Şimdi Ara

nedir bu şampiyonluk kutlaması bilet fiyatları?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kombinemiz yok. öğrenciyiz uçuk fiyatlı maç biletlerini alamadık maça gidemedik bari kutlamaya gidelim stada dedik bilet fiyatları yine uçuk! 2012 şampiyonluğunda 20 liraya almıştım giriş biletini turnikelerde kimse yoktu bedavaya gidiyordu. minimum 99 lira verilip kategori 7den izlenir mi sizce?

• Sonra halkin takimi besiktas deyince kiziyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek gideceksen ve passoligin varsa kuzey alt devredebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Sonra halkin takimi besiktas deyince kiziyorsunuz

3.lük kutlamasının biletleri ucuz oluyor tabi, bir şampiyon olsalar da biz de görsek ne kadar yapacaklar şampiyonluk biletlerinin fiyatlarını.
  • Konusu açılmışken buraya yazayım ben de 2 bilet arıyorum. Pasoligim yok. Satan arkadaş varsa iletişime geçsin lütfen.
  • 3 bilet arıyorum.
  • 30 lira yollayana devrederim. Ciddi olan numarasıyla beraber yazsın çok sık bakmıyorum hesaba.
  • Beyler bedava olunca 50bin kişilk stadyum 70bin oluyor üst üste ne izlediğini görmüyorsun, yan kesicisi, pisliği, tepeden gelen giriyor. Bu tarz bir ortamdansa böylesi çok daha iyi. Gitmeyen kombine sahipleri olacaktır Twitterdan araştırın bedava devrediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Sonra halkin takimi besiktas deyince kiziyorsunuz

3.lük kutlamasının biletleri ucuz oluyor tabi, bir şampiyon olsalar da biz de görsek ne kadar yapacaklar şampiyonluk biletlerinin fiyatlarını.

BJK li birisi konuya atlasada azcık üzerine oynasak diyodum, daha ilk mesajdan adam harakiri yapmış bile
  • 2 adet güney üst tribün kale arkası mevcut. En düşük fiyattan satıyorum. 60 tl ikisi. Passolig olması şarttır. Ödeme sonrası tc numaralarınıza aktarılacaktır. Referanslarıma bakabilirsiniz.

• 1 adet güney üst vardır. Passolig'den passolig'e devredilecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.