda hiçbir takılma olmadı.

Kısacası sistem gereksinimi Most Wanted’dan çok değil, Most Wanted'ı rahatça oynayabilen herkes bunu da rahatlıkla oynar.

Bir de oyun için ScreenShot’ı ekleyeyim:

• quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

peki oyunda arabalar zarar görüyor mu arkadaşlar
    Her zamanki gibi oyunda hasar yok.
  • umarım bu demonun zaafıdır çünkü oyun cidden çok kasıyor ayrıca dikkat ettiyseniz options ayarları oldukça sınırlı controlsu oyunun içinden değiştirdim
    direksiyon ile oynanmıyor yine hassasiyet sıfır anca joypadle + titreşim yoktu umarım bu da demo olduğu içindir

yinede sslere baktığımda sürmek istediğim araçların hatrına oyunu oynayacağım zaten başka bir alternatifde yok
    test drive yılan hikayesi en azından nfs hiç bir zaman yılan hikayesi olmuyor ne zaman çıkacaksa o zaman çıkıyor
  • 1024*768 2x aa world detail high (maximum deil) o blur bilmem ne kapalı diğer herşey en sonda 40fps ye fln cıktı
    7800gt lede full oynıyamıcaksak adam akıllı 6 ay da bir ekran kartımı değiştrcz

arada oyun hakkında görüşlerimi yazıyım hemen drift iğrenç olmuş otomatik pilot oynuyor resmen underground2 deki driftin eline su dökemez
    grafikler most wanted dan ileri gitmemiş ama ona rağmen daha çok kasıyor oyun modifiye olayı daha güzel olmuş menülerin şeklini şemalini sevmedim bu kdr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2fast4u -- 28 Ekim 2006; 12:42:06 >
  • indiriyorum akşama biter inşallah
    şimdilik full speed 28flashget
  • bence drift arabası camaro 160bin yaptım onunla arabada turbo charger var sesi müthiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2fast4u

valla bu işten bişey anlamadım yüksek ayarlarda imzamdaki sistem kasıoyor!! ortalama 30 üzerine çıkmıo

+1 en yukses ayarlarda oynamak için baya iyi bi sistem lazım benimkide ara sıra 25lere duşuyo world detail maximum yapınca... muhtemelen demodan kaynaklanıyo bu sorun...
  • yaw iki tane farklı yerden indirdimi ikiside bozuk cıktı rar ı acmıo bu ne şans ya..oynayanlar hangi linkler garanti??
  • Evet bütün araba yarışı severlere hayırlı olsun diyelim arkadaşlar:) Ben henüz indirmedim demoyu açıkcası indirmeye pek niyetim yok kotayı zaten aştım birde 650mb lık demo indirmem mümkün değil. Ama arkadaşımın bilgisayarından indirebilirim merkımdan:) Topiği baştan sona okudum kimi arkadaş beğenmiş kimisi beğenmemiş bence beğenmeyenler beklentileri çok çok yüksek tuttuğu için beğenmemiş olabilir. Ne de olsa oyun çıkmadan kaç ay evvel ağızınızın suyu akıyordu şimdi de hayalinizdeki gibi bir şey göremiyince hemen 'kötü' demişsiniz. Bence bu kadar aceleci olmayın. Demo da herşey oturmuş değildir hiçbir zaman o nedenle kasılmalar ve grafik hataları olabilir bu normaldir. Tam sürüm çıktığı zaman fikrinizi net olarak söyleyim ama bir demo için bu kadar net konuşmayın bence. Neyse tekrar bekleyen arkadaşlar için hayrılı olsun diyelim.
  • @LBJ_23 dostum bilmediğiniz linklerden indirmeyin demoyu bilindik sitelere göz atın. Sana güvenilir bir site vereyim hemen.

http://www.gamespot.com/pc/driving/needforspeedcarbon/downloads.html?mode=demos

Ben indirmedim ama indirirsem zaten buradan indiricem. Gamespot zaten güvenilir site most wandet ın demosunu da buradan indirmiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

@LBJ_23 dostum bilmediğiniz linklerden indirmeyin demoyu bilindik sitelere göz atın. Sana güvenilir bir site vereyim hemen.

http://www.gamespot.com/pc/driving/needforspeedcarbon/downloads.html?mode=demos

Ben indirmedim ama indirirsem zaten buradan indiricem. Gamespot zaten güvenilir site most wandet ın demosunu da buradan indirmiştim.

eyw hocam baslıom burdan indirmeye..

• Kolay gelsin kardeş. Yüklemeyi bitirip oynadıktan sonra yorumlarını yazarsın artık. Ben ise anca pazar akşamına falan oynarım heralde:(
  • Yavv ben nedense beğenemedim oyunu. Arabalar aşırı parlak. Görüntü alışık olduğum gibi değil. Bide oynanabilirlik rezalet. Araba nerdeyse dönmüyor. Direkt yapışıyor her yere Sonra o dönmeyen araba yarış drift oluncada yerinde durmuyor. Sağ sol güm Belki full versiyon daha ii olur
  • oyuna alışmak lazım arkadaşlar sonradan güzel gelecektir bence 1-2 defa oynamakla sağlıklı yorum yapılmıyor
  • Biraz gözünüz gönlünüz açılsın.

1024*768 2xAA Motion Blur kapalı diğerleri full.

300e dayıyacam yakında az kaldı

• Bende pek beğenmedim oyunu
  • sonunda çıktı he demo....
    kaç gün kaldı full'ün çıkmasına bu arada kaç cd olur bu oyun....
    bide ben benim sistemde oynayabilirmiyim....(3.0ghz 478pin,1gb ddr400ram,onboard ekran kartı)
    most wanted'dı en düşük ayarlarda kasmadan oynuyorum carbon'uda oynayabilirmiyim....
  • şu camaro süper arac ama he
  • @TuRk_OyUnCu kardeş işlemci ve ramin gayet iyi Ama onboard ekran kartı ile çok iyi bir performans beklememek lazım. Most wandet ı düşük ayarlarda kasılmadan oynadım demişsin o zaman aşağı yukarı aynı performansı carbon da da alacaksın demek oluyor. Ama en azından 6600gt veya üzeri bir ekran kartı alki oyunun zevki daha da artsın

@bedel dostum camaro da diğer tüm amerikanlar da süperrr Özellikle Viper ile oynamak için sabırsızlanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 28 Ekim 2006; 14:44:02 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.