Şimdi Ara

Nebula'da Necromancy Macerası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta da belirttiğim gibi, Nebula'da Necromancy Macerası başladı.
    Dün saat 23:00 itibariyle Nebula'da Necromancy skilli aktif oldu. Britain'de Necro ve Spirit skill kasanların görüntüsü görülmeye değer.

• bunu duyduğum iyi oldu tamda server arıyordum tekrar başlamak için. ilk göz ağrımız nebulada başlamak değer.
  • hayırlı olsun :)
  • Ben de mi gelsem :) kaç kişiyiz abi DH'dan orda.Bu arada ilginç bir el alışkanlığı bu abi ha :) sanki internet kullanan hiç bayan yokmuş gibi oraya buraya abi yazıyorum hep.Hoş artık kızlar da birbirine abi diyor :)
  • Ozlemısım nebulayı..Cok guzel olmus sistemler.
    Herzaman Nebula ve Digerleri..
  • Ben de merak ettim bu uo'yu övdükleri gibi var mı acaba indirip deniyelim.. yardım edersiniz inş. :)

Şuan Age of Shadow'u indiriyorum,nebulanın setupunu bunun klasörüne mi yüklicez?
    yoksa direk o nebulanınkiyle oynayabiliyor muyuz?(26mb) ... bu age of shadowu yüklemeden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 1 Kasım 2009; 13:32:56 >
  • Tabii ki önce oyunu yükleyeceksin,ancak ben vista da çalıştıramadım,açılmıyor client bir türlü.
  • ya yükledim ama üyelikte aktivasyon maili gelmedi,forumda öyle bir konu var ona yazmak için de üyelik istiyor daha forum üyeliğinmi aktif etmediler.......
  • Uyelık acık ama bırazcık beklemenız gerekıyo nebula player sayısı 1 de olsa adamlar hep aynılar..
  • arkadaşlar oyunu sağlıklı nerden indiririz kurulumudur, clientıdır, sırasıyla link verebilecek ya da yol gösterebilecek bi arkadaş varsa minettar olurum. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawnie_

arkadaşlar oyunu sağlıklı nerden indiririz kurulumudur, clientıdır, sırasıyla link verebilecek ya da yol gösterebilecek bi arkadaş varsa minettar olurum. şimdiden teşekkürler.

Baslıcaksan nebula derım sıtesıne gır kusursuz bı anlatım var normal serverlere gırısın harıcınde 3 dosya degıstırıyosun ardından client up oynun ıcıne atıyosun hersey hazır.
    Ultimanın en buyuk sorunu emeklerının bosa gıdecegı 3-5 aylık servelerın cok olmasıdır boyle bırseyle karsılasmak ıstemıyosan tek adresın nebula olmalıdır...
  • nebula ya uye olmak istiyorum ama ne foruma neden normal kayida izin veriyor durmadan hata veriyor bir bilgidi olan arkadas varsa simdiden yardimlarini bekliyorum.
  • Nebula candır arkadaşlar. Üşenmeyin kasın oynayın. GM olmak için oynamayın. Macerayı sevin. Arkadaşlarınız olsun, Britte takılın veya hırızlık yapın. Adam kazıklamaya çalışın. Yapın bişeyler işte. Öyle bir zewk alacaksınızki bir süre sonra. Biz eski oyuncular 6 7 sene sonra bile onlarca oyundan sonra tadı hala damağımızdadır. Nebula candır :D
  • ilk başta aosu sonra ml miyimi yüklemek lazım?
  • Yaw çak senedir oynamıyorum off bi oynayasım geldi ne oynardım beee....
  • Başlayın başlayın çok zevkli oyun. Nebula serwerinda başlayın ama tek iyi serwer orası
  • kaç kişi var ortalama nebulada arkadaşlar ?
  • 150 falan oluyor. 300 e çıkabilme olasılığı var ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.