Şimdi Ara

Neden cinsellik küfür olarak kullanılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya'nın en zevkli şeylerinden biri cinsellik, neden özellikle Türkiye gibi 200 yıldır gelişmekte olan ülkelerde küfür olarak cinsel öğeler kullanılır?

• Tum dunyada oyle turkiyede degil sadece..

Cunki cinsellik baska bisey taciz baska biseydir

Kufurler daha cok taciz kisvesindeki cinsellik ile baglantili olarak kullanilir

Seni s.... derken burda bi taciz mevcuttur karsidaki kisinin rizasi olmadan yapilacagi aoylendigi icin taciz manasindadir,tacizlerde zevk tek taraflidir taciz edilen zevk almaz bundan dolayi ,tacize edilmek assagilayan bisey oldugu icin kufur olarak kullabilir.

Yani kufurde kullanim sekli seni s... ve bundan zevk alirim ve bu seni rahatsiz eder gibisinden ..

Kufurler korkularimizdan turemiştir,karsidakibi rahatsiz esicekse eger seni s.. demekle seni öcülere veririm demek arasinda pek bifark yok.

Eger yapacagin eylem senin hosuna gidicek biseyse ve karsidakinin hossuna gitmiycek biseyse bunu sozlu olarak belirtmeye kufur deniyor

Agzina işerim de kufur olabilirdi ama cok kullanilmadigi icin kufur olarak gecmiyo hakaret olarak geciyo

Herkes tarafindan kullanilsa kufur olurdu
  • Çünkü küfür tek millettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen Avrupa'da ofiste falan "selam cinsellikten hoşlanır mısın" diye soruyorlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tavşanist -- 9 Aralık 2017; 17:34:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • >türkiye
    >"gelişmek"
    güzel şaka
  • Tum dunyada oyle turkiyede degil sadece..

Cunki cinsellik baska bisey taciz baska biseydir

Kufurler daha cok taciz kisvesindeki cinsellik ile baglantili olarak kullanilir

Seni s.... derken burda bi taciz mevcuttur karsidaki kisinin rizasi olmadan yapilacagi aoylendigi icin taciz manasindadir,tacizlerde zevk tek taraflidir taciz edilen zevk almaz bundan dolayi ,tacize edilmek assagilayan bisey oldugu icin kufur olarak kullabilir.

Yani kufurde kullanim sekli seni s... ve bundan zevk alirim ve bu seni rahatsiz eder gibisinden ..

Kufurler korkularimizdan turemiştir,karsidakibi rahatsiz esicekse eger seni s.. demekle seni öcülere veririm demek arasinda pek bifark yok.

Eger yapacagin eylem senin hosuna gidicek biseyse ve karsidakinin hossuna gitmiycek biseyse bunu sozlu olarak belirtmeye kufur deniyor

Agzina işerim de kufur olabilirdi ama cok kullanilmadigi icin kufur olarak gecmiyo hakaret olarak geciyo

Herkes tarafindan kullanilsa kufur olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 10 Aralık 2017; 3:32:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hoş, bir bakıma insan denilen bu budala varlığı yaratma işini ayıplamakta, bu işe yarayan taraflarımızdan utanmakta pek de haksız değiliz ya... İnsanın doğuşunu görmekten herkes kaçar, ama ölümünü görmeye hep koşa koşa gideriz. İnsanı öldürmek için gün ışığında, geniş meydanlar ararız, ama onu yaratmak için karanlık köşelere gizleniriz. İnsanı yaparken gizlenip utanmak bir ödev, onu öldürmesini bilmekse birçok erdemleri içine alan bir şereftir. Biri günah, öteki sevaptır. Aristoteles ülkesinin bir deyimine göre birini iyileştirmenin öldürmek anlamına geldiğini söyler.

Güzel demiş yazar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Afutges Inc.

Hoş, bir bakıma insan denilen bu budala varlığı yaratma işini ayıplamakta, bu işe yarayan taraflarımızdan utanmakta pek de haksız değiliz ya... İnsanın doğuşunu görmekten herkes kaçar, ama ölümünü görmeye hep koşa koşa gideriz. İnsanı öldürmek için gün ışığında, geniş meydanlar ararız, ama onu yaratmak için karanlık köşelere gizleniriz. İnsanı yaparken gizlenip utanmak bir ödev, onu öldürmesini bilmekse birçok erdemleri içine alan bir şereftir. Biri günah, öteki sevaptır. Aristoteles ülkesinin bir deyimine göre birini iyileştirmenin öldürmek anlamına geldiğini söyler.

Güzel demiş yazar...

Kesinlikle.

• Cinsellik belirli şartlar altında yararlı bile denebilir. Ancak ne yazık ki bazı kardeşlerimiz evlilik içi ilişkiyi bile öcü olarak görüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

Cinsellik belirli şartlar altında yararlı bile denebilir. Ancak ne yazık ki bazı kardeşlerimiz evlilik içi ilişkiyi bile öcü olarak görüyorlar.

Bide bazı yobazlar ilk evleneceğim kişiyle ilişkiye giricem diye diretiyor bilmiyorki evleneceği kişi 8.el.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

quote:

Cinsellik belirli şartlar altında yararlı bile denebilir. Ancak ne yazık ki bazı kardeşlerimiz evlilik içi ilişkiyi bile öcü olarak görüyorlar.

Bide bazı yobazlar ilk evleneceğim kişiyle ilişkiye giricem diye diretiyor bilmiyorki evleneceği kişi 8.el.

Kişi kendinden bilir işi...

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

quote:

Kişi kendinden bilir işi...

Çıktığım kızlar zaten önceki ilşkilerimi bilir anlatırım bunda ayıplanacak birşey göremiyorum.

• Herkesin çevresindeki, ailesindeki kızlar seninkiler gibi değil onu anlatmaya çalışıyorum. Cevabını biliyorum “ ohoo kapalı kapılar ardında neler yapıyor onlar” diyeceksin boşa zahmet etme.

• quote:

Herkesin çevresindeki, ailesindeki kızlar seninkiler gibi değil onu anlatmaya çalışıyorum. Cevabını biliyorum “ ohoo kapalı kapılar ardında neler yapıyor onlar” diyeceksin boşa zahmet etme.

Yok emekçi kardeşim öyle demeyeceğim sadece senin dediğin tarzda kızlar bana denk gelmedi. Ben yırtık kız severim. İçine kapanık, konulardan bi haber tercihimim olmadı hiçbir zaman. 0 paket beklemiyorum karşımda çünkü bende öyle değilim.
  • quote:

quote:

Herkesin çevresindeki, ailesindeki kızlar seninkiler gibi değil onu anlatmaya çalışıyorum. Cevabını biliyorum “ ohoo kapalı kapılar ardında neler yapıyor onlar” diyeceksin boşa zahmet etme.

Yok emekçi kardeşim öyle demeyeceğim sadece senin dediğin tarzda kızlar bana denk gelmedi. Ben yırtık kız severim. İçine kapanık, konulardan bi haber tercihimim olmadı hiçbir zaman. 0 paket beklemiyorum karşımda çünkü bende öyle değilim.

Peki o zaman saygı duyarım bu düşüncene. Ben sizin tabirinizle yobaz biri olduğum için “0 km” aramaya devam ediyorum

• Cinsel ögeleri insanlar çok iyi bir malzeme olarak kullanabiliyor ama akıllarını bide iyi şeylerde çalıştırabilseler...

• quote:

quote:

quote:

Peki o zaman saygı duyarım bu düşüncene. Ben sizin tabirinizle yobaz biri olduğum için “0 km” aramaya devam ediyorum

Kimse seni tercih etmediği için yobazliga sığınıyorsun

• F..CK YOU

• quote:

quote:

Onlar zaten sadece cinsellik yaşamak için evleniyor zina olmasın derdindeler

• quote:

Orijinalden alıntı: United States

quote:

quote:

quote:

Kimse seni tercih etmediği için yobazliga sığınıyorsun

Nick- Profil resmi- karakter uyumu. Ciddiye bile almam senin gibi milenyum çocuklarını

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 9:57:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.