Şimdi Ara

NE OLUR BİRİ YARDIM ETSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle belirteyim ben öğrenciyim sağda solda çalışarak anamdan babamdan gelenle geçiniyorum 7 binlik bir bütçem var bulunduğum ilde kia capital buldum bu fiyata 93 model. Ama yakıtı hakkında kimse tam bir bilgiye sahip değil burada LPG 1.99 bana şehir içi 20-23 kuruş yakan bir araba lazım ACABA ARADIĞIM ARABA BU OLABİLİRMİ MAĞLUM ÖĞRENCİYİM YEMEYİP BENZİN ALMAK İSTEMİYORUM NE OLUR KULLANAN BİLEN BİRİ YARDIM ETSİN BİR CEVAP VERSİN BANA KAFAYI YİCEM ARABA BAKMAKTAN GINA GELDİ

• Kuş serisini yürütmek daha ucuzdur.

Macera arama öğrenci kardeş.
  • öyle bir başlık atıp öyle bir giriş yapmışsın ki para isteyeceksin sandım, "hadi kardeş allah versin hadi" diyordum nerdeyse
  • Öğrenci adamsın otobüs minibüs kombinasyonu ile yetinmen gerekiyor şimdilik.
    İlerde çok daha iyilerine binersin inşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

öyle bir başlık atıp öyle bir giriş yapmışsın ki para isteyeceksin sandım, "hadi kardeş allah versin hadi" diyordum nerdeyse

fena fikir değil bağış kabul ederim arabayı aldıktan sonra bu şarkıyla dertlenmek istemiyorumhttp://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2977/riza-konyali-58-model-araba-aldim-sef-039in-tavsiyesi

• tofaş serisi de çok yakıyor dediler. Böle benzini koklayan bir şey lazım bana :)) L - M inşallah ama bir hevesdir koydum kafaya alacam diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: whindysky

tofaş serisi de çok yakıyor dediler. Böle benzini koklayan bir şey lazım bana :)) L - M inşallah ama bir hevesdir koydum kafaya alacam diye

Senin ilacın UNO

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brodeay al kiayi birak elinde kalir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yumurta kasa accent lerin piyasasi nedir bilmiyorum ama bir kuş serisi kadar ariza cikarmaz..

• Kuş serilerinin benzinli olanı yok zaten meraklanma
  • şimdi uno baktımdahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1996-uno-1%2C4-sx-70.lik-birisi-alsin-artik-yoruldum-215759250/detay bu ilana baksammı karar veremedim ilan başlığını okuyunca bu arabanın piyasası yok gibi. broadwaye bindim geçen hiç hoşuma gitmedi malesfe :( babamda accent vardı yumurta kasa on numara arabaydı ama fiyatları çok uçmuş 2 sene önce 98 modelini 8 binemi ne satmıştık şimdi 10 binden aşağı yok. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum varmı başka önerileri olan SKODA FAVORİT İÇİN NEDERSİNİZ ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Kuş serilerinin benzinli olanı yok zaten meraklanma

benzinden kastım yakıtı işte
  • Kardesm benden sana tavsiye ogrenciysen eger zorunlu ihtiyavin yoksa o paraya suan araba alma biriktir daha iyisini al hic maceraya girme cok zorunlu ihtiyacin varsada al bi yaslidan felan beyaz bi sahin isini gorur

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Kardesm benden sana tavsiye ogrenciysen eger zorunlu ihtiyavin yoksa o paraya suan araba alma biriktir daha iyisini al hic maceraya girme cok zorunlu ihtiyacin varsada al bi yaslidan felan beyaz bi sahin isini gorur

peki kaç model şahin bakayım birde yakıtı nasıl uygun olurmu acaba
  • Şahin fiyatları yüksek,malum apaçi arabası olduğu tescillendi nerdeysesize ilaç uno dur buna yoğunlaşın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Kardesm benden sana tavsiye ogrenciysen eger zorunlu ihtiyavin yoksa o paraya suan araba alma biriktir daha iyisini al hic maceraya girme cok zorunlu ihtiyacin varsada al bi yaslidan felan beyaz bi sahin isini gorur

eğer az yakan bir araba olursa karlı çıkıcam bir ilan var önerirmisiniz bu aracıhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-kullanicisina-son-fiyat-kesinlikle-pazarlik-yoktur-gel-algotur-216722925/detay/ gidip bakayımmı

• mazda 626 işin gücün rast gelsin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ah güzel istanbul

mazda 626 işin gücün rast gelsin ..

Sağolun Allah razı olsun yakıtı hakkında bilgi verebilirmisiniz
  • whindysky W kullanıcısına yanıt
    Sendende Allah razı olsun bu makine lpg şart onu diyim önce 25 30 kuruş arası gezinirsin ama arabaya binersin 2000motor yer uçağı

• Renault flash veya broadway

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.