Şimdi Ara

Neden 3DS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netlix

Star Fox

tekken

Nano Assault

Super Mario

Metal Gear Solid 3

Fifa 2012

Sonic generations

Resident Evil Revelations

Kid icarus

Mario Kart

Driver Renegade 3DS

Ace Combat 3D

Bit.Trip Saga 3D

Lego City Histories
    Lego Harry Potter Years 5-7
    Ace Combat 3D
    Animal Crossing 3D
    Crush 3D
    Doctor Lautrec and the Forgotten Knights
    Driver: Renegade 3D
    Heroes of Ruin
    Kid Icarus: Uprising
    Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
    Luigi’s Mansion 2
    Mario Kart 3D
    Mega Man Legends 3
    Metal Gear Solid: Snake Eater 3D
    Nano Assault
    Rune Factory 4
    Theatrhythm Final Fantasy
    Tetris
    Tekken 3D
    Conduit
    Skylanders: Spyro's Adventure
    Ninja Gaiden
    Tales of the Abyss
    Starfox 64 3D
    Sonic Generations
    Smash Bros
    One Piece: Unlimited Cruise SP
    Need for Speed: The Run
    Paper Mario
    Super Mario
    Resident Evil: Revelations
    Dead or Alive
    3ds oyun konsolu olarak eglence ariyosaniz ilk tercihiniz olmali bana gore
    3ds te ds gibi tarihin en iyi oyun konsollar biri olcak

• 3ds bence güzel konsol ama genel görüntü olarak çuvallamış vaziyette şu an. ac, megaman legends gibi oyunları iptal edildi bile. eğer ds gibi parlarsa alırım bir tane ama şu anda çıkacak oyunlardan almamı sağlayacak sadece mario gibi nintendonun kendi ürünleri var. bir de sonic generations var, harika görünüyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 19 Temmuz 2011; 13:49:04 >
  • bende dun aliyordum vazgectim oyun yok,vita cikincada goruntu kalitesicok yetersiz kalacak.
  • metal geari oynayan eleman ya cok kazma yada oynanis cok kotu.
  • Listeden sadece Megaman Legends ve Assassins Creed cikti. Geriye kalan liste ise cok iyi. 3DS parliyor.
  • 3dste mario oynayacağıma psp de gow oynarım daha iyi(görüntü,oynanılabilirlik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DündenBugüne

3dste mario oynayacağıma psp de gow oynarım daha iyi(görüntü,oynanılabilirlik)

daha iyi değil işte. bende psp ve ds lite var ve mario tarzı oyunlar daha doyurucu. gow 4-5 saatte bitiyor. psp'de daha çok rpg'lere yöneliyorum aksiyon işi yaş. bu demek değil ki gow kötü bir oyun, hayır aksine çok kaliteli bi yapım ama mesela psp'deki patapon gow'u da ezer ds'teki mario oyunlarını da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

daha iyi değil işte. bende psp ve ds lite var ve mario tarzı oyunlar daha doyurucu. gow 4-5 saatte bitiyor. psp'de daha çok rpg'lere yöneliyorum aksiyon işi yaş. bu demek değil ki gow kötü bir oyun, hayır aksine çok kaliteli bi yapım ama mesela psp'deki patapon gow'u da ezer ds'teki mario oyunlarını da.

ben sadece örnek verdim ama ds ve wi psp ve ps3 e göre görüntü kalitesi olarak atari kadar eski
  • quote:

quote:

quote:

ben sadece örnek verdim ama ds ve wi psp ve ps3 e göre görüntü kalitesi olarak atari kadar eski

iyi de ds dediğin cihaz wii, psp ve ps3'ten daha eski bir cihaz. psp ds'ten 1-2 yıl gibi bir süre sonra çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. buna rağmen ds'in en çok satan konsol olması cihazın ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.. her şey grafik değildir hele ki handheld dediğimiz el konsolunda oynuyorsan grafik oyundan keyif almayı bilen insanın hiç umrunda değildir. şu an crysis 2'yi önüme getir kafama silah dayasan da patapon'un (evet o kötü grafiklere sahip patapon'un) daha kaliteli bir oyun olduğunu üzerine basa basa iddia ederim. veya chrono trigger var taa snes zamanlarından onun şu anda ps3'teki tüm süper grafiklere sahip olduğu iddia edilen rpg'lerden daha kaliteli olduğunu iddia ederim. 2 boyutlu grafiklerin 3 boyutlu grafiklerden tamamiyle kötü olduğunu kimse iddia edemez. önemli olan sanat tasarımıdır.

Neden 3DS

Neden 3DS

bu resimlerde 2 boyutlu beğenmediğin yılların atarimsi mario usulü donkey kong oyunu günümüzde bile güzel görünürken daha güçlü ve daha genç bir konsol olan sega saturn'ün virtua fighter adlı dövüş oyunu dandik görünüyor.

işin özeti şudur ki bundan 10 yıl sonra ps3'teki vs oyunlar kötü görünürken nintendo ds'teki, snes'teki vs 2 boyutlu mario gibi oyunlar yine güzel görünecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 20 Temmuz 2011; 21:16:52 >

• patapon nasil gow u ezer,9 yasinda cocuklara gore mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

iyi de ds dediğin cihaz wii, psp ve ps3'ten daha eski bir cihaz. psp ds'ten 1-2 yıl gibi bir süre sonra çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. buna rağmen ds'in en çok satan konsol olması cihazın ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.. her şey grafik değildir hele ki handheld dediğimiz el konsolunda oynuyorsan grafik oyundan keyif almayı bilen insanın hiç umrunda değildir. şu an crysis 2'yi önüme getir kafama silah dayasan da patapon'un (evet o kötü grafiklere sahip patapon'un) daha kaliteli bir oyun olduğunu üzerine basa basa iddia ederim. veya chrono trigger var taa snes zamanlarından onun şu anda ps3'teki tüm süper grafiklere sahip olduğu iddia edilen rpg'lerden daha kaliteli olduğunu iddia ederim. 2 boyutlu grafiklerin 3 boyutlu grafiklerden tamamiyle kötü olduğunu kimse iddia edemez. önemli olan sanat tasarımıdır.

Neden 3DS

Neden 3DS

bu resimlerde 2 boyutlu beğenmediğin yılların atarimsi mario usulü donkey kong oyunu günümüzde bile güzel görünürken daha güçlü ve daha genç bir konsol olan sega saturn'ün virtua fighter adlı dövüş oyunu dandik görünüyor.

işin özeti şudur ki bundan 10 yıl sonra ps3'teki vs oyunlar kötü görünürken nintendo ds'teki, snes'teki vs 2 boyutlu mario gibi oyunlar yine güzel görünecek.

yok yok biliyorum haklısınız ancak bence wii ps3 ve xbox a göre geride kaldı çağ atlaması lazım çıkardığı oyunlar ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

patapon nasil gow u ezer,9 yasinda cocuklara gore mi?

patapon çocuk oyunu değildir. derin strateji isteyen, öğeleriyle harmanlanmış side scroller ritm bazlı bir oyundur. gow'u oynar bitirir bi kenara fırlatırsın. patapon'u yıllar sonra açıp aynı zevkle oynayabilirsin ve gow'dan kat be kat zor bir oyundur. ben patapon'u diablo'ya benzetiyorum. 1 yıldır ilk oyunu oynuyorum ara ara daha 2 ve 3. oyuna başlamadım bile. sırf arada açıp rare pataponlar üretmek için, yeni item için vs açıp oynayabiliyorum. gow'un psp'deki 2 oyununu da keyifle oynamıştım ama bittikten sonra yüzüne bakmamıştım. misal loco roco çocuksu bir oyundur kabul ama patapon asla çocuk oyunu değildir.

edit: mesela tactics ogre diye bi oyun var. görünüşüne bakıp gow bundan iyi bu çocuk oyunu diyenin anlını karışlarım. 16 yıllık bi oyunun yeniden yapımı ve 80 üstü saatte bitirdim. gow o kadar oynanış süresine ulaşsın kusturur adamı yeter artık diye. o 16 yıllık oyun bi 16 yıl sonra daha çatır çatır oynanır. o çocuk oyunu denilen patapon 20 sene sonra bile açılıp ilk günkü zevkle çatır çatır oynanır. peki ya gow?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 21 Temmuz 2011; 12:40:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.