Şimdi Ara

ne zor işmiş 2. el araba almak :( yok mu 15bine temiz bi araba...(Citroen C3 alındı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
3
Favori
6.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynılarını yazın yaşadım, 12 binden 15 bine kadar çıktım. Baktım olacak gibi değil gittim krediyi çektim. Sonra 2001 Megane HB aldım 15.650'ye. Şimdi kış, piyasa daha da düşük. Bence 2001 model Polo kovalayın derim. Veya modelli Palio (satması çok kolay).
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Temiz Palio verelim ? 1.2s 2002 model 164 binde, 2-3 değişeni var fotoları bende duruyor :))) Şaka tabi şuanlık satılık değil.

Bence accent admire bakın.Arkadaşımda 1.5 dizeli var acaip memnun.

valla temizini bulsam bende alıcam ama piyasa çok karışık ölü arabalara yüksek fiyatlar çekio herkes :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

fiat stilo da bakın bence

baktım çok da güzel bi tane buldum hatta donanımı süper bi araba fakat satışı ve parça sorunu yüzünden vazgeçtim
  • quote:

Evet Fiat'ın en iyi araçlarının başında gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Evet Fiat'ın en iyi araçlarının başında gelir.

hocam araç çok dolu hatta skywindow falan süper ama satılır mı die düşünüyorum bide parça sorunu oluyormuş italyadan gelmesini bekliyormuşssun parçayı falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: glpyldrm

quote:

Temiz Palio verelim ? 1.2s 2002 model 164 binde, 2-3 değişeni var fotoları bende duruyor :))) Şaka tabi şuanlık satılık değil.

valla temizini bulsam bende alıcam ama piyasa çok karışık ölü arabalara yüksek fiyatlar çekio herkes :s

Hocam valla düşünürsen benim arabamı verebilirim sana.Çok titiz biri değilim ama arabayı günde max 3-5 km kullanıyorum evden servisin beni aldığı durağa kadar :) 3 yıldır bende, aldığımda 140.000 demi neydi.Şuan 164.000.

Benimde yeni bi araba alma düşüncem var düşünürsen satacak olursam haber veririm sana.

• quote:

quote:

quote:

Hocam valla düşünürsen benim arabamı verebilirim sana.Çok titiz biri değilim ama arabayı günde max 3-5 km kullanıyorum evden servisin beni aldığı durağa kadar :) 3 yıldır bende, aldığımda 140.000 demi neydi.Şuan 164.000.

Benimde yeni bi araba alma düşüncem var düşünürsen satacak olursam haber veririm sana.

valla hocam palio bakmıyorum artık saolasın ama arkadaşın admire satacaksa görüşebiliriz

• KALOS tavsiye edebilirim.bende 2. araba olarak var hatcback 55000 km civarında.sadece periyodik bakıma götürmüştüm 2011 haziranda en son . hiç sıkıntı çıkarmıyor maşallah. sağlam araç.tavsiye edebilirim.düşünürsen satabilirim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: pterion

KALOS tavsiye edebilirim.bende 2. araba olarak var hatcback 55000 km civarında.sadece periyodik bakıma götürmüştüm 2011 haziranda en son . hiç sıkıntı çıkarmıyor maşallah. sağlam araç.tavsiye edebilirim.düşünürsen satabilirim de

güzel fiyat verirseniz neden olmasın :)
  • citroen c3 dizel de düşünebilirsin
  • arkadaşım Allah kolaylık versin bu bütçe ile araç almak zor iş.. son 3 yıldır da görmedim piyasanın düştüğünü, bekledikçe yükseliyor...
    bende ilk arabamda 12-13 bin ile başlamıştım en son eli yüzü düzgün temiz bir araç 24 bine buldum onu aldım
    14- 16 ya kalos 1.4 SX 16V leri bulabilirsin diye düşünüyorum, birde boya takıntısı içinde olma şasede sıkıntı yoksa çok ta önemli değil al geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: vivalaozgur

citroen c3 dizel de düşünebilirsin

temiz c3ler biraz daha pahalı galiba fazla bakmadım ama öyle hatırlıorum
  • 2. El piyasasi yakinda sifiri gececek demedi demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

arkadaşım Allah kolaylık versin bu bütçe ile araç almak zor iş.. son 3 yıldır da görmedim piyasanın düştüğünü, bekledikçe yükseliyor...
    bende ilk arabamda 12-13 bin ile başlamıştım en son eli yüzü düzgün temiz bir araç 24 bine buldum onu aldım
    14- 16 ya kalos 1.4 SX 16V leri bulabilirsin diye düşünüyorum, birde boya takıntısı içinde olma şasede sıkıntı yoksa çok ta önemli değil al geç

kaloslar pek çekici gelmiyor hocam ya. boya takıntım yok zaten kaput tavan falan boyalı olmadıkça sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Çok temiz duruyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-73000-km-orjinal-fiat-brava-109255895/detay

temiz duruyor ama 2001 model hocam 2004 getz falan bulunabiliyor o fiyata. donanım ihtiyacım yok çok fazla beni 3-4 yıl sorunsuz götürsün satarken arıza çıkarmasın yeter:)
  • Buraya konu actiysan ve yorumlari ikuduysan 5 ay daha araba alamazsin haberin olsun :) iyi sanslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtMM

merhabalar, ilk mesajım size nasip oldu.

aradığınız araç clio sedan bence. ben de 2004 modelini kullanıyorum, dizel. donanım beklemiyorsanız harika bir araç. 25 kuruştan yukarı hiç yakmadı araç. kesinlikle tavsiye ederim.

şöyle bir ilan buldum. adam kendinden emin bir şekilde yazmış orijinal, kayıtlı olduğunu. fiyatı orijinalse iyi bence. biraz indirim de alırsınız herhalde. bu sayede 15binin altında bir fiyata bulmuş olursunuz aracı. bir bakın derim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-clio-symbol-1.5-dci-authentique-kazasiz-servis-kayitli-102208614/detay/

hayırlı akşamlar.

resimler gece çekilmiş

ya ben bu satıcıları hiç anlamıyorum madem arabana güveniyorsun o halde niye resimlerini gece çekiyorsun (satıcı için söylüyorum)

hani çok acele satılsın istiyor desek iyi de o araç hemen satılacağı ne malum ,insanlar zaten internetten bakarak karar vermeye çalışıyor birde gece resimleri varken nasıl niyetlenecek

şahsen ben süper bir araç bile olsa gece resmleri çekilmiş olan araca müşteri olmam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Çok temiz duruyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-73000-km-orjinal-fiat-brava-109255895/detay

temiz duruyor ama 2001 model hocam 2004 getz falan bulunabiliyor o fiyata. donanım ihtiyacım yok çok fazla beni 3-4 yıl sorunsuz götürsün satarken arıza çıkarmasın yeter:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-guvenlik-paketli-milenyum-abs-airbag-klima-sirali-lpg-110363679/detay/

Kaçırma derim,takas teklifimi kabul etmedi.Bari sen faydasını gör

Bu arada neden 206 lardan uzak duruyorsun ? Benim kafamda da,model yükseltmek amacıyla 206 şekillendi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.