Şimdi Ara

Neden asosyalsin ? ( Uzun metin )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neden asosyalsin ? Seni asosyal yapan sebep nedir ?

Ben küçüklüğümden beri vücudumda olan sorundan dolayı insanlar ne der diye düşündüm. Bu yüzden insanların yanında durmak istemedim. 8 yaşında bilgisayar alınmıştı bana hep bilgisayar oynuyordum tek eğlence kaynağım oydu çünkü. İnsanların yanında olmak istemiyorum diyordum kendi kendime ama aslında insanların beni görmesini istemiyordum. Ben bunu çok sonradan fark ettim. Küçükken arkadaşım olmadığından şimdi de arkadaş edinmekte zorlanıyorum.

Ama biraz düşündüm ki insanın sosyal olması gerekiyor. Hem kafasını dağıtabilmesi için, hem de farklı insanlardan farklı şeyler öğrendiğimiz için. Bunlar oluyor ama hiç fark etmiyoruz. İnsanın çevresi olması lazımmış. Bi derdi olduğunda anlatabilmesi için ya da bir şey öğrenmek istediğinde fikir alabilmesi için. Bende hiç bu durumlar olmadı işte. Derdim olduğunda anlatacak kimsem olmadı. Hep tek başınaydım. Bunun eksikliğini hep hissediyorum.

Biraz uzun yazı oldu farkındayım ama hem içimi döktüm, hem de sizin neden bu durumda olduğunuzu merak ettim.

Bu arada şu devirde instagram hesabım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A17B1E1A8 -- 27 Ekim 2020; 5:16:9 >

• hiç arkadaşın yok belli, metini okumasam da aynı şeyi anlardım emin ol, sadece ben ben ben ım,um,im kullanmıssın hiç sen, siz karşı taraf yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 27 Ekim 2020; 7:7:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İçini dökmen iyi olmuş. Bu bile sosyalleşebilecek biri olduğunun göstergesi.

Bir de şunu söyleyeyim, genel olarak etrafta gördüğün genç insanların çoğu çok önemsiz konulardan bahseder, şakalar yapar vesayre. Ve bu güzel bir şey, bence boş yapmak harbiden rahatlatıyor. Arkadaşlarla yapılan birkaç dakikalık boş muhabbet antidepresan gibi etki gösteriyor.

İnsan biraz sosyal olup ve doyasıya saçmalayıp üstünde yükü atmalı. Hiç olmadı dışarı çıkmalı ve bir hava almalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barryallenn -- 27 Ekim 2020; 7:55:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tipsizim

kadınlar hayatımı ve psikolojimi mahvetti

3 5 tanesi verseydi bu durumda olmazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun nesi uzun yazı???

ayrıca asosyal değilim saece uzun diyip minicik bir satır yazmana şaşırdım

• Beni asosyal yapan 2 sebep var hocam;

1- Konuşmayı sevmeyen biri olmam  

2- Gözümün ve kaşımın ayrı ayrı oynaması (Psikolojik sorunlar)  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fallen Angel by A.C kullanıcısına yanıt

Hocam çoğu insan okumaya üşeniyor.

• İnsanların bencil ve kötü olması beni yıldırıyor

Tabiki herkes menfaatlerine dikkat etmeli ama aşırı cikarcilik midemi bulandırıyor

Dunya görüşümde diger herkesten cok farklı forumda da baya çatışma yaşıyorum bu yüzden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.