Şimdi Ara

Neden bu kadar çirkinim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
7
Favori
12.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZenciPriapus Z kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle liselisin. Bak bu üniversite sınavında falan tipe bakmazlar. Otur adam akıllı derslerine çalış. İstediğin bölümü kazan, oku, kendini geliştir. Hayatta her şey karı kız değil. Bunlara odaklanıp yaşadığın için mutsuz oluyorsun. Elin ayağın tutuyor şükret. Seni önemsemeyeni sen de önemseme.

Burada kız taklidi yapan heriflerin de gazına gelip bir şey yapma. Kendilerine hayrı yok onların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brad_Hawk

Yav amma aglamissin ha.Yolla su ss ni bakayim dedigin kadar varmi?Senin kendine guvenin yok asil bundan kaybediyosun tipden degil.Body yap vucudun toplansin tipinde duzelme olur.Berbere git sac sakal guzel bi sekil versin.Yemin ediyorum sinir oldum sana.Bi kiza asik olmadigin surece cikma teklifi falan da yapma.Hadi benden bu kadar.Nasil bi ergenlik geciriyorsun cozemedim.

Kendime güvenim yok evet, bununda çok basit bir sebebi var çirkinim!

Peki kendime güvenim olsa ne olacak?Üçgen vücutlu, yakışıklı bir adam mı oluvereceğim :) ?

Kendime güvenim olsa bile en fazla tanımadığım bir kızla tanışabilme cesaretine sahip olurum, gerisi ise tabikidr doğuştan sahip olduğum tipimin elinde, sonuç ne peki, hayır hatta belkide aşağılanma değil mi :)?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

quote:

Orijinalden alıntı: Brad_Hawk

Yav amma aglamissin ha.Yolla su ss ni bakayim dedigin kadar varmi?Senin kendine guvenin yok asil bundan kaybediyosun tipden degil.Body yap vucudun toplansin tipinde duzelme olur.Berbere git sac sakal guzel bi sekil versin.Yemin ediyorum sinir oldum sana.Bi kiza asik olmadigin surece cikma teklifi falan da yapma.Hadi benden bu kadar.Nasil bi ergenlik geciriyorsun cozemedim.

Kendime güvenim yok evet, bununda çok basit bir sebebi var çirkinim!

Peki kendime güvenim olsa ne olacak?Üçgen vücutlu, yakışıklı bir adam mı oluvereceğim :) ?

Kendime güvenim olsa bile en fazla tanımadığım bir kızla tanışabilme cesaretine sahip olurum, gerisi ise tabikidr doğuştan sahip olduğum tipimin elinde, sonuç ne peki, hayır hatta belkide aşağılanma değil mi :)?

Ciddi soruyorum,troll musun?

• yaşını bilmiorum muhtemelen kücüktür ama ileride tipin oturur.ne ucube tanıdıklarım vardı şimdi gayet düzgün birer tip oldular.zayıfsan kilo ol biraz vucudunu şekilllendir ileride sakal fln bırakırsın bakılacak hale gelirsin.hee bide iyi bir iş sahibi olmaya çalış.Selçuk şahin örneğini verebilirim sana ondan daha tipsiz olamazsın sanmıyorum ama adam parasıyla ne kadınları götürdü.umutsuzluğa kapılma saçmasapan şeyler düşünme geleceğe umutla bak.daha 17-18 yaşlarında ne sorunlara takılıyorsunuz
  • özelden ss at
  • Onu bunu bırakında bizim en büyük şansızlıgımız Türk kızları gibi egosu tavan yapmış kendini müthiş güzel sanan (en çirkini bile) bir kız toplumuna sahibiz. Yabancı kızlar çok mütevazı çirkin bile olsan cesaretin varsa konuşup tavlayabiliyorsun.Bizim kezbanlar ise her adımı erkekten bekliyo ve kimse yi begenmiyo sanki kendisi bulunmaz Hint kumaşı.

• ZenciPriapus Z kullanıcısına yanıt
    Kanka asosyal olma tipte önemli olabilir ama asosyal olma ezilme rap müzik dinle :))
  • Olm raad ol öyle yaşamaya alış, hatta çirkinliğini kullanmayı öğren. Mesela geçen 3-4 serseri kesti önümü insanlar rahatsız olmasın diye taktığım yüzümdeki peçeyi bir indirdim herifler neye uğradığını şaşırdı hatta bana para vereceklerdi az kalsın.

Bir de 2 hafta önce pizza söyledim dominostan 25 dkda geldi ne yazık ki :( Baktım beleş yiyemiyorum adam kapıyı çaldığında buyurun diye birden açtım kapıyı(üstümde şort var sadece) herif pizzayı eve atıp kaçtı paramda cebimde kaldı. Çirkinliğimle yaşayacağım sensei diyorsan pm at bende çok taktik var

• Ne ağladın ulan sen sanıyorsun her tipi düzgün insanın sevgilisi var

• Kısa vadede belli konularda kendini geliştirmeye çalış ( edebiyat, tarih, siyaset). Kendini gelistirdikce özguvenin ve karekterinde gelisecektir. Hayatta tipten daha ciddi konulara kafa yoran cevrelerde takıl. Sol siuasi örgütler gibi. Böylece kendine gerçek bir amaç edinip mutlu olabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ss

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

quote:

Orijinalden alıntı: DamnHomie

Yakışıklıyım ve bir boka yaradığı yok

Ooo sen buralardamisin yav

Arada giriyorum işte :D
  • Hocam hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Dünyaya bir kez daha gelmeyeceksiniz. Yaşayın , 3 günlük dünya sonuçta. Rahat olun ve hiçbir şeyi dert etmeyin.
  • Şanslısın
    Bu ülkede güzel kızların yanında hep çirkin erkek vardır

Dipnot: cebin dolu çene de biraz iyiyse tipe gerek yok

• Çirkin olup olmadığına yada yakışıklı ollup olmadığına sen karar veremezsin.

Bir foto at biz karar verelim bakalım çirkin misin yoksa yakışıklı mı ?
  • Hayatımda daha 1 kere isteyerek fotoğraf çektirmedim . Abi , tipsiz olmayı sanki ben seçtim hemen fotoğrafa sen de gel sen gel . Lan gelsem belli işte nasıl çıkacağım bir de hayatımda hiç fotoğraf çektirdikten sonra aaa bakayım nasıl çıkmışım demedim diyemedim sonucu biliyorum çünkü
  • uzulme hocam ya hem cirkin hem dombili olsaydin?

allah cirkin sansi versin.
  • Sinifin en cirkin kizina cikma teklif ettim o bile kabul etmedi dusun halimi

• Gönlün yakışıklı olsun yeter genç!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savio_4528 -- 30 Haziran 2014; 0:18:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.