Şimdi Ara

ne olurusnuz yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadslar ben lenovo z 580 kullanıyorum ınternet var gorunuyor ama chromede gırdıgmde DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG su hatayı verıyor dıger sayfalrdada farklı hatalar verıyor.kablolu ınternete gırdıgımde ıse hıc bır sorun yok sadece wifi uzerınde baglandıgımda bellı bır sure ınternete gırıyor ardından ınternet baglantısı yukarda yazdıgım hata kodunu verıyor bır haftadır ugrasıyorum artık cıldrdım bana yardımcı olursanız cok sevınırm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retaeht -- 7 Kasım 2014; 14:15:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: retaeht

Merhaba arkadslar ben lenovo z 580 kullanıyorum ınternet var gorunuyor ama chromede gırdıgmde DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG su hatayı verıyor dıger sayfalrdada farklı hatalar verıyor.kablolu ınternete gırdıgımde ıse hıc bır sorun yok sadece wifi uzerınde baglandıgımda bellı bır sure ınternete gırıyor ardından ınternet baglantısı yukarda yazdıgım hata kodunu verıyor bır haftadır ugrasıyorum artık cıldrdım bana yardımcı olursanız cok sevınırm.

kardesim aygit yoneticisinden kablosuz driverini guncelle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun cozumu ıcın tessekkur ederıma ama sorun bılgısayarımda degılmıs.sorun ınternetı alddıgım sırektten dolayı kaynaklanıyor bılgsayr otomatık olarak dns almıyor karsıdan arayıp dns ıstedım sorun kalmdı sımdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.