Şimdi Ara

NEDEN KATKILI BENZİN(TARTISILMAZ)FARKIYLA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKDAŞLAR KATKILI BENZİN NORMAL BENZİN FİYATINDAN 3.4.5.10 KURUŞ KADAR PAHALI AMA ...ÖZELLİKLERİ:

ARACINIZIN MOTOR TANKININ DAHA TEMİZ OLMASI...
    DAHA PERFORMANS ...BU DA BENZİNİ AZ TUKETMENIZE NEDEN OLUCAKTIR...
    LPGDE AYNI...KATKILI KULLANALIM...GÖRCEZ GÜZELLİKLERİNİ KMDE 250 KRŞ YAKIYOSA 210LARA KADAR DUSURUYR

• Hocam milangaz, katkıya gerek duymaz.
  • tüm gaz markalarını 1 er full depo doldurup deneyen birisi olarak kesinlikle aygaz euro lpg+ diyorum.Performansı ve menzili rakipsiz bence...
  • BRC Ege Bölgesi Merkezinde çalışam LPG ustamın dediğini aynen aktarayım,

"Burak, katkılı gaz pahalı, etkisi var tüketime ama verdiğin farkdan fazlasını geri döndüremez. Sen güvendiğin yerden al, önemli olan bu. Katkılı ve katkısıza bakma..."

Saygılarımla...
  • Hocam Sen arabanda gaza bastığında hiç de olsa yokuş yukarı çekmediğinde az daha performans istemezmisin?
  • Ankara için konuşuyorum, katkılı falan hiçbir fark getirmiyor bende.

Aygaz, milangaz, shellgas, exengas, totalgaz ile deneme yaptım menzil olarak.

Milangaz, Aygaz ve Shellgas bir depo ile yani yaklaşık 30 litre ile 315 km gidiyor bende.

Exengas ve totolgaz 5-10 km daha az düşük çıktı kimbilir belki de kullanım koşulumdandır çünkü gazı aldığımda ortalam tüketimi de sıfırlıyorum biraz yüksekti exengas ile totalgazde özellikle.

Buna göre fiyatı en uygun olan ve bilindik sağlam yerden alınan gaz en iyisidir.

E burada milangaz da en ucuzu olduğuna göre ben onu tercih ediyorum artık denemeyi bıraktım. F/p olarak milangaz iyi gerçekten.

Bir de zaten 1.45 lik yerden alırsanız çok çok avantajlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harika1

Bir de zaten 1.45 lik yerden alırsanız çok çok avantajlı.

valla ekonomik koşullar ortada ben istanbulda aygazı 1.98 e alıyorum bulsam buradada öyle 1.45 olan yer markasına falan bakmam hemen gider alırım...
  • quote:

valla ekonomik koşullar ortada ben istanbulda aygazı 1.98 e alıyorum bulsam buradada öyle 1.45 olan yer markasına falan bakmam hemen gider alırım...

Aygaz ankara 1.83 heryerde aynı. O fiyat bana yüksek geliyor ama.:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: harika1

Aygaz ankara 1.83 heryerde aynı. O fiyat bana yüksek geliyor ama.:D

Ya 1.83 diyosun bizim burayla 0.15 krş fark var azmı?Ayrıca istanbulda ucuz lpg satan yer varmı arkadaşlar avrupa yakasında?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.