Şimdi Ara

Neden yaşadıklarımı hak ettiğimi biliyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Perturbator

Ulan ya osho denilen piyon uluslararası bir spritüel teröristtir. Fetönün farklı bir versiyonudur kaynakları amerikadır.
    Zaten Schopenhauer e ergen zırıltısı diyen adamla muhattap olmamak lazım.
    Gecen gun sana durumu açıklamıştım yine ayni seyi sormuştun cevabı 1 kere de almadiysan tekrara gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenghover

Osho okuyup da ruhunu dinlendirmek

Okuduklarından anladığım kadarıyla narsisistik kişilik bozukluğu var sende. Tabi ki uzman falan değilim çok yanlış bir yorum da olabilir. Psikolojik yardım almak ve yardım aldığın kişiye tamamen açık olmak belki de sorununu çözecek.
    Senin ruh dinlendirme yontemin nedir hocam

Az sonra disari çıkıp ufak bir göl ve selaleye bakmayi düşünüyorum bu güzel bir sey senin bir yontemin varsa denemeyi cok isterim

Narsist oldugum dogrudur insanlari genelde kendimden asagi görürüm bunu asmaya çalışıyorum

Psikolojik destek alacak hem param yok hem de konusmaktan nefret ederim karsimdaki beni cok zorlarsa ancak o zaman sıkıntılarimin ufak bir kismini açarım beni cozebilecek psikolog olduguna inanmiyorum daha önce pdrcilerle gorusmuslugum olmustu o zamanlar cok daha saglikliydi zihnim ama onlar becerememisti aradan yillar gecti suan cok daha kaotik bir kafam var son 10 ayda ciddi ilerleme kaydettim ama hala psikologlarin yardimi dokunacagina inanmiyorum

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Narsisti sana demedim hocam kayraya dedim.

Senin yapman gereken kendini tahlil etmeyi bırakmak. Kendine yabancılaşıyorsun bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenghover

Narsisti sana demedim hocam kayraya dedim.

Senin yapman gereken kendini tahlil etmeyi bırakmak. Kendine yabancılaşıyorsun bu şekilde
    Diger sorumu da cevaplasan hocam?

Kendimi tahlil etmek degil ben artik hicbir sey düşünmemeye ugrasiyorum acikcasi

Ki inanilmaz ama bugun baya kafam bos yillardir olmamisti bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Ulan ya osho denilen piyon uluslararası bir spritüel teröristtir. Fetönün farklı bir versiyonudur kaynakları amerikadır.
    Zaten Schopenhauer e ergen zırıltısı diyen adamla muhattap olmamak lazım.
    Bu arada zirilti derken isyan etmesini karamsarligini surekli aglayip sizlanan bir seyler isteyen bir cocuk gibi görüyorum anlaminda dedim

Mutluluk dinginlik ruhsal iyilesme icin bir tavsiyen varsa yine dinlemeye hazırım çözümün oshodan yada shopenourdan gelmesi fark etmez adini da duzgun yazamadim ama neyse

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.