Şimdi Ara

Neden Boyle ? Astra vs Polo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar sahibindende arac degerleme ekranina bakiyim dedim.
    Kendi aracim 1.3 dizel cosmo duz vites j hasa hb 5kapi km 270binde
    Baktigim arac 1.6 tdi highline duz vites hb 5kapi 270bin km.

Fiyatlari deger olarak ayni cikiyor . Merak ediyorum opel mi cok kotu yoksa polo nu cok iyi ? Astra da polo da kullandim ve polo astranin yanina bile yaklasamaz. Neden boyle bir deger so zkonusudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VW'nin en büyük özelliği 2. Eli hocam. Millet Polo'yu nasıl kullanırım diye değil kaça satarım diye düşünerek alıyor.

Polo parasına tertemiz kazasız boyasız yetkili servis bakımlı Giulietta'lar Focus'lar dolu. Neyseki 2. Elden kar gözüyle bakanlar da bu araçları tercih etmiyor

• Hocam kasım ayında ilanın 3.gününde 2012 makyajlı kasayı 67 bin tl ye astra j sport Sunroof 1,3 dizel 87 bin km de aracımı sattım. 50bin tl 2011 model Polo 1,6 dizel 100 bin km de araç aldım. Ben aracı sattığımda astra nın kasko değeri 74 bin tl di. Polo nun 58 bin tl di.

Şimdi astra nın kasko değeri 107 bin tl Almış olduğun polo nun 95 bin tl ama bu poloyu 95 bin tl satamam.şimdi benim sattığım araç ilanda 115 bin tl den 108 bin tl düştü o da satamıyor. Aracı sattığım ay içinde ilana koydu 78 - 82 - 92 - 98 - 115 bu şekilde ilerdi. Ama 100-105 bin tl favorilere koyduğum astra j ler satılıyor.

astra j 1,3 dizel konforlu kendini gösteriyor ama gitmiyor , araç doluysa hiç gitmiyor klima açıksa bir kaç kez yokuşta veya kalkışta stop ettirme şansınız yüksek. Geri geri çıkmayı hiç denemeyin bile :) trafikte eliniz vites olacak 1 2 arası çok kısa. Ama çok pişman oldum sattığıma 100 bin km de araç almam bir daha ağır bakım mevzuları geldi araca 8500 tl para harcadım 3 ayda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q6600 -- 13 Temmuz 2020; 11:1:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

VW'nin en büyük özelliği 2. Eli hocam. Millet Polo'yu nasıl kullanırım diye değil kaça satarım diye düşünerek alıyor.

Polo parasına tertemiz kazasız boyasız yetkili servis bakımlı Giulietta'lar Focus'lar dolu. Neyseki 2. Elden kar gözüyle bakanlar da bu araçları tercih etmiyor
    Sizdeki Giulietta Spor paket mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Temmuz 2020; 11:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sizdeki Giulietta Spor paket mi ?

Alıntıları Göster
    Yok hocam. En yakını 5. Dereceden dayıoğlu Fiorino

Sahibinden gördüğüm durum bu. Tabi hala bizim ülkede 2. El alınmaz o fikrimi değiştirmiş değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Yok hocam. En yakını 5. Dereceden dayıoğlu Fiorino

Sahibinden gördüğüm durum bu. Tabi hala bizim ülkede 2. El alınmaz o fikrimi değiştirmiş değilim.

Alıntıları Göster
    "Polo parasına tertemiz kazasız boyasız yetkili servis bakımlı Giulietta'lar Focus'lar dolu. Neyseki 2. Elden kar gözüyle bakanlar da bu araçları tercih etmiyor"

Böyle iddialı yazınca dedim herhalde siz tercih etmişsiniz ama siz de etmemişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

"Polo parasına tertemiz kazasız boyasız yetkili servis bakımlı Giulietta'lar Focus'lar dolu. Neyseki 2. Elden kar gözüyle bakanlar da bu araçları tercih etmiyor"

Böyle iddialı yazınca dedim herhalde siz tercih etmişsiniz ama siz de etmemişsiniz.

Alıntıları Göster
    Ben direk 0 baktığım için tercih etmedim. Acil araç lazım olunca trafiğe çıkabilecek en hızlı ve en mantıklı aracı almıştım. 2. Elde alınır ancak iyi takip etmek lazım.

2. Elde de piyasası olmayan Giulietta'lar Focus HB'ler, Focus SW'lar 159'lar çok mantıklı araçlar. Biraz daha pahalı olarak Subaru Levorg'lar var. Vag gibi piyasası olmadığından binmek için daha mantıklı.

Çok temizine denk gelirsem 2. Elde tercih edeceğim modeller bunlar. Arabanın. 2. El değerini değil direk kendisini alıyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.