Şimdi Ara

Neden kimse yardım etmiyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu saatte erkenden yazıyorum..İnanın çok acil yardımınıza ihtiyacım var..2008 tam otomatik lpg li ford focus hb alacağım..hiç bir vuruğu çarığı yok..ilk arabam olacak artı v eeksilerini paylaşır mısınız..teşekkürler

Model :1.6 Collection
    Yıl : 2008
    Km : 54000
    Renk : Gümüş Gri
    Motor Hacmi : 1401 - 1600 cm3
    Motor Gücü: 76 - 100 hp
    yakıt: Benzin-lpg
    Vites:Otomatik
    Kasa Tipi:Hatchback 5 kapı
    Çekiş:Önden Çekiş
    TEMSİLİ RESİM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 8 Nisan 2012; 14:09:26 >

• kaç para istiyolar?

Edit: ayrıca focus çok iyi arabadır bana göre - si yok gözünüz kapalı alacağınız bir arabadır ama ben bu tarz arabalarda lpg'yi pek önermem ama kullananlar daha iyi yorumlar yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RochesLast -- 8 Nisan 2012; 13:01:49 >
  • şanzumanı sorunsuz,lpg'yle sorunu olmayan,yol tutuşu ve güvenliği en büyük artısı olan,yol-rüzgar sesi alması ve hantallığıyla eksisi olan bir araçdır.tiptronik değil,tam otomatik şanzumandır...
  • 25 000 TL İSTEDİ FAKAT LPG Yİ ÜSTÜME ALACAĞIM..FİYATI BİRAZ DAHA AŞAĞI ÇEKECEĞİM..İNŞALLAH PİŞMAN OLMAM YPRUMLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...LPG 1 AY ÖNCE TAKMIŞ DENEME FIRSATI OLMAMIŞ SAHİBİNİN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 8 Nisan 2012; 13:57:37 >
  • Cok guzel aractir. Tam otomatik sanzuman olduğu icin normal sanzumanlara göre daha hantaldir. Bu yüzden de yakıtta da biraz musriftir ama LPG ile bu cokta problem degil.
  • araç komple boyalı çıktı..ne dersiniz almalımıyım..kazası değişeni yok...
  • Niye boyanır ki....Çünkü fordlarda güneş yanığı da yoktur....
  • quote:

Orijinalden alıntı: last06

Niye boyanır ki....Çünkü fordlarda güneş yanığı da yoktur....

Focus II de güneş yanığı yok ama Focus I de güneş yanığı olan araçları gördüm =)
    Bence takla atmıştır. Hem güneş yanığı olsa adam gösterir al güneş yanığı arabam bu der üstelik araç beyaz renk güneş yanıpı ihtimali %0'dır.
    Başka seçeneklere bakın =)
  • benim araba 2001 focus bordo renk güneş yanığı falan yok. tavanda kapılarda arka çamurluklarda boya yok. tavanı hala parlıyor. güneş yanığı 2000 model sonrası araçlarda olmaz.boya teknolojisi değişmiş. güneş yanığından dolayı komple boyalı diyenlere inanmayın. eski tofaş ve renolarda olur. 98 astra ve focus gibi araçlarda bile olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 4 Mayıs 2012; 9:59:15 >
  • o araç pertten toplamadir kesin . olmasa bile kople boyali araç almayin .

şimdi pert araç neden alinmasin iyi toplanmişsa yok çitirsa yok leblebiyse vs diye birileri gelir yazar peşinen cevabimi vereyim

pert araç alipta memnun olanlar ciddi bir kaza aninda ve sonrasinde memnuniyetsizliklerini dile getiremeyebilir . .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.