Şimdi Ara

Neden evleneyim ki? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
6
Favori
32.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ortadoğudaki çocuk aşkını anlamadım gitti görüyoruz çevrede vır vır ağlayan şımarık veletleri bi dk susmuyorlar yaf insanın ömründen ömür gider.

Yalnızlık zor evet ama evlenince bu bitiyomu sanıyosunuz emin olun bitmiyor ben hep şunu derim evlilik kadın için prestij erkek için artısı yok maaşlar belli çoğu insanın 1600 1700 bekara yetmez o maaş nasl bi cesarettir evlenmek kadıns bakmak çocuğa bakmak halen merak ediyorım nasıl yaşıyor bu adamlar ben yalnızım maaşım yetmiyor çok harcamama rağmen dediğim gibş evlilik kadın için bi artıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seks robot iscileri kole degildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEN EVLENMEK ISTIYORUM

EVLENDIYIM ZAMAN

KIZ DUGUN YAPMADAN GELECEK

BENI BEN OLDUGUM ICIN SEVECEK

PARA HARCAMAYACAGIM

EVIN ESYALARINI IKINCI EL ALACAGIM

BUNLARI KABUL EDEN OLURSA EVLENECEGIM

• bazı ergen kardeşlerim forumda evlenmek istemiyorum diyorlar

bahaneleri:

düğün masrafı

takılar

ev döşeme masrafı

cocuk

ve nafaka

Çözümleri:

güzel bayan bulacaksınız olmazsa olmaz

düğün yapmayacaksınız

takı takmayacaksınız

evin eşyaları ikinci el olacak

para olursa cocuk yaparsnız olmazsa yapmazsınız

nafaka vermemek icin de evlilik sozlesmesi yapılırsa evlenilir

bunlar olursa evlenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Bu forumdakiler ekşidekiler vb zaten evlenmesin oğlum niye aksini ikna etmeye çalışıyorsunuz Şu forumun klasik üyelerinden birini evli düşünemiyorum
    Valla adamı hayattan soğutur bunlar doğru diyorsun.
  • herkese artı vere vere bir hal oldum :D helal be yalnız değilmişim ben de.

evlenmeyin beyler. yeni jenerasyon bomba gibi geliyor. kadınlara abazanlık yok. kadınlara muhtaçlık yok. umursamıyoruz bile. yavaş yavaş sistemi değiştiriyoruz alpha takılmaya tüm hız devam. artık kızlar teklif eder hale geldi. ileride olmazsa düğün masraflarını da kız tarafına yaptırtacağız hahahaaskljhasjkdashdjkh
    bak o zaman belki evleniriz. belki..
  • Forumdaki yıkıklar, loserlar, tekmeyi yemişler, fakirler, aldatılmışların hepsi ciyaklıyor "evlilik ne ya" diye.

Ben de evliliğe sıcak bakmıyorum 30 yaşına geldim bir süre daha evliliği düşünmeyeceğim, fakat bu yıkıklıktan değil son 10 yılımın 7 sini bir kadına adayıp, ilişkideki o klasik rutin düzen devam etsin, diye sürekli aynı şeyleri yapmaya başladığımı farkettiğim için ara verdim.

Özellikle yeni evlilere sorun, evlilik nasıl diye ilk lafları genellikle minik bir isyan cümlesi olacaktır, evlilik Rİo Karnavalı değil evet ama yalnız ölmeyi de göz alabilecek kadar kafayı yemedim.

Kısacası ne kadınla ne de kadınsız geçiyor bu hayat, siz yalnız kalmayı saf dışı ederek bardağın dolu tarafını seçerek evlenmeye bakın ama aceleci olmadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Forumdaki yıkıklar, loserlar, tekmeyi yemişler, fakirler, aldatılmışların hepsi ciyaklıyor "evlilik ne ya" diye.

Ben de evliliğe sıcak bakmıyorum 30 yaşına geldim bir süre daha evliliği düşünmeyeceğim, fakat bu yıkıklıktan değil son 10 yılımın 7 sini bir kadına adayıp, ilişkideki o klasik rutin düzen devam etsin, diye sürekli aynı şeyleri yapmaya başladığımı farkettiğim için ara verdim.

Özellikle yeni evlilere sorun, evlilik nasıl diye ilk lafları genellikle minik bir isyan cümlesi olacaktır, evlilik Rİo Karnavalı değil evet ama yalnız ölmeyi de göz alabilecek kadar kafayı yemedim.

Kısacası ne kadınla ne de kadınsız geçiyor bu hayat, siz yalnız kalmayı saf dışı ederek bardağın dolu tarafını seçerek evlenmeye bakın ama aceleci olmadan...
    evlilik ne ya diyen ilgili kişilerin çoğu dikkat edersen sadece - evlilik ne ya! diyorlar. kadın ne ya!! demiyorlar. ben de dahil. evet evlilik ne ya!
    evlenmeden de bir eşim olabilir, evlenmeden de yalnız ölmeyebilirim cümlelerini açmayacağım. loser, yıkık ve tekmeyi yemiş olmadığın için anlarsın elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_driver -- 11 Ekim 2018; 14:8:54 >

• Çocuk istemiyorsanız evlenmeyin! Çocuk sahibi olmak için evlenmeye gerek yok farkındayım, ama çocuk büyüyecek, bu toplumun içine çıkacak... Genel olarak mahalle baskısına maruz kalacak: "anne ile baban neden evli değil?" tarzında... Bunu düşünüp doğuma bir ay kala nikah kıyan çift biliyorum... Hak vermedim de değil hani...
  • Dr_driver kullanıcısına yanıt
    Unutma;

"Evlilik zengine eğlence, fakire eziyettir"
  • Hele birde paranızda varsa sizi seven insan bulmanız gerçekten zorlaşıyor.

• Seks robotu da bizi öpecek mi 😏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Çocuk istemiyorsanız evlenmeyin! Çocuk sahibi olmak için evlenmeye gerek yok farkındayım, ama çocuk büyüyecek, bu toplumun içine çıkacak... Genel olarak mahalle baskısına maruz kalacak: "anne ile baban neden evli değil?" tarzında... Bunu düşünüp doğuma bir ay kala nikah kıyan çift biliyorum... Hak vermedim de değil hani...
    kesinlikle haklısınız. çocuk elbette istemem. çok farklı bir söylem olacak belki ama bu dünya pek de sevimli bir dünya değil bence. böylesi bir dünyada, böylesi bir ülkede yaşarken acı ve ızdırap çekeceği aşikar bir canlıyı, besin zincirinin içine üretip atmayı düşünmüyorum.
    siz de taktir edersiniz ki doğacak çocuğu ne kadar güçlü bir ferd yapsak da mutlak suretle acı çekmekten kurtulamayacaktır. peki insanoğlunun soyu ne olacak tarzında kimse laf etmesin lütfen. millet yeterince ürüyor ben kendi çapımda genetik mirasımı bir sonraki nesile aktarmaktan feragat ediyorum.
    biliyorum bu söylemlerim çok kere pesimist olabilir; ancak inanın bana sorsalardı bu dünyaya gelmek ister misin diye,ben gelmek istemez yokluğu hiçliği, varlığa tercih ederdim. Net, net..

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

"Zaten 10 seneye seks robotları yayılacak gerçeğinden daha iyi olacak"

Tam aleti malum yere sokunca robot bozulup alet içinde kalıyormuş ahahahah birde teknik servisi arayıp alo şeyim içinde kaldı falan diyormuşsun hahahaha kafamda hayal ettimde karnıma ağrı girdi gülmekten shdhejs
    cihazla birlikte teknik servise çağırırlarsa eyvah eyvah
  • Evlilik denen kurumu sen ev işlerini karıya yaptırmak, rahat rahat yatağa girmekten ibaret sanıyorsun herhalde ?

Sizin gibi insanlar evlenmesin daha iyi. Sonra milleti evlilikten soğutuyorsunuz.
  • Sen bir kıza aşık olda ben senin göreyim boyunun ölçüsünü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çokta haksız sayılmazsın. Ama bu kadar karamsarda olma. Biri çıkar elbet bir gün karşına düşüncelerin değişir. Ama o zaman da durumun iyi değilse parasızlığına yanarsın. Bugün evlenicem dersen evinin kira olduğunu varsayarsak düğün, eşya vb. dersek 60.000-70.000TL'yi gözden çıkaracaksın. Günümüzde evlenemeyenlerin çoğu benim gözlenimim sonucu maddiyattan. Toplumun ahlak yapısıda bozuldu zaten insanlar çok rahatladı görüyoruz. Ama ben inanıyorum bi yerlerde ahlaklı, düzgün, eş olabilecek kişiler var
  • hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak ülkenin problemi bu.Sadece benim değil :)

Her yer kız kaynamasına rağmen yoldan bir kız geçince gencinden yaşlısına herkes gözlerini fal taşı gibi açıp kıza bakıyor.

Adam damacanaya tecavüz ediyor.Timsaha tecavüz eden var bu memlekette lan.Timsah.
  • Oğlumu birazdan kucağıma alıp içime çeke çeke koklayacağım inşallah. Şimdi uyuyor çünkü. Bu tadı bu duyguyu yaşamayı isteyen herkese rabbim nasip etsin, herkesin sevdiklerini korusun.

• 49 yaşında evli bir abiniz olarak, uzman klinik psikolog abimin dediğini aktaracağım:
    “Etrafına bak 50 li yaşlarına gelmiş ve hiç evlenmemiş kadın veya erkeklerin arasında akıl sağlığı yerinde kimse var mı?”
    Ben de abime hak verdim ve evlendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner69 -- 11 Ekim 2018; 19:19:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.