Şimdi Ara

neden sadece ak partililer savaşsın diyorsunuz ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlayamadım neden . ben onlardan değilim çok şükür ama sadece onlar savaşırsa bu ülle kurtulurmu sanıyorsunuz . siz bi savas durumu olduğu zaman suriyeliler akpartililer yada erdoğan için savaşmayacaksınız. Atatürkün emaneti ve kendi ananız babanız için savaşacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çünkü bu düşünemeyen varlıklar yoktan var ettiğimiz ülkeyi tekrar yok etme sürecine soktular. Bu saatten sonra kendileri yapsınlar ne yapıyorlarsa. Ben en kısa zamanda Mustafa Kemal'in dilediği muasır medeniyetler seviyesindeki bir ülkede yaşamayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

Yok ya enayi miyim ben gebercem orda sonra bunlar Araplarla ümmetle kazandık diyecek gitsinler Suriyeliler ile.akpliler savaşsın Atatürkçüler en son savaşı cak önden siz kefeni giyin gidin

Ya allahın paralı uyesi başka işin gücün yokmu milleti aynı kefeye atıyosun , basta yazmışım demi onlardan değilim diye . kurtulus savaşında da atatürk sen gibi düsünseydi bu halde mi olurdun ? Bide en son savaşacakmış bebekler bile güler buna.

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    Ya 7/24 forumdasın ne çalışmasından bahsediyosun. odanda klima falan yok heralde en fazla budur senin agır şartın .

• Bugünlerin sorumlusu onlar olduğ için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Forumda geçirdiğin zamana yabancı dil kastırsaydın şimdiye gitmiştin Avrupa'ya ben sana söyleyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Forumda geçirdiğin zamana yabancı dil kastırsaydın şimdiye gitmiştin Avrupa'ya ben sana söyleyim

Dil ile olmuyor para lazım

• Haklısın onlar değil tanzanya halkı savaşmalı nede olsa başımıza bu belaları tanzanya halkı getirdi.

• Savaş falan olmayacak Neden mi?

-Bir kesmin haberi bile yok

-Peşmergeyi/teroristleri savunan çookk piyasada forumda olsun dışarda olsun

-Dış politikamız zaten kötü 2 3 ay once soylendi referandum olacağı IZLEDILER

-Türk devleti olarak zaten tanıdık bu kurulacak olan devleti asılan bayraklar ortada

-Amerika nin yaptigi yardimin haddi hesabi yokk

Şimdi soruyorum savaşmak isteyen kim ????

Hiçbir parti taraftari degilim bu ulkeyi dusunen bir siyasetci yok

Şimdiye kadar hiç oyda kullanmadim hiçbir şeyden sorumluda değilim

Yeni komşumuz hayirli olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRI CLICK 0.7 -- 25 Eylül 2017; 15:35:53 >
  • quote:

quote:

Ee para illaki lazım parayla gittin dilsiz napacan
    Kışdın mı sen ? Büyüyçende avyupaya mı kaççan.

Sen ilk önce sözünde dur. Bak burada en az 10 kişiye maaşımı alayım adresine geleceğim dedin. Bekliyoruz hala.

• Siz akp nin savasa girebilecegini dusunduren nedir kuzey irak in butun altyapisini biz yaptik pesmergeyi biz egittik ucuz elektirik verdik besledik buyuttuk

Kurdistani kuracaklari belliyken akp her turlu destegi sagladi yalandan efelenmeler artislikler birsey olmaz

Suriyenin kuzeyi de baglanir sonra sira bize gelir akp insallah gitmis olur basimizdan yoksa bolecekler bizi

• Ülkenin etinden sütünden yününden muhalifler yiyip içmedigine göre akapeliler gidip savassin.. Daha hakkaniyetli olur..

Mesela ben cepte kurus yok issiz gezicem adim listeden silincek bi allahin kulu yuzumuze bakmayacak. torpille akapeliler ise girecek sigorta maas onlara yatcak ben cepheye gitcem.. U işi geç. Bol bol kimler yiyip içtiyse hakkini versin..

Savaşta bir Allahin kulu kapima gelmesin düşmandan önce ben vururum.

• quote:

quote:

quote:

Dil işi kolay para lazım para küçük iş onlar para. lazım

• Savaş olmaz, kıçı kırık ırak için dahi 30 gün düşünüyoruz. Olası bir durumda ise 100 sene öncesi gibi toplu bir milli mücadele imkansız insanlar o denli ayrıştı ki bizi bu duruma getirenler çözsün yedikleri haltı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dil işi kolay para lazım para küçük iş onlar para. lazım

önce türkçe öğren bence bu nasıl bir cümle ?

• Bazı arkadaşlar karşıt görüşlü insanlara vatan hayini demiyormu? Vatan hainlerinin zaten ne işi varki savaşta? Vatan evlatları gider savaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herscher

Çünkü bu düşünemeyen varlıklar yoktan var ettiğimiz ülkeyi tekrar yok etme sürecine soktular. Bu saatten sonra kendileri yapsınlar ne yapıyorlarsa. Ben en kısa zamanda Mustafa Kemal'in dilediği muasır medeniyetler seviyesindeki bir ülkede yaşamayı planlıyorum.

Hahahaha güldürdün beni sabah sabah, teşekkürler..
  • Çünkü ben 16 Nisan'dan önce teröristim isheep'lere göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten yaşarken ölmüşüz, bide savaşa gidip ölmek istemiyorum

Cukkayı yiyenler zaten kefenle dolaşıyordu, onlar savaşta öldüğünde bari ülkeyi inşa etmek için geride biz kalalım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.