Yüzbaşı
20 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 1)
Gönderileri
merhaba

bursa, nilüfer beşevlerdeyim

1 haftadır adsl sorunlu

büyük aralıklarla bağlantı gidiyor, ışık yanıyor (hat var ve hazır) ama internet yok

gözlemlediğim upload sıfırlanıyor. çünkü emule upload 0 ama download 45-50k ile devam ediyor. tabiki server bağlantısı gidince oda kapanıyor.

- buralarda oturup da aynı sorunu olan var mı?

çünkü yaptığım testler ile sadece modemim arızalı olabilir. fakat emin değilim, yenisi alıp sonradan tt den kaynaklandığı için pişman olmak istemiyorum.

444 0 375 i bir haftadır arıyorum ama müzik den başka bi şey dinlemedim.

bir arkadaş çıkıp ben de sorun var derse modem almam, ama ses çıkmazsa bir model alıp denerim.

son olarak biri bizi bu telekomdan kurtarsın

(arada böyle internet düzeliyor, gitti gidecek tam anlatamamış olabilirim)
çözüldü
Bu filmin reklamları neredeyse tüm internet sitelerinde yayınlanıyor.

Çoğu da can sıkıcı şekilde, sinir bozucu.

Yapımcılar filmin maliyeti kadar internet reklamlarına para harcıyorlar.

İzlemedim. o yüzden film eleştirisi yapmayacağım

Sadece benim gibi düşünenlerle paylaşmak istedim. Bu kadar reklam bozar.

Ekranımın yarısını kaplayıp beni gıcık-deli eden filme inadına gitmem.

Divx olup e-eşeğe düşerse indiririm . Bsplayer ile next next yapar daha sonra shift+delete ile gecemi sonlandırırım. Örnek "The Da Vinci Code"

Filmi en iyi anlatan dört şey var bence

1-) afiş
2-) fragman
3-) divxplanet
4-) imdb puanı

reklam bir filmi izlemem için neden teşkil etmiyor. Aksine bu tip reklam politikaları filme olan güvenimi sarsıyor. aynı tarzda reklam çılgını olan "Signs-İşaretler" filmi örneğin. Çok meraklanmıştım reklamlarından (tv-internet). ama film kötüydü.
Sanki birileri kötü film yapıp reklamını iyi yapalım bari masrafı çıkar intibası doğdu bende!

So söz olarak umarım filmi izledikten sonra; tüm yazdıklarımı geri alacak bir seyir zevki tadmak dileğiyle.

Saygılar
Hdd lerde yazılım ile sessizlik 19 Temmuz 2004

1)http://www.hitachigst.com/downloads/ftool_v197.exe
Feature Tool (v1.97)
Yukarıdaki dosyayı indirin. Bu bir çaılış disketli yazılımıdır. Boş ve formatlı disketi yerleştirin. Adımları takip edin.

2) Önemli bilgilerinizin yedeğini alın

3) Bios dan ilk açılışı disket (fdd, floopy) sürücüye verin. yaptığınız disketi yerleştirip pc yi açın.

4) Feature Tool yazılımı devreye girecektir.

A- İlk gelen ekran lisans sözleşmesi "I Agree" deyip bekliyoruz.
B- Disklerimiz taranıp bulunacak, cd-rom larda dahil. Sata-Pata tüm diskleri tanır program
C- Drive List de bulduklarını gösterecek. Örneğin Samsung 80Gb
Ç- F10 tuşu ile menü ye geçelim. "Features" seçeneğinden "Change Acoustic Level"
D- En Altta 3 üncü sırada "Enable(User Defined Value)" seçeneğini seçip "Test" seçeneğine geliyoruz. Hard Diskimiz en yüksek hızla program tarafından döndürülüyor. Burada soldan 128 ile başlayıp sağa doğru 256 ile biten bir gösterge mevcut. Göstergenin en sağ tarafı sesli-performanslı mod, en sol taraf ise sessiz-performansız mod diye açıklanabilir. Klavyede ok tuşlarını kullanıp sola doğru ilerledikçe ses azaltma işlemi başlayacaktır. Yeterli gördüğünüz noktada bırakın yada en sola 128 e doğru çekin
E- Ok tuşuna bastığınızda değişiklik onaylanacaktır.
F- Programdan çıkın Alt-X

Notlar
* Doğabilecek sorunlardan ne programı nede beni sorumlu tutamazsınız
* Program Dos-Altı olduğundan ss koymadım
* Programın yaptığı iş performansı düşürerek sessizliği sağlamak. Seçim sizin. Ben sessizliği tercih ettim. Zaten hdd ler pc nin en performansız parçaları. Bari sessiz olsunlar
* Bazı hdd ler AAM yi desteklemez. Seagate in bazı modelleri örneğin

* Denenen diskler:

Maxtor 80gb ide> 1 derece sola 255 değerinde dahi aldığınızda tamamen sessiz bir disk sahibi olabiliyorsunuz.
Samsung Ide-Sata> En sola yani 128 değerine geldiğinde hissedilebilir sessizlik sağlanabiliyor.
Seagate> Bazı modeller desteklemiyor. Destekleyenlerde de çok fazla sessizlik sağlanamıyor.
Hitachi> Zaten programın ana diski. 128 değerinde rahatsız etmeyen bir sessizlik mevcut.

Sizlerde yapabilir, sonuçları burada paylaşabilirsiniz.
Saygılarımla
leadtek 6800le
128 mb 256bit ddr
300/700 8pp 4vp

kartım geldi. ilkin default swat4 oynadım ve 3d03>5374

daha sonra

8pp@16
4vp@6

amd3000+s393(1800mhz)
1gb twinmos dual
asrock ali anakart

3d03>9129

ilk gözlemlerim böyle. özellikle 16pp ve 6vp sorunsuz çalışıyo şu ana kadar. 3d05 gerek. ayrıca saat hızlarına dokunmadım. stabiliteyi sağlamak istiyorum. görüş ve önerilerinizi yazmanızı bekliyorum.
http://www.eagames.com/official/godfather/godfather/us/home.jsp

oyun çıktımı? çıkacak mı?

emule de var bi iso ama???
Collateral filminde

gece kulübünde çalan şarkının adı neydi. kimin eseri. bilen varmı. (filmin sonuna doğru disko da)

http://www.imdb.com/title/tt0369339/soundtrack

bınlardan hangisi
bir divx var.

orjinal olarak ingilizce olmalıydı. ama ispanyolca yada italyanca dublajlı.

the insider

şimdi bu filme tıpkı altyazı gibi

dublaj eklemek mümkünmü.?
silinebilir
Hakkında
Meslek: Bilgisayar
İlgi Alanları: Sinema
Forum İmzası:
most people are so ungrateful to be alive
Forum İkinci El İmzası:
alışveriş referans
{PeGaSuS}, andofthehorizons, aserdengecti, attillam, bahadir_bado, cici, coolmaniac, dejavu098, djsellim, domineex, Elvis, Emrah_Tr, enigma_, EVLAT, goke, kotukedi, kurban50, mk41, moordillo, manowar2401, motodoctor, oguzhane, omerkara, ozgboy, pamirr, rabesantrata, reLo, seso81, shaddack, sol7dier, swcat, tiske, Tsunami41, X, z.x.c, zafer666
so say we all
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.092
İkinci El Bölümü Mesajları: 470
Konularının görüntülenme sayısı: 70.576 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.