Şimdi Ara

NEDİR FORUMDAKİ PEUGEOT DÜŞMANLIĞI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
0
Favori
9.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speed_ylc

quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

bana biri pejonun neden az sattığını söylesin?

6.5 milyon peugeot 206nın satılması şuan 7 milyonu aşmış durumda ve hala satılması 4 milyon peugeot 307 nin satılması 106 nında milyonları aşan üretiminin olduğunu ve efsanesinden sonra üretimim durup istek sonucu tekrar fabrikanın üretmesi.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/printnews.aspx?DocID=3740653

imzamdaki gibi peugeot ve opel kullanıcısıyım ama opelin hangi modeli bunlar kadar satış rakamına ulaştı. hangi modeli efsane bende sana bunu soruyom

yapma hocam 2011den bahsetsen geçmiştekı 206nın satışlarından zaten bahsettım ben eskı yorumlarımda ne kadar başarılı oldugunu soyledık keske okusaydın.

• quote:

quote:

quote:

6.5 milyon peugeot 206nın satılması şuan 7 milyonu aşmış durumda ve hala satılması 4 milyon peugeot 307 nin satılması 106 nında milyonları aşan üretiminin olduğunu ve efsanesinden sonra üretimim durup istek sonucu tekrar fabrikanın üretmesi.

imzamdaki gibi peugeot ve opel kullanıcısıyım ama opelin hangi modeli bunlar kadar satış rakamına ulaştı. hangi modeli efsane bende sana bunu soruyom

yapma hocam 2011den bahsetsen geçmiştekı 206nın satışlarından zaten bahsettım ben eskı yorumlarımda ne kadar başarılı oldugunu soyledık keske okusaydın.

sıfır fiyatlarına baktığımız zaman peugeot ile woswagen arasında fark hemen hemen aynı madem adam fransız alcam dio renault alıyım parçası bol bilindik marka şuan 308 in en baz modeli 41 binlira golf ise 38 bin lira en baz modeli. bu durumda bende alcak olsam golf alırım yani biri fransız biri alman.. Almanın her zaman yeri ayrıdır bizim ülkede böyle olunca talep değişiyo. satışının az olması kötü bir marka olduğu anlamına gelmez evet önceki mesajları okumadan yazdım

• quote:

quote:

quote:

quote:

sıfır fiyatlarına baktığımız zaman peugeot ile woswagen arasında fark hemen hemen aynı madem adam fransız alcam dio renault alıyım parçası bol bilindik marka şuan 308 in en baz modeli 41 binlira golf ise 38 bin lira en baz modeli. bu durumda bende alcak olsam golf alırım yani biri fransız biri alman.. Almanın her zaman yeri ayrıdır bizim ülkede böyle olunca talep değişiyo. satışının az olması kötü bir marka olduğu anlamına gelmez evet önceki mesajları okumadan yazdım

kimse kotu diyemez zaten pejo efsanedır.iyide arabadır.bızım burda soyledıgımız bir vw bir ford bir opel .... falan değil.bunu demek istiyorum.
    şuan satışlar olsun modeller olsun kötü gidiyor pejo.508 gibi c ve b segmentindede yeniliğe ihtiyarcı var.bunu demek istiyoruz ama bazı ergenler avukat gibi pejoyu savunuyolar.Allah akıl fikir versin ne diyeyım.

• Bilgi almak isteyenler için :

PSA grubu 2010; satışlar rekor düzeyde; dünya genelinde satışlarda %13 artış:http://www.psa-peugeot-citroen.com/en/psa_espace/press_releases_details_d1.php?id=1199

PSA grubu, 2011 ilk yarısı sonuçları, ciroda %9 artış :http://www.psa-peugeot-citroen.com/en/psa_espace/press_releases_details_d1.php?id=1326

• .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 10 Ekim 2011; 15:20:25 >
  • Niye editledin
  • pejo iyiye gidiy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Niye editledin

siliniyor,konu bütünlüğü kaybolunca embesil bir hal alıyor, silmesinler , makarayı bozmasınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

Niye editledin

siliniyor,konu bütünlüğü kaybolunca embesil bir hal alıyor, silmesinler , makarayı bozmasınlar...

makarnayı severim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo
    quote:

Niye editledin

Bu adam da ban yer, sebebini yine senden bilirler. Benden söylemesi.

• Aman kimse banlanmasın, makarnaya devammmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

kaçın beyler pejoyu hala övüyorlar
    insignia 3 yıl once cıktı
    508 yeni cıktı.insignianın yanında şahin,doğan gibi.
    Allahtan korkun.

Hocam böyle bir genelleme yapman çok yanlış bence. Sen Insignianın iç tasarımını beğeniyor olabilirsin ama bana göre 508in iç tasarımı daha güzel. Tasarım göreceli bir kavramdır genelleme yapamazsın.

Sen 508e "insignianın yanında şahin,doğan gibi" demişsin ama Insignianın direksiyonu bana kulaklarını açmış pokemon gibi geliyor.

Pikachu

ZuHaha Pokemon güzel örnekti insignianın kaliteli olduğuna bilmesem inanıcam o araç renault latitude'ye bile rakip olamaz kaliteden yoksun plastik yığını araç kaçıncı devirden kalmış kırmızı ısıklar iç tasarıma iyi diyeni ezerler 508 görmemişsin yada görmek istemediğin için yazmısın ama sen yine bu markaları incele arkadaşım diğerlerini kötülecem diye ugraşma

• evet plastik yığını b.ktan bi araç elinde patladı opelin.hıhı evet.
  • quote:

evet plastik yığını b.ktan bi araç elinde patladı opelin.hıhı evet.

Pejo aldığıma pişmanım diyorum araç 60,000 de kı.ı başı ayrı oynuyor direksiyonda boşluk viteste boş sallanmalar fln. Adamlar kötü yönleri görmezlikten gelip hala iyi yönlerini savunmaya çalışıyorlar.

Bunlar takmış kafayı birkere sen ne dersen de pejo iyi markadır. Anlamak istemeyip anlatmaya çalıştıkları şeyler var.

Diyorumki pejom böyle sorunlu yazıyorum adamların dediği pejo efsanedir araştır çok satar, motoru iyidir, sağlamdır. Benim sorduğum soruyla verdikleri cevabın alakası yok.

Senin için üzgünüm pejon arızalıymış şanssızmışın ama pejo iyi marka dedikten sonra zaten tartışmayı bırakmak gerekir, boşver.

Pejoyla şunu yaşadım bile desen cevapları hep aynı, anlamları aynı cümleleri farklı. Kendilerini tekrarlamaktan başka birşey yaptıkları yok. Yenilikleri boşversinler onlar tekrarlayıp dursunlar kendi bildiklerini. Dünyadaki en geri kalmış toplumlar kendilerini tekrarlamış toplumlardır. Yeniliklere düşüncelere gözlerini kapatıp aklındakilerini tekrar tekrar söylemeye devam etsinler.

Bir 112 ambulans doktoru en çok ölümle sonuçlanan kazalar pejo araçlarıyla yapılmış kazalar dedi.

Bizde biliyoruz pejo efsanedir ama efsaneymiş, şuan eski konumunda değil. Aracım arızalı olduğu halde pejoyu yerden yere vurmuyorumda burda pejosu olmayan adamların bile pejoyu övmesini saçma buluyorum. Alın o zaman sonra konuşalım.

• işim gereği max 2 yaşında olan çeşitli araçlara biniyorum. bu araçlar kiralık ama sahibi ile birlikte çalışmakta. yani araçları sahipleri kullanıyor, şirket elemanları vs değil.

neyse sadede gelelim, bir adet partner, otomatik 207 ve bir adet de 407 araç var.

207 olan 30bin kmde, yokuş yukarı el freni çekmeden kalkış "yapamıyor" , pencere etrafındaki fitiller güneşten büklüm büklüm olmuş durumda, çukurlarda vs. torpido gözü zangır zangır sallanıyor ve kapılar çok sert kapanıyor yani zarar vermeden kapatayım düşüncesiyle hafif kapadığm zaman açık kaldığı oluyor.

407 olan 120 bin km de, 60bin de bir triger değişmesi gerekiyor denmiş servisten, aracın 3.trigeri yeni değişti...kazası olmamasına rağmen aracın kapılarını açmak için ciddi güç harcıyorsunuz, kapı yayları artık kendini bırakmış durumda. Aracın içindeki yol bilgisayarı LCD vs, ekran arızası yapmış ve gece hariç okunmuyor, camları açıp kaparken çatır çutur sesler geliyor, ön konsoldaki yaylı açılır-kapanır gözler ( küllüğün olduğu ) ve el freninin oradaki, yayları bozulmuş durumda, ya tam kapanmıyor ya da kendiliğinden açılıyor. ayrıca aracın kliması da gazı yeni doldurulmasına rağmen çalışmıyor...

yolda sıkılmamak adına şöförleri ile konusuyorum, 407 si olan adam satmaya karar vermiş. 207 si olan aracını seviyor ancak sağından solundan gelen sesleride " o kadar da duymicaksın abi" diyor :)

partner e gelince, 30binde, yan sürgülü kapısı yokuş yukarı çıkarken açılmış gibi esniyor ve aracın iç lambaları yanıyor, onun haricinde bozulcak bişiyler yok içinde, en boş olanından alınmış :)

ben 3 adet peugeot ile yaşadığım kısa deneyimleri yazdım buraya ve bunları bizzat gördüğüm için peugeot almayı hiç düşünmüyorum.

not : babamda clio var, ondan bir sıkıntımız yok ...

• quote:

quote:

‘Fransızlar Peugeot satarlar, Citroen’e binerler.’ herşeyi özetliyor sanırım.

yerden yazıyorum adamların kendi atasözlerine bak ya

sizin kafanız iyi mi peugeot ve citroen aynı grubun markaları ikiside psa nın markası. ikisininde motor ve vites kutuları aynı parçalar aynı nasıl olurda citroen e iyi peugeot ya kötü diyebiliyorsunuz anlamıyorum

• http://forum.donanimhaber.com/m_45438263/mpage_1/key_/tm.htm bmw de bile peugeot motoru kullanılacak. lütfen bazı arkadaşlar kullanmadan anlamadan bilmeden yorum yapmasın
  • söylenebilecek en doğru şey;

kullanırken vazgeçemediğiniz düşman, satınca unutamadığınız dost olursunuz..

peugeotda öyle bir albeni var işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I_tech -- 10 Ekim 2011; 22:29:41 >
  • yine olayı satış rakamlarına çekmişsiniz ya bravo çok satılınca kalite artıyormu yani..

yada az satılınca düşüyormu

ferrari ve clio sembol diyorum gerisini siz toparlayın bakalım.

forumun yeni bilgeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

quote:

evet plastik yığını b.ktan bi araç elinde patladı opelin.hıhı evet.

Pejo aldığıma pişmanım diyorum araç 60,000 de kı.ı başı ayrı oynuyor direksiyonda boşluk viteste boş sallanmalar fln. Adamlar kötü yönleri görmezlikten gelip hala iyi yönlerini savunmaya çalışıyorlar.

Bunlar takmış kafayı birkere sen ne dersen de pejo iyi markadır. Anlamak istemeyip anlatmaya çalıştıkları şeyler var.

Diyorumki pejom böyle sorunlu yazıyorum adamların dediği pejo efsanedir araştır çok satar, motoru iyidir, sağlamdır. Benim sorduğum soruyla verdikleri cevabın alakası yok.

Senin için üzgünüm pejon arızalıymış şanssızmışın ama pejo iyi marka dedikten sonra zaten tartışmayı bırakmak gerekir, boşver.

Pejoyla şunu yaşadım bile desen cevapları hep aynı, anlamları aynı cümleleri farklı. Kendilerini tekrarlamaktan başka birşey yaptıkları yok. Yenilikleri boşversinler onlar tekrarlayıp dursunlar kendi bildiklerini. Dünyadaki en geri kalmış toplumlar kendilerini tekrarlamış toplumlardır. Yeniliklere düşüncelere gözlerini kapatıp aklındakilerini tekrar tekrar söylemeye devam etsinler.

Bir 112 ambulans doktoru en çok ölümle sonuçlanan kazalar pejo araçlarıyla yapılmış kazalar dedi.

Bizde biliyoruz pejo efsanedir ama efsaneymiş, şuan eski konumunda değil. Aracım arızalı olduğu halde pejoyu yerden yere vurmuyorumda burda pejosu olmayan adamların bile pejoyu övmesini saçma buluyorum. Alın o zaman sonra konuşalım.

boşver hocam insan anlamayınca ne dersen de anlamaz bizim arac plastik yığını elimde patladı valla :)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.