Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1,5 sene almış olduğum bilgisayarım şimdi nerdeyse bişeye yaramayacak o zamanlar rastgele gidip alırdım oyunları kaldırmasından şüphem yoktu nerde o günler şimdi de asla sormadan ne alabiliyorum ne indirebiliyorum evet beyler ağlayacam

peki şu sistem;

ATI RADEON 9250 (256mb) ekran kartı
    512 ram
    3,0 işlemci

bu sistemle yüksek değerde veya alçak değerde oynayabilir miyim ?
  • En düşük detaylarda tabiki açar. Ama o kadar.. Yani eğer akıcı oynamak istiyorsan o kadar. Yok kassın sorun yok dersen orta detayda da açar..
  • hadi bakalım iniyor
  • Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeCroMaN -- 7 Kasım 2006; 17:28:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eryılmaz

FX 5500 DE BLUR AÇIK OLURMU BİRDE ONU SÖYLEYİN AÇIK OLAN VARSA SÖYLESİN LÜTFEN ****
    O kartla motion blur'u açamazsın, çünkü kartın shader model 3.0 desteği yok!
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga248

Bu lanet Darius'u kanyonda geçebilen varmı yav adam üst köşede kişnedikce beni deli ediyor
    mercedes mclaren var her türlü modifiye yaptım ama herifin yanına bile yaklaşamıyorum.

kardes bende mazda var (elediğimiz japonun arabası) onunla finish e çok yaklaşıyorum azıcık daha fazla puan alabilsem :) geçecemde alamıyorum. beni de sinirlendirmeye başladı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

FX 5500 DE BLUR AÇIK OLURMU BİRDE ONU SÖYLEYİN AÇIK OLAN VARSA SÖYLESİN LÜTFEN ****

ama m w de açıyodu
  • oyunu nihayet yükleyebildim.oyuna girerkende büyük bir endişem wardı nvidia gforce 6600un performansının düşük olduğunu söylediğiniz için.ama o da ne highda 1024 çözünürlükte blur açıkken bana mısın demedi ya kart?son hıza ulaşıorm drift yapıyorum milim kasma yok.yapılan yorumlarla büyük bir tezat oluşturuyor bu olay.nvidialar çok aşşağılandı bence.Gt olmamasına rahmen düz 6600 süper kalite werio(maximum detailde kasmalar war tabi)
  • ya cvp yazın sana ona göre yüklicem blur açık olur mu çook duyarlısınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeCroMaN

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

Ben daha hiz yapamiyorum Career 75 % 100% olsun sia o zaman gurun HIZI ( 500km/h) yapmasam nemertim bekleyin

• quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Oyun çıktı ''Lan'' yok ''Save'' işlemiyo off EA naptın

uğraş bakalım biraz bence güzel olmuş . helalolsun EA
  • quote:

ya cvp yazın sana ona göre yüklicem blur açık olur mu çook duyarlısınız

açamazsın ama çok da önemli değil benimki açıyor ama ben kapalı tutuyorum zira açıkken yolu göremiyorsun doğru dürüst.sırf blur için oyunu indirmemezlik etme.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

ama m w de açıyodu
    ATİ X850 XT'si olanlar bile motion blur'u açamıyor, o kartla ancak rüyanda açarsın.

• quote:

işte benim ekran kartım fx 5500 256 mb 128 bit sparkle blur açılırmı lütfen cvp yazın elimde ğrılar başladı
  • bunun tr yaması yokmu bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1000RR -- 7 Kasım 2006; 18:10:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga248

quote:

açamazsın ama çok da önemli değil benimki açıyor ama ben kapalı tutuyorum zira açıkken yolu göremiyorsun doğru dürüst.sırf blur için oyunu indirmemezlik etme.

ÇOK SAOL TEŞEKKÜR TOLGA248 KARDEŞ ÇOK NET AMA BLUR YOK SADECE
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Oyun çıktı ''Lan'' yok ''Save'' işlemiyo off EA naptın

uğraş bakalım biraz bence güzel olmuş . helalolsun EA

Ben oyuna kötü dedim mi kardeş?

Neyle uğraşıyoruz hem
  • ARkadaslar Lutfen Yardım Oyunu Indırıyordum Turk download dan Gecenın 7 Sınde sabaha karsı cekıyodum son 5 part kaldı oyun 43 part ıdı Ben kotalı adsl kullanıcısıyım rapıd Partları Sılmıs
    39 40 41 42 43 Bu partları Sılmıs rapıd elınde olan upload edebılırmı Pls Ozel Pm atsın Nerdeyse 40 part cektım elımde kaldı

• Bana yardm ednn diğer konuya da yazdm cvp yok hala ya benm dvd bi acayp direk dvd den oynuyorsn oyunu kurma olayı yok ben bunu hardiske attm oradan açıyorum ama drift ler açılmıyor drifte girince oyundan atıyor ben bu oyunu drift için aldm ama ufff bu sorunun çözümü var mı?
  • sanki underground serisini yeniden oynar gibiyim. değişen pek bi şey yok.
    ea bu sene 06 oyunlarını makyajlayıp sunuyor.
    örnekler:

fifa07
    fm07
    bf2142
    nba07

bu dört oyunun 06 larını oynadım. 07 lerinide oynadım. altyapı aynı. alla-pulla-yolla tekniği kullanılmış.

nfs yapımcıları bambaşka bir oyun yapmaları lazım artık. bu sene hiç şaşırmadım oynarken.

işbu yorumlar bana aittir, beni bağlar, aksini düşünenlere saygım sonsuzdur.

keyifli oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.